تورنتو—جوزی آلتیدور است این است که در یک نوع متفاوت از دوستانه در روز دوشنبه.

تورنتو FC مهاجم در حال پیوستن به نیروهای با تورنتو Ultra pro gamer کامرون (Cammy) McKilligan, “American Idol” دونده تا Alejandro آراندا و کوین Truong رئیس e-ورزش و بازی در شاهزاده خانم مارگارت سرطان, بنیاد در “ندای وظیفه” تصویری-بازی به جمع آوری پول برای COVID-19 امداد.

تیم Cammy روبرو خواهد شد تیم Methodz رهبری تورنتو فوق العاده آنتونی (Methodz) Zinni. او پیوست “رشد-ish” بازیگر Trevor Jackson, کانادا تصویری پرنیان و یوتیوب شخصیت Jaren (SMii7Y) اسمیت و استفان وو e-ورزشی و بازی هماهنگ در شاهزاده خانم مارگارت سرطان بنیاد.

Call of Duty Warzone دوستانه سری برگزار خواهد شد شنبه و یکشنبه ساعت 7 بعد از ظهر در تورنتو فوق العاده یوتیوب و کشش کانال. تیم را از رقابت در بسیاری از مسابقات به عنوان ممکن است در 90 دقیقه.

بینندگان را تشویق به کمک به شاهزاده خانم مارگارت سرطان بنیاد تسخیر COVID برای سرطان صندوق.

تورنتو فوق العاده هستند تنهاست کانادا حق رای در 12-team Call of Duty لیگ که شامل نه آمریکایی ها و جوخه های تیم در لندن و پاریس با 6 دلار-میلیون (آمریکا) جایزه در سال 2020 است.

فوق العاده هستند و بخشی از رسانه ها که همچنین دارای تورنتو مبارز از سرپرستی لیگ و دیگر e-تیم های ورزشی.

Altidore می پیوندد افرا برگها رو به جلو میچ Marner و مالکوم میلر از رپتورز در بازی برای یک علت خوب است. آنها بازی در یک Warzone مسابقات در ماه آوریل است.

قدرتمند ایالات متحده بین المللی رو به جلو است که هیچ غریبه ای به بازی. در 17 او در آمریکای شمالی پوشش “FIFA Soccer 08.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de