آخرین: وکیل می گوید: بیشتر اتهامات جدی باید ثبت

آسوشیتد پرس

آخرین به مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که التماس هوا به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو در گردن او:

واشنگتن — جورج فلوید را وکیل خانواده بن Crump می گوید او فکر می کند جدی تر به اتهام قتل باید در برابر سفید مینیاپولیس افسر پلیس که فشرده زانو خود را به Floyd گردن به او التماس برای هوا.

Crump می گوید او معتقد است وجود شواهد کافی برای نشان دادن افسر اقدامات پیش برنامه ریزی شده.

افسر درک چوین, 44 شد و متهم هفته گذشته با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس که در حال ثبت در موارد غیر عمدی و مرگ است. چوین همچنین متهم شد که نادیده گرفتن یک افسر دیگر که ابراز نگرانی در مورد فلوید یک مرد سیاه و سفید به عنوان او دراز دستبند بر روی زمین است.

Crump فردا می گوید: “ما نمی دانیم چگونه است که نه قتل عمد.”

با توجه به شکایت چوین او زانو در Floyd گردن به مدت هشت دقیقه از جمله نزدیک به سه دقیقه پس از او متوقف شد در حال حرکت و صحبت کردن است.

کالبد شکافی گفت: ترکیب اثر بودن مهار پتانسیل باده در Floyd را از سیستم خود در زمینه مسائل مربوط به سلامت از جمله بیماری های قلبی به احتمال زیاد منجر به مرگ او.

___

سیاتل سیاتل دوباره باید 5 بعد از ظهر در سطح شهرستان مقررات منع رفت و آمد یکشنبه و پلیس آنها را دستگیر حداقل 27 نفر در طول پنج شنبه تظاهرات قتل جورج فلوید.

غارتگران شکست در مرکز شهر مغازه و در یک نقطه بین ایالتی 5 به طور خلاصه بسته از طریق مرکز شهر هنگامی که تظاهرکنندگان بر روی جاده. واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee است اعزام 200 سرباز گارد ملی برای کمک به حفظ نظم.

___

چارلستون S. C. — برخی از صاحبان کسب و کار در چارلستون کارولینای جنوبی جاروب شکسته شیشه غرور و ویندوز و در زمان انبار از غارت قفسه های صبح یکشنبه پس از فوران اعتراضات به خشونت است.

شیشه های شکسته آشغال پیاده رو خارج مغازه در مرکز شهر چارلستون که در آن رستوران ها و مغازه ها به تازگی بازگشایی پس از خاموش شدن به دلیل coronavirus. صدها نفر از مردم این شنبه برای آنچه که شروع به تظاهرات صلح آمیز در پی قتل جورج فلوید در مینیاپولیس اما spiraled به خرابکاری و خشونت یک شبه.

برایان Lucier یافت می شود سنگ های بزرگ استفاده می شود به سر و صدا در جلوی پنجره ها از فروشگاه کینگ منجر Cigar Lounge.

“این همه فقط می افزاید: توهین به جراحت” Lucier گفت: پست و پیک. “ما شده ایم خونریزی به مدت سه ماه در حال حاضر و پس از آن این اتفاق می افتد.”

چارلستون رئیس پلیس لوتر رینولدز گفت: 10 نفر دستگیر شده بود در رابطه با تظاهرات. او گفت: وجود دارد هیچ آسیب های جدی.

اما شام و کارکنان رستوران در ستاره ها پشت بام & Grill اتاق شد لرزاند و در حدود 8:30 p. m. روز شنبه هنگامی که معترضان شروع به پرتاب صندلی در جلو پنجره گفت: هدر سبز یکی از رستوران اپراتورهای. او گفت: کارکنان قفل درب جلو و تخلیه مشتریان از طریق یک ورودی قبل از معترضان شکست راه خود را در داخل و غارت دفتر مدیر.

“آن شروع به احساس می کنم مثل همه چیز خواهد بود خوب است که ما در نهایت بازگشت به حالت عادی” گرین گفت. “و در حال حاضر این اتفاق می افتد.”

___

ققنوس — داوطلبان با استفاده از بیل و جارو برای تمیز کردن شیشه های شکسته در خارج حداقل پنج فروشگاه در یک مجلل بازار در یک ققنوس حومه.

فروشگاه ها آسیب دیده بودند پس از یک روز راهپیمایی مسالمت آمیز تبدیل به یک شب از گاهی از تظاهرات خشونت آمیز که شامل خرابکاری و حمله به یک ایستگاه پلیس.

اواخر روز شنبه مردم زانو زد و با دست خود در خیابان ها در خارج ققنوس پلیس و شهرداری ساختمان شعار “دست ها بالا نمی شلیک” و “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

ماموران با استفاده از فلش-انفجار نارنجک و پراکنده کردند و در مدت کوتاهی پس از 10 p. m. گفتن مردم آن را غیر قانونی مجمع.

در اسکاتسدیل برخی از مردم شکست ویندوز در فروشگاه ها از جمله Neiman Marcus و Urban Outfitters گرفتن کالا و آسیب رساندن به ساختمان.

صبح یکشنبه از ایستگاه های تلویزیون فیلم نشان بزرگ سوراخ پانچ در برخی از فروشگاه ویندوز با شیشه به طور کامل خرد در جلوی پنجره ها از فروشگاه های دیگر.

___

پرتلند سنگ. — شهردار پورتلند اورگان می گوید شهر را دوباره باید 8 بعد از ظهر حکومت نظامی پس از دیگری شب خشن تظاهرات قتل جورج فلوید.

پلیس در شمال غربی شهرستان دستگیر 48 نفر روز شنبه و اوایل یکشنبه به اتهام مانند رفتار آشوبگرانه و نقض شنبه مقررات منع رفت و آمد. مقامات می گویند تظاهرکنندگان تخریب ساختمان های مرکز شهر غارت فروشگاه ها و تنظیم شعله در مرکز شهر.

___

مینیاپولیس — مقامات در مینه سوتا می گویند یک رویکرد تهاجمی تر کمک به جلوگیری از یک شب دیگر از خطرناک و مخرب خشونت در مینیاپولیس از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

دولت ریخت و هزاران نفر دیگر سربازان گارد ملی به یک پاسخ آمد که پس از تکرار روز از آتش سوزی صدمه به اموال و غارت در شهر به سمت جنوب.

ایمنی عمومی کمیسر جان هارینگتون می گوید اجرای قانون و تلاش برای حرکت به سرعت برای شکستن گروه از معترضان که نادیده گرفته 8 بعد از ظهر حکومت نظامی بود که در جای خود برای اولین بار.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz به نام بازگرداندن نظم اولین قدم در جهت پرداختن به مشکلات سیستمیک که منجر به مرگ فلوید که پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه. Walz گفت: مقررات منع رفت و آمد در محل باقی می ماند برای حداقل یک روز بیشتر.

___

مینیاپولیس, مینه سوتا, رژیم صهیونیستی. تیم Walz می گوید مقامات دولتی بودند ضربه توسط حمله سایبری قبل از اجرای قانون راه اندازی عملیات های شنبه تا روشن شد.

Walz توصیف این حادثه به عنوان یک “بسیار پیچیده انکار حملات خدمات” و گفت: آن اعدام شد در “تمام کامپیوترها.” او ارائه جزئیات بیشتر.

Walz با اشاره به هک به عنوان شواهدی وجود دارد که ناآرامی ها در, دولت در روزهای اخیر شده است stoked توسط هماهنگ خارج از گروه در تلاش برای ایجاد ضرب وشتم.

“که نه کسی نشسته در زیر زمین خود را,” او گفت. “است که بسیار پیچیده است.”

مینه سوتا, مقامات می گویند که 20 درصد از کسانی که دستگیر شده بودند در خارج از کشور, آدرس.

___

INDIANAPOLIS — Indianapolis, پلیس می گویند یک دوم فرد فوت شده پس از تیراندازی چند اتفاق افتاده است و در مرکز شهر خشونت آغاز شده است که روز شنبه و تمدید به اوایل یکشنبه.

یکی از مرگبار تیراندازی اتفاق افتاده اواخر شنبه و دوم حدود 2:30 صبح جمعه اما پلیس شهر می گویند هیچ ماموران درگیر شدند.

آنچه باعث شد تا به کسانی که مرگ و میر نبود بلافاصله روشن گفت: Patrolman Michael Hewitt, یک سخنگوی پلیس.

“ما لازم نیست که به هیچ وجه به لینک آنها در این زمان به هر نوع اعتراض یا هر چیز” هویت یکشنبه گفت. “ما نمی دانیم که اگر آنها از هم جدا هستند حوادث و یا واقعا آنها چه هستند.”

تظاهرات خطرناک شد برای دومین شب متوالی در ایندیاناپولیس به عنوان پنجره ها از ساختمان های متعدد شکسته شد مردم وارد برخی از فروشگاه ها و سرقت اقلام و افسران مستقر گاز اشک آور. آتش سوزی به شدت آسیب دیده داروخانه و آتش سوزی سوخته در چند dumpsters تحت فشار قرار دادند به خیابان.

___

نیویورک — New York City مقامات به دنبال یک راه مسالمت آمیز رو به جلو پس از سه روز تظاهرات علیه خشونت پلیس که در سمت چپ ماشین پلیس به آتش کشیده شد و منجر به دستگیری صدها نفر از مردم است.

شهردار بیل د Blasio گفت که او با توجه به مقررات منع رفت و آمد پس از صلح آمیز تظاهرات در اطراف شهر شنبه داد راه را برای پراکنده درگیری میان پلیس و معترضان بعد از آن در شب است.

تظاهرکنندگان شکست, فروشگاه, ویندوز, پرتاب اشیاء در افسران را به آتش کشیدند و کتک وسایل نقلیه پلیس و مسدود شدن جاده ها.

پلیس شهر نیویورک گفت: 345 نفر دستگیر 33 افسران مجروح شدند و 27 پلیس وسایل نقلیه آسیب دیده بودند.

پاکسازی شد و در راه صبح روز یکشنبه در شهر نیویورک است که هنوز هم تحت یک مستند تصویب دو ماه پیش زمانی که آن را تبدیل به آمریکا کانون این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در بروکلین بلوک که در آن دو پلیس موبایل lurched به جمعیت تظاهر کنندگان روز شنبه, چندین ضربه زدن به زمین تنها نشانه ای از شب گذشته است اختلال شد و یک شمع کوچک از شیشه خرده ریز در خیابان.

___

کسب و کار در فیلادلفیا و پیتسبورگ شروع به تمیز کردن روز شنبه پس از تظاهرات مسالمت آمیز بیش از جورج فلوید مرگ تبدیل به یک شب از تخریب در این دو شهر و دیگران در سراسر کشور است.

در فیلادلفیا و صاحبان کسب و کار کارگران و داوطلبان فراگیر کردن شیشه های شکسته و شبانه روزی تا شکست ویندوز در بلوک در نزدیکی فیلادلفیا شهرداری حتی به عنوان مردم هنوز هم می تواند دیده می شود در حال ظهور از شکسته-به فروشگاه حمل کیسه.

خدمه نیز تمیز کردن و ضد پلیس و دیگر گرافیتی ناخوانا بر روی دیوار فیلادلفیا شهرستان سالن.

هر دو شهرستانها اجرا در سراسر شهر بود حکومت بودند که در اثر یکشنبه شب نیز هست. رژیم صهیونیستی. تام گرگ امضا فاجعه اضطراری اعلام اجازه یاور کلی دولت گارد ملی و ایالتی پنسیلوانیا کمیسر پلیس برای فعال کردن پرسنل برای کمک به شهرستانها.

در فیلادلفیا پلیس گفت: 100 نفر دستگیر شده بودند که از اوایل روز شنبه از جمله 43 برای سرقت و یکی برای حمله به یک افسر پلیس است. پلیس گفت: 13 افسران مجروح شدند از جمله دوچرخه سواری افسر که پایش شکسته بود زمانی که او بیش از اجرا توسط مظنون در حال فرار در یک وسیله نقلیه با مورد سرقت از یک کسب و کار است.

در پیتسبورگ ایمنی عمومی اداره گفت: 43 بزرگسالان و یک نوجوان دستگیر شده بودند در طول پنج شنبه ضرب وشتم. چهار افسر پلیس مجروح شدند اما تمام شده بود مرخص شده از بیمارستان های محلی.

___

شیکاگو — داوطلبان در حال تمیز کردن شیشه های شکسته و آوار در مرکز شهر شیکاگو پس از یک شب از تنش و تظاهرات در سراسر کشور بیش از جورج فلوید مرگ است.

تظاهرات که در آغاز مسالمت آمیز روز شنبه به ترتیب به خشونت و تخریب در اطراف شهر باعث شهردار لری Lightfoot به منظور 9 بعد از ظهر تا 6 صبح مقررات منع رفت و آمد به طور نامحدود و مسئولان شهرستان به منظور بالا بردن پل ها برای محدود کردن دسترسی به شیکاگو کسب و کار هسته.

حداقل چهار نفر به ضرب گلوله کشته شدند در میان این هرج و مرج از جمله یک ضرب. پلیس شیکاگو می گویند وجود دارد “متعدد” دستگیری, اما نمی تواند بلافاصله ارائه جزئیات بیشتر خاص.

___

واشنگتن — آتلانتا شهردار Keisha لنس کف می گوید او نمی باید اعتماد به نفس در وزارت دادگستری ایالات متحده به طور کامل بررسی اخیر قتل Ahmaud Arbery در گرجستان به عنوان یک حقوق مدنی و جنایت.

کف می گوید CBS’ “چهره ملت” او امیدوار است که مناسب هزینه خواهد شد و تحت پیگرد قانونی قرار اگر نه توسط وزارت دادگستری پس از آن دولت گرجستان است.

Arbery کشته شد Feb. 23 هنگامی که یک پدر و پسر مسلح خود و دنبال 25-سال-پیرمرد و پس از لکه بینی او در حال اجرا در محله خود را. بیش از دو ماه گذشت قبل از گرگوری McMichael, 64 و تراویس McMichael, 34 دستگیر شدند به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله.

کف روز یکشنبه گفت: “من نمی باید ایمان در این وزارت دادگستری اما اگر این عدالت اداره می کند آنچه در آن ایجاد شده بود به انجام و سپس عدالت خدمت خواهد شد. اما ما نیز باید backstop از دولت گرجستان است.”

___

واشنگتن — شهرداران از واشنگتن و آتلانتا می گویند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید شروع به نشان دادن رهبری در روابط پس از مرگ جورج Floyd — و یا در نظر گرفتن نه گفتن هر چیزی در همه.

سی شهردار موریل Bowser خود chided مغلوب ساختن پیشی جستن برای توییتهایی بیش از آخر هفته که در آن او گفت: سرویس مخفی شد آماده به ارسال “سگ باطل” معترضان در خارج از کاخ سفید است. او می گوید: دولت ها و جوامع نیاز به اذعان صدمه دیده و خشم مردم احساس نه “گوش دادن به segregationist بخشی از کشور ما است.”

فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت, هفته گذشته پس از دستگیری افسر در مینیاپولیس تحت فشار قرار دادند زانو خود را به گردن او در حالی که او بر روی زمین دست به دستبند.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به نشان دادن یک “اصل مراقبت و نگرانی برای جوامع ما است.”

با اشاره به گذشته خود نظر زیر مرگبار سفید supremacist تظاهرات در Charlottesville, Virginia کف می گوید تهمت است که دوباره وضعیت بدتر با تهدید اقدام نظامی برای سرکوب تظاهرات.

او می گوید: “او باید فقط گاهی توقف صحبت کردن است.”

Bowser خود و پایین به نظر می رسد در NBC و کف نیز صحبت CBS.

___

مینیاپولیس — مردم جمع شده بودند صبح روز یکشنبه با جارو و گل در تقاطع که در آن جورج فلوید کشته شد.

بعد از پلیس پراکنده کردند شنبه شب با گاز اشک آور بسیاری از گفت: این مهم به بازگشت و محافظت از آنچه آنها به نام “فضای مقدس.” تقاطع مسدود شده بود با مخروط ترافیک در حالی که یک حلقه از گل گذاشته شد.

آنجلا Conley این شهرستان کمیسر منطقه 4 را نشان داد تا در مدت کوتاهی پس از حکومت نظامی بود به تمیز کردن و گفت که پلیس در حال پایمال گل و عکس هایی از فلوید.

“جامعه نیاز به ترمیم و آنچه شب گذشته اتفاق افتاد تنها تشدید درد شده است که احساس” او گفت: از اقدام پلیس.

کانلی احساس تظاهرات و درگیری با پلیس ادامه خواهد داد تا زمانی که سه تن دیگر از ماموران در صحنه زمانی که فلوید کشته شد دستگیر و تحت پیگرد قانونی قرار.

“ما همچنان به این حضور نظامی در جامعه ما تا زمانی که عدالت انجام شده است,” او گفت:.

در ضمن یک کلیسای قدیمی واقع در تقاطع راه اندازی صندلی برای خدمات.

تریسی گوردون که بخشی از وزارت تیم در کلیسا به نام در سراسر جهان توسعه برای مسیح گفت:, “من احساس می کنم بسیار مهم است به برخی از امید به جامعه و اجازه دهید همه بدانند که خدا در کنترل است.”

___

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون می گوید او “ایستاده در پشت این فرایند در این مرحله” وقتی پرسیده شد که در مورد تماس به انتصاب او به عنوان یک ویژه دادستان در جورج فلوید مورد.

فلوید خانواده و همچنین چندین مینیاپولیس اعضای شورای شهر نامیده اند در مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به دست پرونده به الیسون که سیاه و سفید است. اعضای این شورا می گویند که آنها باور نمی Hennepin County وکیل Mike Freeman, که سفید است که اعتماد عمومی لازم برای این کار است. فریمن متهم کرده است در حال حاضر اخراج افسر درک چوین با سوم قتل درجه در Floyd مرگ است. اعضای این شورا می گویند فریمن صبر بیش از حد طولانی در آوردن اتهامات عنوان شده علیه.

در مصاحبه عصر روز شنبه با الیسون اجتناب انتقاد فریمن و پیشنهاد هزینه های اضافی و اضافی متهمان ممکن است اضافه شده به این مورد.

“من نمی خواهم کسی به این نتیجه که این همه هزینه که می خواهید به وجود دارد,” او گفت: او به عنوان تماس های مکرر برای صبر “اگر شما می خواهید را به مطمئن شوید که این مورد نتایج در موفق دادستان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر