در مواقع استرس ، ‘grandmillennial’ style راحتی فراهم می کند – شنبه, 30 آوریل سال 2020 PST

جاستینا Uram-Mubangu یک وکیل همسر و مادر از یک کودک نو پا است که مانند بسیاری از ما در حال حاضر زندگی و کار در خانه و تلاش برای ایمن ماندن و تعادل آن است. چه نگه می دارد او در صلح و خوشحال است که محیط اطراف خود را. رنگارنگ خود را در خانه پر است از موارد او را دوست دارد: ترکه یا چوب کوتاه chinoiserie و گل چیت.

او در جمع آبی بید چین و زنجبیل کوزه. او و گرامی داشتن یک لوستر کریستال و مجموعه گسترده ای از شیر شیشه ای که او به ارث رسیده از یکی از مادربزرگ. در واقع آن را از او مادربزرگ که او عشق او را از آنچه که او خواستار “خیلی چیزها.”

“هر دو از مادربزرگ من تا به حال سرو فانتزی اتاق نشسته در مقابل از خانه های خود است که می تواند ما نگاه کنید اما هرگز وارد کنید,” او گفت:. “این اتاق مرا مجذوب خود کرد. من عاشق چگونه آرام و مسالمت آمیز بودند و البته چقدر دوست داشتنی بودند.”

اگر چه او نمی کمربند خاموش هر اتاق در خانه خود او را در نظر خودش را مثل او مادربزرگ یک کشاکش و یا به عنوان او را دوست دارد به می گویند “عاشق بی انتها دکور.” Uram-Mubangu فیرفکس ویرجینیا است که به سختی تنها هزاره به رد مدرن خانه رعیتی نگاه است که بسیاری از معاصران او تقلید. (“بیش از حد سیاه و سفید,” او گفت:.)

و نه midcentury سبک مدرن محبوب در میان طراحی امروز اثرگذارندهها به او صحبت می کنند. در عوض او به نفع سنتی طراحی شده است. Uram-Mubangu و دیگران مانند او باید coalesced در چت گروهی و مشترک هشتگهای – مدرن-بعد knitting circle, اگر شما خواهد شد و شناسایی به عنوان grandmillennials یک نام است که ابداع شد در سپتامبر گذشته در یک مقاله توسط Emma Bazilian ارشد ویژگی های ویرایشگر در خانه زیبا (housebeautiful.com).

در یک مورد از آن را طول می کشد-one-to-know-یکی Bazilian یک خود اعلام کرد grandmillennial. او مشتاق است needlepointer (یک سرگرمی مشترک برای grandmillennials) یک عشق از چیت و با وسواس skirted پانسمان جداول. او به تازگی برداشت تا در یک فروشگاه محموله و با استفاده از آن به عنوان یک میز در خانه پدر و مادرش در خارج از فیلادلفیا که در آن او را برای ماندن تا زمانی که اقامت-صفحه اصلی محدودیت سهولت.

در تابستان گذشته Bazilian متوجه تزئینات underset متلاطم در رسانه های اجتماعی. “من می خواهم پست یک خانه قدیمی, مقاله در Insta از ’80s یا لورا اشلی, آگهی و تمام این افراد خواهد نظر در چقدر آنها را دوست داشت, تصاویر پس من شروع به تحقق بخشیدن به آن را نه فقط به من.”

چه Bazilian کشف شد یک ant hill 30-چیزی ساله که در مجموع oohed و aahed بیش از تصاویر پژمرده گل بالش شمس و ماریو Buatta-طراحی اتاق از ’80s – تصاویری که به نظر می رسد تازه و هیجان انگیز به آنها را به خاطر آنها در رشد بیشتر خنثی باب روز پایین خانه از پدر و مادر خود را. با دادن این همفکر سنت نام Bazilian legitimatized یک جنبش است.

جنوبی, وبلاگ نویس, کاترین Medlin بخوانید Bazilian مقاله و پس گرفته grandmillennial طبقه بندی و اجرا با آن است. در وبلاگ خود پندر و گل صد تومانی (penderandpeony.com), Medlin ایجاد کرده است “رسمی Preppy کتاب” معادل grandmillennial سبک با پست های که پوشش همه چیز را از “مقرون به صرفه تصاویر پس زمینه برای grandmillennial” به “style راهنمایی برای grandmillennial اتاق ناهار خوری.”

او فهرستی از مواد تشکیل دهنده برای grandmillennial سبک: طبیعی ترکه یا چوب خیزران و بامبو مبلمان و لوازم الگوهای گل و چیت monograms همه چیز chinoiserie, تولی و سگ و هر چیزی را با یک تنوری, لبه, مقدار زیادی از رنگ (آبی و سبز مورد علاقه در میان هر grandmillennial من به صحبت کرد) حاشیه و خوب چین است. گروه طراحی بت از گذشته فوق Buatta (رسانه ها تاج گذاری او را “شاهزاده چیت” در ’80s), دوروتی دراپر و خواهر محله.

اگر چه با الهام از این طراحی آیکون و اغلب مادربزرگ خود را’ خانه grandmillennials یک لایو آرامش بیشتر رویکرد به طراحی. Uram-Mubangu گفت: مادربزرگ ترجیح عمیق و غنی از رنگ های سنگین و تیره چوب اما او ترجیح می, نور, صلح آمیز از رنگ های مانند سفید پوستان بلوز و سبزی و نور و چوب و پاک کردن خطوط – طراحی عناصر نکردم زمان طراحان داخلی مانند کلاری Bosbyshell سارا, Bartholomew, مردیت الیس امی بری و Celerie Kemble.

لیز Eichholz این ساوانا-بر اساس موسس و مدیر خلاق Weezie حوله (weezietowels.com گفت: آنچه هم متمایز grandmillennial سبک است که بر خلاف اتاق Uram-Mubangu را مادربزرگ “هیچ فضایی از حد است. ما ممکن است عاشق طراحی و انتخاب از مادربزرگ های ما, اما ما در حال آوردن کسانی که به سبک قرن 21 اضافه کردن به روز رسانی در اینجا وجود دارد. آن است که دیگر امکان پذیر است به فضاهای در خانه خود را که مناسب برای استفاده روزمره است.”

Grandmillennials نیز تمایل به نشان دادن خویشتن داری; آنها ممکن است استفاده از یک الگوی گل برای پرده, اما آنها نمی خواهد استفاده از آن در همه جا (دیوار و پرده و بالین, تخت و صندلی) راه Buatta انجام داد. بخشی از این است که با هزینه. به عنوان Medlin اشاره می کند: “این سبک را می توان گران به جلو.” او و دیگر grandmillennials به نفع خرید در فروش املاک مزایده ها و مغازه های صرفه جویی.

اما آن را نیز با ارج نهادن به تاریخ و اشتیاق به رسوخ کردن به معنی در هر شیء است. Eichholz گفت: “در راه رفتن به یک فروشگاه و خرید همه چیز جدید در یک بار من بدترین کابوس. من دوست دارم برای همه چیز به احساس لایه و جمع آوری شده با یک داستان پشت هر کمی عنصر است.” Eichholz گفت grandmillennials می خواهید وسایل در خانه های خود است که به یک داستان و یا نشان دادن شخصیت خود را. این شامل ترکیبی از قدیم و جدید, رنگ, و, الگوی, اما همیشه با یک حس آرامش.

Roslyn نیویورک-بر اساس grandmillennial امی سرخ شده همچنین یک وکیل با آموزش اما در حال حاضر اقامت در خانه مادر گفت که اگر چه grandmillennial سبک, روند, سبک مرسوم ، سبک است که در مورد سن آن را با الهام از سن بنابراین هر کسی – هزاره یا نه – می تواند بخشی از این جنبش است. سرخ شده گفت: universal theme میان grandmillennials است “ما می خواهیم به احاطه چیزهایی که ما را خوشحال و به ما یادآوری از دوران های مختلف مانند که از پدربزرگ و مادربزرگ های ما.”

این میل به افتخار تاریخچه جالب نیست; grandmillennials در حال جستجو برای چیزی عمیق تر در محیط خود. طلب آنها را خوشحال قشنگ عناصر گذشته چرا که آنها پیدا کردن آنها آرامش – به خصوص در حال حاضر. “جهان افتضاح است و ترسناک و در حال سقوط از هم جدا” Bazilian گفت. “که من به مقاله در سپتامبر گذشته و در حال حاضر آن را نمی توان واقعی تر.”

برای Uram-Mubangu اهمیت گرامیداشت او مادر بزرگ مادری است که بیشتر با فشار دادن امروز. “او خواهد بود 85 در ماه آینده, و او شما با COVID-19 و مبارزه برای زندگی خود را در یک خانه سالمندان در پنسیلوانیا” Uram-Mubangu گفت. “این خیلی سخت است نمی شود قادر به دیدن او به دست خود را نگه دارید به FaceTime با او به او عشق من و تشویق.

“من او را قدیمی ترین نوه و او شخصا به عهده من با بسیاری از ارزشمند ترین قطعات. من افتخار او با نمایش و با استفاده از چیزهایی که او دوست داشت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر