لس آنجلس — عظیم اعتراضات گسترده در سراسر شهرستانها ایالات متحده پس از پلیس با قتل یک مرد سیاه پوست در ایالت مینه سوتا فرستاده اند shudders طریق سلامت جامعه و افزایش ترس که جمعیت عظیمی منجر به یک موج جدید در موارد coronavirus.

برخی از رهبران جذاب برای آرامش در مکان های که در آن جمعیت شکست مغازه و تخریب ماشین های پلیس در سال های اخیر شب شده است توزیع ماسک و هشدار تظاهرکنندگان آنها با قرار دادن خود در معرض خطر است.

“اگر شما بودند معترض شب گذشته, شما احتمالا نیاز به دریافت یک COVID آزمون این هفته” آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت: شنبه شب. “هنوز هم وجود دارد یک بیماری همه گیر در آمریکا که به کشتن سیاه و قهوه ای مردم در شماره های بالاتر.”

مینه سوتا فرماندار گفت: بیش از حد بسیاری از معترضان نبودند اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک بعد از غذای تماس پیش از آن در هفته.

اما بسیاری از به نظر می رسید مصمم.

“این خوب نیست که در وسط یک بیماری همه گیر ما باید از اینجا خطر زندگی ما” اسپنس اینگرام گفت: جمعه پس از راهپیمایی با دیگر معترضان به دولت و کنگره آمریکا در آتلانتا. “اما من باید به اعتراض برای من زندگی و مبارزه برای زندگی من تمام وقت.”

Ingram, 25 بود که با پوشیدن یک ماسک گفت: او تا به آسم و نگران بود در مورد ابتلا به ویروس. اما او گفت: به عنوان یک زن سیاه و سفید او همیشه احساس می شود که زندگی او در معرض خطر از دست پلیس و او نیاز به اعتراض است.

تظاهرات بیش از کشتن جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر فشرده یک زانو را به گردن او هستند که در یک زمان هنگامی که بسیاری از شهرستانها آغاز شد برای استراحت اقامت در خانه سفارشات.

که به خصوص نگران کننده برای کارشناسان بهداشت که از ترس که سکوت حامل ویروس که هیچ علائم می تواند ناخواسته آلوده دیگران در گردهمایی با مردم بسته بندی شده گونه به گونه و تشویق و jeering بدون ماسک.

“این که آیا آنها در حال اخراج کردن یا نه که نمی جلوگیری از آنها را از گرفتن این ویروس گفت:” برادلی پولاک رئیس گروه بهداشت عمومی دانشگاه کالیفرنیا دیویس.

حتی برای بسیاری از معترضان شده اند که با پوشیدن ماسک کسانی که آن را تضمین نمی کند حفاظت از coronavirus. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه پارچه ماسک زیرا آنها می توانند آن را مشکل تر برای افراد آلوده به ویروس — اما آنها طراحی شده برای محافظت فرد با پوشیدن ماسک از گرفتن آن است.

ایالات متحده شده است بدترین آمار شیوع کروناویروس با بیش از 1.7 میلیون نفر و بیش از 103,000 مرگ و میر با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در نیویورک که در آن بیش از 21000 نفر کشته شده اند در طول همه گیر جمعیت زیادی در بروکلین پرتاب بطری آب و افسران پلیس را به آتش کشیدند ون جمعه در خارج از مرکز بارکلیز. افسران پاک جمعیت با اسپری در یک چشم-تحریک کننده های شیمیایی.

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت: پس از دیگری شب از ناآرامی در مینیاپولیس است که بسیاری از معترضان با پوشیدن ماسک به سادگی در تلاش برای پنهان کردن هویت خود و “باعث سردرگمی و امکان استفاده از این وضعیت است.”

“من ادامه خواهد داد به استرس به دلیل آن به نظر می رسد مانند یک عمر پیش: ما هنوز در وسط یک بیماری همه گیر و گذشت از 1 ، 000 مرگ و میر دیروز. ما هنوز بیمارستان ها در آستانه تاخت و تاز کردن با COVID-19” او گفت:.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری تکرار این نگرانی: “ما دو بحران که ساندویچ در بالای یکی دیگر.”

دولت کمیسیون بهداشت و درمان هشدار داده بود فقط روز قبل از آن که تظاهرات گسترده بودند تقریبا قطعی به سوخت مورد جدید از این ویروس است. مینه سوتا گزارش 35 مرگ و میر در روز پنج شنبه یک روز بالا پس از شروع شیوع و 29 مطلب در روز جمعه.

اما آن را فقط معترضان در معرض خطر — unmasked افسران ایستاده بود و داخل بازو رسیدن به فریاد شدند. در آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر waded به یک جمعیت بدون ماسک جمعه در حالی که او را به گوش مردم ساکت و سرخوردگی.

زمانی که در لس آنجلس, مقامات اعلام کرد پیش از آن در هفته است که استراحت, اقامت در خانه سفارشات و بازگشایی فروشگاه های آنها سیاسی گفت: تظاهرات می تواند از سر گرفت اما با یک کلاه از 100 نفر است.

چند صد مردم نشان داد تا برای یک اعتراض سازمان یافته توسط Black Lives Matter-LA و بعد از آن تعطیل آزادراه. ترین ماسک عینک, اما بسیاری از رعایت نمی کنند یک منطقه حائل.

لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر روز جمعه گفت که یک نگرانی در حال انجام.

“نشان دادن احترام برای هر یک از دیگر با قرار دادن در آن صورت پوشش خود را به طوری که قطرات تنفسی نیست ناخواسته به کسی دیگری دهان و بینی و یا چشم” او گفت:.

همان کسانی که نگرانی های به ظاهر سه شنبه در پاریس زمانی که اتحادیه های مسخره ممنوعیت اجتماعات بزرگ در ماه مارس در اعتراض به شرایط را برای کارگران در کشور غیر قانونی است. پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت و گفت: آنها تا به حال ممنوع مارس با توجه به “خطرات بهداشتی که مانند یک رویداد است که به احتمال زیاد برای تولید.”

در همین حال اتحادیه اروپا روز شنبه در خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تجدید نظر در تصمیم خود برای خاتمه ایالات متحده در رابطه با سازمان بهداشت جهانی به عنوان خونتان عفونت نرخ در هند و جاهای دیگر تقویت شده است که این بیماری همه گیر است که به دور از موجود است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه عنوان شده است که چه کسی پاسخ نمی به اندازه کافی به همه گیر کرد و U. N. آژانس تحت چین “کل کنترل است.” ایالات متحده بزرگترین منبع حمایت مالی برای که و خروج آن است که انتظار می رود به طور قابل توجهی تضعیف این سازمان است.

رئیس اجرایی اتحادیه اروپا بازوی خواست تهمت به تجدید نظر. “این است که نیاز به ادامه قادر منجر به واکنش بین المللی به بیماری های همه گیر فعلی و آینده” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت: آلمان Funke رسانه های گروهی که تهمت تصمیم بود “سیگنال اشتباه در زمان اشتباه است.”

در چین که در آن شیوع ویروس آغاز شد و تنها در چهار مورد تأیید گزارش شد شنبه همه آورده شده از خارج از کشور است.

بیش از 6 میلیون coronavirus عفونت گزارش شده است در سراسر جهان با بیش از 368,000 مرگ و میر و بیش از 2.5 میلیون بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش. واقعی مرگ و میر به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود به طور قابل توجهی بالاتر با کارشناسان گفت: بسیاری از قربانیان این ویروس بدون همیشه در حال آزمایش برای آن است.

نخبگان رویدادهای ورزشی اجازه خواهد داشت به سر در انگلستان شروع دوشنبه اما بدون تماشاگر هموار کردن راه برای برنامه ریزی ژوئن 17 بازگشت از لیگ برتر ثروتمند جهان فوتبال رقابت است.

انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی جاناتان ون-Tam هشدار داد که این وضعیت به طور کلی باقی مانده به مخاطره انداخته است. “من معتقدم که این نیز بسیار خطرناک لحظه,” او گفت:. “ما باید برای به دست آوردن این حق است.”

هند ثبت یک رکورد دیگر تنها-روز پرش از 7,964 موارد و 265 مرگ و میر. دولت تا به حال شده است انتظار می رود برای پایان دادن به 2 ماهه در سراسر کشور مستند اما به جای گسترش اقدامات در برخی از مناطق با توجه به شیوع کروناویروس.

ایتالیا هر چند اضافه شده 111 قربانیان جدید به آن تلفات و نزدیک به 420 عفونت های جدید در راستای اخیر روزانه برگه نشان می دهد این ویروس را تحت کنترل نزدیک به چهار هفته پس از این کشور آغاز شد کمرویی شل شدن سخت مستند در زمانی اروپایی کانون این بیماری همه گیر.

___

Seewer گزارش از تولیدو اوهایو. AP خبرنگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de