مردم کسب و کار: Mpls. بنیاد اعزام $500,000 به کمک جامعه شفا

توجه داشته باشید: انسان دوستی

این مینیاپولیس بنیاد اعلام کرد که استقرار $500,000 از آن صندوق امن جوامع به حمایت مردم از مینیاپولیس به عنوان آنها در تلاش برای عدالت, سهام و شفا پس از جورج فلوید‘ثانیه مرگ در بازداشت پلیس و اضافی $453,000 در OneMPLS کمک های مالی به 41 سازمان های غیر انتفاعی است که در حال ارائه خدمات اساسی در طول COVID-19 بحران است.

تبلیغات/روابط عمومی

مینیاپولیس, سازمان خلاق, بولین اعلام کرد و آن را ترویج جاستین Zwieg به رئیس خلاق افسر و لیندزی Denne به رئیس رشد افسر و اضافات از اعضای هیات کریس Growcottارشد مدیر خلاق و استراتژیست; ایوان Trushinمدیر طراحی; Shannon فلچر, copywriter و استراتژیست; جسیکا Anderson, مدیر, مدیریت پروژه; Mitchell Bakerمدیر پروژه و Aryanna آموسارشد مدیریت حساب.

معماری/مهندسی

St. Paul مبتنی بر TKDA اعلام کرد که کریگ Bursch شده به نام یک شخص از انجمن آمریکایی مهندسین عمران.

خدمات مالی

اولین بانک دولتی و تفنگ ساچمهای قt بیپرت به تازگی اعلام کرد که تبلیغات از Jason Howard, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس اجرایی به رئیس بانک و چاد Fett, معاون اجرایی رئیس جمهور از اعتماد خدمات به رئیس جمهور اعتماد خدمات. … کرم شب تاب Credit Union, Burnsville و TruStone Financial, Plymouth اعلام کرده اند قصد خود را برای ادغام موضوع به تصویب قانونی و یک عضو رای; ترکیب نهاد را به کار گیرند تحت TruStone Financial نام و خدمت 190,000+ اعضای یک شبکه شعبه 23-مکان در سراسر مینه سوتا و جنوب شرقی ویسکانسین. … ایده آل Credit Union, Woodbury اعلام کرد که یان واکر اتحاد پیوست و به عنوان مدیر شعبه در نورث سنت پل.

سازمان

این مینیاپولیس منطقه ای مجلسی و TwinWest اتاق بازرگانی اعلام برنامه ای برای ادغام. رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت از ادغام اتاق خواهد بود Jonathan Weinhagenفعلی رئیس جمهور و مدیر عامل مینیاپولیس منطقه ای مجلسی; TwinWest مجلسی جمهور شانون کامل را در نقش معاون اجرایی رئیس جمهور برای سازمان جدید.

ایمیل موارد به [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>