15 مناسب بازیکنان به اندازه کافی برای تیم های که در لیگ برتر رزومه در همه گیر

منچستر انگلستان—لیگ برتر باشگاه با تنها 15 مناسب بازیکنان هنوز هم به احتمال زیاد باید بازی مسابقات اگر فصل رزومه به عنوان برنامه ریزی شده در ماه آینده در طول coronavirus بیماری همه گیر.

West Ham معاون صندلی Karren بردی به فاش جزئیات جدید از روز پنج شنبه در این کنفرانس از باشگاه ها زمانی که آنها توافق کردند که به راه اندازی مجدد این فصل در 17 ژوئن در انتظار موافقت دولت.

فصل متوقف شد در ماه مارس پس از مثبت COVID-19 موارد در آرسنال و چلسی مجبور به جوخه به خود انزوا.

بردی گفت: آخرین جلسه مجازی باشگاه مدیران برجسته یک بحث طولانی در مورد “آنچه به منزله داشتن یک تیم به اندازه کافی برای رقابت در این بازی در سمت چپ به بازی.”

اکثر تیم ها از جمله وستهام اند و نه بازی باقی مانده است.

“واضح و آشکار وجود دارد و اصل نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد به نتایج بازی خود را اگر شما باشگاه تعدادی از بازیکنان تست مثبت برای coronavirus یا در انزوا و به عنوان یک نتیجه شما به سادگی می تواند زمینه معمول خود را, و یا قوی ترین شروع یازدهم” بردی نوشت: در یک ستون در چهار نسخه از روزنامه ” سان.

“به عنوان طولانی به عنوان شما باید 15 مناسب بازیکنان (از جمله یک دروازه بان) ساخته شده از هر کدام 25-تیم ملی لیست و یا از خود را تحت-21s شما خواهد شد تلقی به یک تیم مناسب به اندازه کافی برای تحقق نیافته است.”

باشگاه مورد بحث در تماس دیگری در روز پنج شنبه چه اگر تیم نیست باید 15 مناسب بازیکنان و یا اگر فصل است که هنوز هم محدود بر اساس هرگز از سرگیری و یا به حالت تعلیق دوباره با توجه به جدید سنبله در COVID-19 مورد در انگلستان است.

“لیگ برتر (است) توصیه یک امتیاز به ازای هر بازی فرمول برای تصمیم گیری جایزه از اماکن” بردی گفت. “این یک ساده مدل به موجب آن یک تیم تعداد نقاط است که به سادگی تقسیم بر تعداد مسابقات آنها را بازی کرده اند.

“این نتیجه رقم متوسط تعداد نقطه در هر تیم به دست آورده در هر بازی فصل تا کنون. و در این محاسبه سه تیم خواهد بود تنزل — چه دلخراش پایان دادن به بدبخت ترین فصل در تاریخ است.”

West Ham دو مکان بالاتر از منطقه سقوط است اما تنها به این دلیل که شرق لندن باشگاه تفاضل گل بهتر بورنموث و واتفورد.

“خودم و تعدادی از باشگاه های دیگر تمایلی به تصمیم گیری های آینده لیگ برتر سهامداران سرنوشت توسط یک فرمول به جای یک مسابقه فوتبال” بردی گفت.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

فصل لیگ برتر است که در حال حاضر با توجه به پایان تعطیلات آخر هفته ماه ژوئیه 25-26 بیش از دو ماه پس از اصل برنامه ریزی شده.

هر چند COVID-19 مرگ و میر در هر روز کاهش یافته است در بریتانیا پس از اوج در مارس یکی دیگر از 324 هنوز گزارش روز جمعه توسط دولت آوردن شناخته شده مرگ و میر در تمام تنظیمات از جمله بیمارستان ها و مراقبت از خانه به 38,161.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>