Whyte, Marchant حاضر به صبر کنید یک سال بیشتر به کلاه خود را در المپیک مشاغل

آنجلا وایت و Lanni Marchant امیدوار به نوشتن پیروز نهایی فصل طولانی خود را پیگیری و زمینه مشاغل در توکیو بازی ها در این تابستان.

ویت سه بار المپیک در موانع برنامه ریزی شده برای رقابت در heptathlon. Marchant سابق کانادا دارنده رکورد زنان ماراتن شد و در نهایت سالم و به دنبال به جلو به پشت خط شروع و پس از سه قابل جراحی.

اما COVID-19 مجبور المپیک به تعویق افتاد تا 2021 و ویت و Marchant شدند بدونم که اگر آنها تا به حال یک سال دیگر در سمت چپ آنها.

“من تا به حال که مکث لحظه: من تا به حال خرد کردن آن خیلی سخت است. آن را بزرگ بپرسید به من پشت بدن آماده و حتی در نظر گرفتن تلاش برای واجد شرایط بودن در این بهار. من انجام شده (گرفتن سالم). “اوه خدای من می توانم نگه داشتن این سخت کار کردن و رفتن برای یک سال دیگر؟'” Marchant گفت. “که من اولیه نگرانی شما ریخت و هر لحظه از وقت خود را هر دلار است که شما تا به حال به رفع بدن خود را با این امید از جلال پرداخت در پایان. و در حال حاضر شما باید برای به تعویق انداختن آن یک سال است. می تواند به شما انجام این کار؟”

ویت دوست دارد به مردم بگویید که او را به رقابت بپردازند تا “چرخ می افتند.” اما او تبدیل 40 این هفته و در حالی که زنان در حال رقابت به 40s خود را در استقامت حوادث — مالیندی Elmore شکست کانادا رکورد ماراتن در سن 40 — نادر آن در سرعت و قدرت رویدادها.

وایت بود که ششم در سال 2004 آتن و المپیک افتخار است که آن را از چه درایوهای خود را.

“من می خواهم به صدای برای ورزشکاران کسانی که می خواهند به دنبال قدرت/سرعت حوادث در زمانی که آنها در خانه” وایت گفت.

هنوز او “100 درصد” برنامه ریزی برای بازنشستگی پس از این تابستان.

این آخر هفته او را به رقابت در کانادا قهرمانی و مسابقات المپیک برای heptathlon و دو و میدانی.

“این است آنچه در آن است و من حدس می زنم من فقط میخوام قطع برای یک سال” به ادمونتون بومی گفت.

وایت که رقابت به طور خلاصه در چند رویدادها در حالی که در دانشگاه نیومکزیکو تصمیم به تغییر به heptathlon (100 متر با مانع شات قرار داده و 200 پرش بلند و نیزه 800) چرا که او خسته می شود و فقط انجام این موانع و احساس کردند که در آخر فصل او تا به حال چیزی برای از دست دادن.

“من نا امید فقط انجام یک رویداد به دلیل رشد من همیشه تفننی در بسکتبال و والیبال و فقط عاشق تلاش جدید ورزشی گفت: Whyte که قطار در تورنتو با مربی جف Huntoon. “برخی از ورزشکاران فقط بهتر است زمانی که ما کمی بیشتر در صفحه. . . من بیش از حد گرفتار پیچیدگیهای (در یک رویداد) و که به من لطمه می زند. بنابراین من فکر می کنم چند است, نه یک انحراف اما یک راه عالی برای جلو و تمرکز به دور از موانع.”

Marchant cruised از طریق یک جامد المپیک quadrennial از سال 2012 به 16 اما او مبارزه چندین مرموز و خیره صدمات و بیماری بوده است.

36 ساله از لندن, Ont., تا به حال عمل جراحی برای تعمیر یک پاره labrum استخوان خار و گیرافتادگی عصب در سمت چپ لگن و همچنین تحت کلیه عمل جراحی است.

او در نهایت سالم و امیدوار به کسب یک نقطه در توکیو تیم.

“و مانند هر ورزشکار, من تا به حال من وای بر من” Marchant گفت: از المپیک به تعویق افتادن. “آن را کمک نمی کند ما آمار رو با بلیزارد در اواخر ماه مارس (در کلرادو که در آن او زندگی می کند و قطار) درست زمانی که همه چیز اتفاق می افتد. من تا به حال یک هفته که در آن من فکر می کنم من دو بار. من گفتم که آیا شما می خواهید برای انجام این کار ؟ بدون در نظر گرفتن بازی های المپیک هدف شما این بود که به سالم در حال اجرا, شما به دست آورده است.

“وجود دارد هیچ شرم آور در این واقعیت است که شما با قرار دادن بدن خود را از طریق جهنم سه سال گذشته و چیزی خارج از کنترل خود را اتحادش را تغییر شرایط. هیچ شرم در راه رفتن به دور شما جنگیدند مبارزه خوب است. و سپس من تا به حال من ترحم حزب در هفته است.”

Marchant و وایت شرکت کننده روز جمعه در تیم کانادا قهرمان, چت, کانادا کمیته ملی المپیک را به برنامه ای است که شرکای ورزشکاران با کودکان در سن مدرسه توانمند سازی آنها را به اولویت دادن به بهداشت روان رسیدن به اهداف و چالش ها.

دوم در یک سری روز جمعه رایگان مجازی جلسه ارائه خواهد شد در هر دو زبان و به میزبانی شکل اسکیت باز تسا فضیلت و پارا المپیک شناگر Benoit Huot.

Marchant خواهد صحبت در مورد تمرکز حواس در حالی که وایت موضوع و قدردانی است.

وجود دارد ترس است که با هیچ واکسن این بازی ها نمی تواند اتفاق می افتد در سال آینده یا. اما به هر 12 ماه آینده نگه می دارد Marchant و ویت می گویند آنها هر دو خود را ترک المپیک شغلی احساس رضایت. توکیو هر چند مناسب خواهد بود ،

“بسیاری از ورزشکاران ندارد و این فرصت را به در یک تیم” وایت گفت. “بنابراین وجود دارد هیچ شکایتی وجود دارد. و من فکر می کنم من می تواند راه دور و من راضی خواهد بود. من صدمه دیده است. من نمی خواهم بگویم که من نمی خواهد. اما من فکر می کنم من راضی خواهد بود و قادر به حرکت می کند و خوشحال می شود با آنچه که من بیش از بسیاری از بسیاری از بسیاری از سال است.”

Marchant ادامه خواهد داد برای اجرای مسابقات جاده بدون در نظر گرفتن اما او پرداخت از جیب برای او ورزش حرفه ای با کمک یک Under Armour حمایت. او همچنین یک وکیل جنایی, اگر چه coronavirus به ارمغان آورده است عمل او را متوقف.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“من دوست دارم بگویم که من می تواند قرار داده تا چهار سال دیگر در, بدن من در نهایت سالم به اندازه کافی برای قرار دادن چهار سال دیگر در, اما از نظر مالی آسان نیست,” او گفت:.

او می خواهم او را دوست دارم پشتکار به یک پیام به دیگران و امیدوارم مردم نشان می دهد آن را “قطعا آسان نیست, اما اگر شما می خواهید برای ایجاد چیزی اتفاق می افتد شما می توانید آن را به اتفاق می افتد. شما فقط باید به واقعا آن را می خواهم.

“بنابراین از آن خواهد شد واقعا باحال داستان زمانی که من را 2021 تیم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de