لئون Draisaitl تا به حال فقط پیچیده یک تماس تلفنی با Alphonso دیویس.

آلمانی هاکی ستاره و کانادا در فوتبال احساس مشترک زیادی دارند.

غالب مرکز Edmonton Oilers, Draisaitl شد اولین ورزشکار خود را در تاریخ کشور به رهبری آمریکای شمالی ورزشی در لیگ به ثمر رساند زمانی که او جایزه هنر راس جایزه در اوایل این هفته پس از NHL به نام زمان در آن 2019-20 فصل به طور منظم.

آلمانی بسکتبال بزرگ Dirk Nowitzki بود 14-زمان NBA all-star و برنده MVP افتخارات در سال 2007 اما هرگز انجام Draisaitl های اخیر feat.

دیویس در ضمن کانادا پناهنده تبدیل فوتبال phenom است که تبدیل شدن بیشتر سر در هر هفته برای بایرن مونیخ در آلمان بوندسلیگا با منطبق شدن باید ببینید تلویزیون برای بسیاری از طرفداران بازگشت به خانه.

این جفت ارز — نخبگان و استعدادهای از غیر سنتی کشور در ورزش خود را — باید باقی ماند پس از 19 سال دیویس کاهش یافته و مراسم جن در یک روغن صنعتی’ بازی در ماه دسامبر.

“من می دانم آنچه که او را به رفتن را از طریق در حال حاضر با فوتبال حال آنقدر بزرگ بازگشت به خانه و هاکی بزرگ بودن در کانادا” Draisaitl گفت: در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران پنج شنبه. “آینده و تلاش برای تنظیم و پیدا کردن ریتم خود را پیدا کردن بازی خود را پیدا کنید زندگی خود را کمی.

“او تبدیل شدن به یک بازیکن بسیار خوب است. آن را بسیار سرگرم کننده به تماشای سرگرم کننده برای دیدن.”

پس از لکنت زبان شروع به NHL حرفه ای Oilers طرفداران احساس به همان شیوه در مورد Draisaitl.

24 سال از پایان فصل به طور منظم با 43 اهداف و 110 امتیاز در 71 بازی, 13 روشنی از هم تیمی و رفیق ستاره کانر McDavid. Draisaitl شد در سرعت 127 امتیاز — یکی از نیکیتا Kucherov مارک فصل گذشته — در مجموع آمد که بر روی پاشنه از 105 او قرار داده تا در 2018-19.

“من با افتخار از آن او گفت:” از هنر راس. “خنک آن داستان برای خودم شخصا هیچ تردیدی نیست.”

که داستان حال تا حدودی راکی آغاز.

شماره 3 انتخاب کنید در 2014 پیش نویس کردم 37-استماع بازی با ادمونتون به عنوان یک نوجوان قبل از فرستاده شدن به تاریخ. Draisaitl وارد اردوگاه آموزشی زیر سپتامبر به دنبال چوب بود اما عرضه به افراد زیر سن قانونی برای شش بازی.

در حالی که آن را نمی ممکن است به نظر می رسید مانند آن را در لحظه های اضافی که چاشنی مهم بود.

“من فکر نمی کنم من آماده بود در آن زمان” Draisaitl گفت: از بازی NHL به عنوان یک نوجوان. “این خوب شاید یک گام پایین. که در این مورد با من. در دراز مدت بود که احتمالا بهترین چیزی که برای من به بازگشت به تاریخ و شروع سال آینده در AHL.

“گاهی اوقات آن را یک چیز بد نیست نگاهی به یک گام به عقب بروید و با سرعت خود را.”

Draisaitl سرعت قطعا ramped تا به شدت از آن دشوار است برای اولین بار چند فصل.

همراه با McDavid او شده است در خط مقدم Oilers’ تجدید حیات که دیدم این تیم نشسته دوم در اقیانوس آرام بخش با 83 امتیاز زمانی که COVID-19 pandemic مجبور NHL به مکث بازی مارس 12.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

McDavid است که از حق رای دادن و یکی از چهره لیگ — اما این تیم خود را.

“این فوق العاده است به چوب در اطراف همان گروه از بچه ها برای سال های بسیاری در حال حاضر و ببینید که آنها را رشد و سازمان دیده بان این تیم رشد, سازمان دیده بان سازمان رشد” Draisaitl گفت. “این قطعا یک مقدار زیادی از سرگرم کننده به بخشی از. ما هنوز هم بسیاری از حرکت صعودی.”

او همچنین کاملا آگاه او را تبدیل به چهره, آلمانی, هاکی که همچنان به تولید بالا پایان استعداد از جمله پیش بینی بالا-پنج پیش نویس انتخاب تیم Stutzle.

“ما در حال رفتن در نقطه سمت راست را به عنوان یک کشور” Draisaitl گفت. “آلمان فقط یک هاکی کشور است. که چقدر از آن است اما ما هنوز هم می تواند تبدیل به بسیار جامد هاکی کشور است.”

NHL پرده برداری از آن بازگشت به بازی طرح در اوایل این هفته — هنوز هم وجود دارد بسیاری از موانع برای غلبه بر برای بازی در واقع رزومه این تابستان و Oilers می دانم که اگر اتفاق می افتد که آنها را به صورت Chicago Blackhawks در یکی از هشت بهترین-از-پنج دور مقدماتی سری برای راست به پلی آف.

Draisaitl و McDavid شروع فصل در همان خط به عنوان آنها در گذشته اما تقسیم شدند تا در ماه دسامبر به این تیم نگاه متفاوت است. Draisaitl پس از آن انجام شده بار خود را هنگامی که McDavid رفت و با یک آسیب در ماه فوریه است.

“آنچه که او انجام داده برای گروه ما بوده است” گفت: McDavid که همراه با Draisaitl است در حال اجرا برای هارت جایزه به عنوان MVP لیگ. “او را کمک کرد تا هر دو تیم ما و من شخصا از یک تن است.”

Oilers defenceman Darnell, پرستار گفت: Draisaitl برک آوت دو فصل پس از 50-, 77 – و 70-نقطه مبارزات بخشی از یک پیشرفت طبیعی.

“او همیشه بسیار با اعتماد به نفس او همیشه باور نکردنی بازیکن هاکی و او همچنان فقط به کار” پرستار گفت:. “او تغییر نکرد. او فقط نگه داشته بازی.”

هرگز یک علاقه مند به بحث در مورد خود Draisaitl بود بیش از شاد برای به اشتراک گذاشتن اعتبار برای هنر خود راس.

“همیشه وجود دارد افرادی که کمک به شما وجود دارد,” او گفت:. “شما از این چیزها. اما تا زمانی که شما آن را انجام دهید آن را همیشه به نظر می رسد بسیار دور است.”

برخی کانادا ستاره فوتبال احتمالا احساس به همان شیوه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de