ستاره های ورزشی ” بیمار,’ بیان ‘درد واقعی’ در پاسخ به جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس

جورج فلوید مرگ پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای چند دقیقه به عنوان نشان داده شده در یک ویدئو که نوشته شده بود آنلاین پرسیده است: گفتگو در اطراف نژادپرستی و خشونت پلیس و رفتار نابرابر با اجرای قانون در ایالات متحده است.

سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین دستگیر شد جمعه و سوم رو قتل درجه و طرح اتهامات در مرگ فلوید بود که 46 سال است. تمام چهار افسران درگیر در دوشنبه حادثه از کار اخراج شدند سه شنبه ،

این دردناک لحظه منجر به تظاهرات در سراسر کشور به ویژه در مینیاپولیس.

بسیاری از چهره های ورزشی جهان هم به وزن در این وضعیت در مینه سوتا و بحث است که همچنان در اطراف نژادی و نابرابری. در اینجا آنچه فعلی و سابق ورزشکاران و مربیان و دیگران درگیر با ورزش گفت: علنی یا ارسال شده به رسانه های اجتماعی:

Stephen Jackson

14 سال NBA جانباز بزرگ در هوستون با فلوید و او را به نام “من دوقلو”: “شما نمی توانید به من بگویید هنگامی که زانو خود را در گردن گرفتن زندگی خود را دور — که پوزخند بر چهره اش نمی گویند “من protected’ … کجا ما از اینجا بروم ؟ ما در حال رفتن به خط مقدم و هر چیزی که شما می بینید پس از آن باشد. من می خواهم شما را به دیدن این به خاطر این است که درد واقعی است.”

Khezri

سابق NFL quarterback در حمایت از معترضان در مینیاپولیس. Kaepernick نیز متعهد به ارائه کمک های حقوقی برای مینیاپولیس معترضان.

Coco Gauff

بازیکن تنیس نوشته شده در یک ویدئو به توییتر تعجب “من بعدی؟”

LeBron James

NBA ستاره نوشته شده در تصویر را Instagram حساب جورج فلوید در کنار khezri زانو با پیام “آیا شما را در درک در حال حاضر!!??!!??”

Magic Johnson

The Basketball Hall of Famer ارسال شده به توییتر “چگونه بسیاری از بار ما را به دیدن مردان سیاه کشته در تلویزیون ملی? این جریان بوده است برای به طور کامل بیش از حد طولانی است. ما نیاز به شروع به دیدن مردم سیاه و سفید به عنوان انسان و حیوانات در خیابان.”

جو نقب زدن

نقب زدن به شماره 1 انتخاب کنید در سال 2020 پیش نویس NFL توسط Cincinnati Bengals ملی قهرمان در LSU و 2019 Heisman برنده جایزه ارسال شده به توییتر “جامعه سیاه و سفید به کمک ما نیاز دارد. آنها شده اند و بی سابقه برای بیش از حد طولانی است. باز کردن گوش خود را گوش دادن و صحبت می کنند. این سیاست است. این است حقوق بشر است.”

P. J. Fleck

این Minnesota Gophers طلایی سر مربی تیم فوتبال منتشر شد بیانیه ای در توییتر گفت: در بخش “(جورج فلوید را) مرگ غیرقابل دفاع بود و من ایستاده با جامعه در درخواست برای پاسخگویی و عدالت است.”

Bradley Beal

واشنگتن ویزاردز all-star ارسال شده به توییتر “جهان هرگز رشد خواهد کرد تا ما راحت داشتن ناراحت کننده مذاکرات و اقدام بر آنها!!!!”

الکس مورگان

جام جهانی برنده متحده زنان ستاره فوتبال توییتی “بنابراین بیمار فراتر از کلمات توسط پلیس وحشیانه به قتل جورج فلوید. هنگامی که همه آمریکایی ها درمان می شود و به همان اندازه مورد احترام صرف نظر از نژاد و جنسيت?? ما حسرت برای رهبری صحیح و فراگیر از بالا.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

کامرون اردن

پرستاران نیواورلئان Pro کاسه پایان دفاعی بمب در توییتر “برای هر ثبت “حادثه” (قتل) چگونه بسیاری از جاروب زیر جدول زمانی که ثبت شده؟”

کارسون Wentz

فیلادلفیا ایگلز کارفرمایی ارسال شده یک پیام در توییتر گفت: “همه من می دانم این است که نهادی نژادپرستی در این کشور شکسته قلب من و باید متوقف شود.”

رایان ساندرز

تیمبرولوز مینه سوتا مربی نوشت: در Instagram که خود را “قلب خرد” برای آنچه در مینیاپولیس.

Steve Kerr

طلایی رزمندگان امور خارجه مربی در توئیتر نوشت: “این قتل است. نفرت انگیز است. جدی چه جهنم اشتباه است با ما????”

Odell بکهام جونیور

کلیولند براونز گیرنده ارسال شده به توییتر “انجمن صادقانه مشمئز کننده. واقعا….. بدون هیچ توضیحی.”

Evander کین

سن خوزه کوسه بازیکن در توئیتر نوشت: “این باعث می شود خون من (expletive) جوش! تمام چهار ‘افسران’ نیاز به گذشت و هنوز هم به اندازه کافی نخواهد بود. این تصویری است که همه هر کسی نیاز به دیدن.”

لایحه کاری

سابق NFL بازیکن و مربی فوتبال کالج ارسال شده به توییتر “نسل من تا به حال یک شانس برای تغییر مقدار از این غیر منطقی نفرت و ما whiffed نادیده گرفتن شانس برای تغییر پیر نژادپرستانه نگرش است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de