Spokane اعضای شورای شهر’, شهردار, حقوق, خواهد ماند, تخت, این سال, افزایش 2 درصد در سال آینده – جمعه, 29 مارس سال 2020 PST

حقوق اسپوکن اعضای شورای شهر و شهردار نادین وودوارد نمی خواهد تکان دادن در 2021.

حقوق و دستمزد و نقد و بررسی کمیسیون که مجموعه پرداخت از مقامات منتخب در هر دو سال از تصویب آن طرح در روز پنج شنبه بعد از اولین تخمگذاری آن در روز سه شنبه.

این کمیسیون رای دادند به اتفاق آرا به نگه داشتن شهردار و اعضای شورای’ درآمد, تخت, 2021, اما آنها 2 درصد افزایش پرداخت در سال 2022.

اعضای شورای خود را پرداخت افزایش از $46,700 به $47,624 سالانه ابتدا در سال 2022. این شورا رئیس جمهور که مسئول نظارت بر این شورا و آن 21, کارکنان, دریافت افزایش از $62,000 دلار 63,240.

شهردار دریافت افزایش از $168,000 به $171,360 در سال 2022.

شهردار و اعضای شورا در پاسخ به پرسشنامه از حقوق و دستمزد بررسی کمیسیون در اوایل این ماه. وودوارد نیست درخواست افزایش, اما چند نفر از اعضای شورای برشمرد چگونه حجم کار خود را بیش از یک بار برنامه و استدلال کرد که پرداخت نشده است متناسب با وظایف خود است.

سه عضو حقوق و دستمزد بررسی کمیسیون اذعان اعضای شورا تلاش در آن مناظره روز سه شنبه اما ابراز احتیاط در مورد دادن یک افزایش طول COVID-19 همه گیر است که پیش بینی شده به یک ضربه در بودجه شهرستان است.

“من می خواهم برای دیدن اسپوکن به عقب بر گردیم روی پای خود را قبل از ما را بیشتر مسئولیت های اضافی بر روی مالیات دهندگان برای حمایت از این شورا گفت:” Dycelia وایس صندلی از حقوق و دستمزد بررسی کمیسیون گفت: در روز سه شنبه.

آنها همچنین اشاره کرد که چگونه پرداخت از اسپوکن اعضای شورای شهر در مقایسه با همتایان خود در سایر نقاط واشنگتن است. در حال حاضر تنها اعضای سیاتل شورای شهر پرداخت می شود بیش از آن در اسپوکن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de