آتلانتا — معترضان سوخته کسب و کار در مینیاپولیس. آنها شکست ماشین پلیس و ویندوز در آتلانتا شکست را به مقر پلیس در پورتلند اورگان و شعار لعنت در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در خارج از کاخ سفید است. هزاران نفر نیز نشان داده مسالمت آمیز خواستار عدالت برای جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر فشرده یک زانو را به گردن او.

به عنوان خشم بیش از فلوید کشتن گسترش به شهرستانها در سراسر کشور, رهبران محلی به طور فزاینده ای گفت: آنها می تواند نیاز به کمک از ملی Guardsmen یا حتی پلیس نظامی برای مهار ناآرامی.

گرجستان فرماندار اعلام وضعیت اضطراری در اوایل روز شنبه برای فعال کردن حالت گارد ملی به عنوان خشونت هایش در آتلانتا. پورتلند شهردار تد ویلر همچنین اعلام اورژانس و دستور داد مقررات منع رفت و آمد شبانه برای شهرستان.

یکی دیگر از 500 سربازان گارد بسیج شدند و در اطراف مینیاپولیس که در آن فلوید درگذشت و یک افسر مواجه اتهامات جمعه در مرگ او. اما پس از یک شب دیگر از تماشای آتش سوزی و کسب و کار غارت مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت: اوایل روز شنبه که او در حال حرکت بود برای فعال کردن بیش از 1000 بیشتر شد و با توجه به فدرال کمک کند.

گارد نیز در حالت آماده به کار در منطقه کلمبیا که در آن یک جمعیت بزرگ شده در خارج از کاخ سفید و شعار لعنت در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. برخی از معترضان تلاش برای فشار از طریق موانع راه اندازی توسط سرویس مخفی ایالات متحده در امتداد خیابان پنسیلوانیا و پرتاب بطری و اشیاء دیگر در افسران پوشیدن دنده ضد شورش که در پاسخ با اسپری فلفل.

“من فقط احساس می کنم مثل او فقط یکی از بسیاری از نام هایی که ما تا به حال برای ایجاد میشوند و تی شرت و مبارزات و من احساس می کنم هیچ چیز تغییر کرده است:” منطقه ساکن آبه Neri گفت: از فلوید. “و به همین دلیل من در اینجا. آره وقتی به شما می گویند هیچ چیز شما در حال گرفتن طرف كند.”

یک نفر کشته شد در مرکز شهر دیترویت درست قبل از نیمه شب پس از کسی که در یک SUV اخراج عکس به جمعیت معترضان در نزدیکی Greektown سرگرمی, منطقه, پلیس گفت:. در پورتلند اورگان معترضان را شکست و به مقر پلیس و مقامات گفتند آنها آتش روشن داخل. در ویرجینیا پایتخت یک رزمناو پلیس به آتش کشیده شد خارج ریچموند مقر پلیس و حمل و نقل شهر سخنگوی گفت: یک اتوبوس به آتش کشیده شد “از دست دادن کل” اخبار رسانه ها گزارش شده است.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ توییتی که تا به 500 نفر از اعضای گارد استقرار بلافاصله “برای حفاظت از افراد و اموال در آتلانتا.” او گفت که او عمل کرده و در درخواست از شهردار آتلانتا Keisha لنس کف که پیش از آن به دادگاه تجدید نظر بیهوده برای آرام است.

در صحنه هر دو مسالمت آمیز و خشونت آمیز در سراسر کشور هزاران نفر از معترضان شعار “نه عدالت بدون صلح” و “می گویند نام خود را. جورج فلوید.” آنها برافراشتند نشانه خواندن به او گفت: “من نمی توانم نفس بکشم. عدالت برای جورج.”

برخی از تظاهرکنندگان شکست ماشین پلیس و اسپری-رنگ نمادین, لوگو, ثبت نام در سی ان ان ستاد در مرکز شهر آتلانتا. حداقل سه افسر پلیس زخمی شد و متعدد وجود دارد, دستگیری آتلانتا سخنگوی پلیس Carlos Campos گفت: به عنوان معترضان به ضرب گلوله در افسران با BB اسلحه و پرتاب آجر و بطری و چاقو.

آتلانتا گفته خدمه بودند به طور موقت قادر به رسیدن به یک آتش در دل فریسکو رستوران در Buckhead محله چندین مایل از شمال به دلیل معترضان وجود دارد.

“این است که در روح مارتین لوتر کینگ جونیور” پایین گفت. “شما disgracing زندگی جورج فلوید و هر فرد دیگری که کشته شده در این کشور است.”

پایین بود و flanked توسط دختر پادشاه, Bernice پادشاه رپ T. I. و قاتل مایک.

“ما باید بهتر از به آتش کشیدن خانه خود ما. چرا که اگر ما از دست دادن آتلانتا آنچه را که ما کردم ؟ ” گفت: Killer Mike گریه به عنوان او صحبت کرد.

ویدئو های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد شهر نیویورک ماموران با استفاده از باطوم و تنه زدن معترضان را به عنوان آنها در زمان مردم را بازداشت و پاکسازی خیابان ها. یک ویدئو نشان داد که در افسر با شدت بهم زدن یک زن به زمین به عنوان او راه می رفت گذشته او در خیابان.

تظاهرکنندگان را لرزاند یک ون پلیس, تنظیم آن را به آتش کشیده, ناخوانا, نقاشی های دیواری در سراسر آن سوخته بدن و تنظیم آن را شعله ور دوباره به عنوان افسران عقب نشینی کردند. بلوک دور معترضان با استفاده از یک باشگاه به خمیر یکی دیگر از وسیله نقلیه پلیس.

“وجود خواهد داشت یک بررسی کامل از آنچه اتفاق افتاده امشب” شهردار, بیل د Blasio توییتی با اشاره به بروکلین اعتراض. “ما هرگز نمی خواهم برای دیدن یک شب دیگر شبیه به این.”

اداره پلیس گفت متعدد ماموران مجروح شدند از جمله یکی که دندان زدم شد.

نام سیاه و سفید از مردم کشته شده توسط پلیس از جمله فلوید و اریک گارنر که در استاتن آیلند در سال 2014 شد در علائم و شعارهای.

“کشور ما یک بیماری. ما باید در اینجا گفت:” Brianna Petrisko در میان کسانی که در پایین منهتن فولی مربع که در آن بسیاری بودند با پوشیدن ماسک در میان coronavirus بیماری همه گیر. “این تنها راهی است که ما در حال رفتن به شنیده می شود.”

معترضان در هوستون که در آن فلوید بزرگ شده, شامل 19 ساله جیمی Ohaz از نزدیکی شهر ریچموند تگزاس: “سوال من این است که چگونه بسیاری از چگونه بسیاری از بیشتر است ؟ من فقط می خواهم به زندگی می کنند در آینده ای که در آن همه ما در آرامش زندگی می کنند و ما نه مظلوم.”

تظاهرکنندگان در سواحل غرب مسدود بزرگراه در لوس آنجلس و اوکلند, کالیفرنیا.

حدود 1000 نفر از معترضان در اوکلند شکست ویندوز, اسپری ساختمان با “کشتن پلیس” گرافیتی و ملاقات با مواد شیمیایی اسپری از پلیس که گفت چند افسر زخمی شدند پرتابه.

یکی لس آنجلس مامور دریافت درمان های پزشکی, پلیس گفت:. یک خودرو پلیس لس آنجلس به حال خود ویندوز شکست و حداقل یک اتوبوس شهرستان تخریب شد. پلیس اعلام غیر قانونی مجمع در سراسر مرکز شهر که در آن هوایی فیلم از KTLA-تلویزیون نشان داد به ثمر رساند از مردم محصور توسط پلیس.

یک سخنگوی پلیس لس آنجلس گفت: خبر مربوط به آنها هنوز هم tallying بازداشت.

“من باور دارم در شهر ما. L. A. اندازه کافی قوی برای مقاومت برای عدالت و راه رفتن در عشق” شهردار اریک Garcetti توییتی هشدار می داد “خشونت و خرابکاری لطمه می زند و تمام.”

سن خوزه کالیفرنیا پلیس گفت که Santa Clara County sheriff نمایندگان شات در یک فرار SUV بود که نشان داده شده در فیلم قابل توجه معترضان به San Jose Mercury News گزارش شده است.

معترضان بارها و بارها با پلیس درگیر شدند در سن خوزه گفت: شهردار سام Liccardo و پلیس در پاسخ با فلش-انفجار نارنجک و گلوله های لاستیکی. یک افسر در بیمارستان بستری شد و در غیر تهدید کننده زندگی آسیب, مقامات گفت.

Liccardo گفت: شهرستان افسران مشترک جامعه را خشم بیش فلوید مرگ است.

“این یک بی عدالتی وحشتناک,” او گفت: AP.

پورتلند اورگان پلیس گفت: حداقل یک تیراندازی گره خورده بود به اعتراض اگر چه جزئیات نیست بلافاصله منتشر شد. دو نفر دستگیر شدند در طول شبانه شورش است که در آن معترضان آتش سوزی در سراسر مرکز شهر و شکست نمای ویندوز پلیس گفت: اما جزئیات دستگیری بلافاصله در دسترس است.

پلیس اعلام کرد که اعتراض ها و تظاهرات گفت: آنها مستقر گاز پس از مردم انداخت پرتابه در آنها.

شهردار ویلر توییتی دادخواستی به معترضان به صلح آمیز باقی می ماند و گفت که در حالی که او در سمت چپ این شهرستان برای حضور در مرگ مادر او از رفتن به عقب. او بعد از اعلام وضعیت اضطراری است.

“پورتلند این است که ما,” او نوشت. “هنگامی که شما نابود کردن شهر ما, شما در حال از بین بردن جامعه ما است. هنگامی که شما عمل خشونت ها در برابر هر یک از دیگر, شما در حال صدمه زدن به همه ما است. چگونه این افتخار میراث جورج فلوید?”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de