منگنز گارد ملی رهبر می گوید آنها را دریافت نمی کند جهت روشن در پاسخ به اعتراضات

زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz فعال مینه سوتا گارد ملی در روز پنج شنبه برای پاسخ به شورش و غارت در مینیاپولیس و سنت پل در حدود 500 سرباز و خلبان با عجله به شهرهای دوقلو به گزارش وظیفه اما رهبر خود را گفت: آنها را دریافت نمی کند جهت روشن در مورد آنچه آنها انتظار می رود به انجام زمانی که آنها وارد شدند.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از نیروهای حرکت نمی کند به عمل تا اواخر آن شب هنگامی که آتش خروشان و غارتگران غارت کسب و کار در سراسر شهرستانها در اختلالات موجب مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که شنبه تا زمانی که مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای چند دقیقه.

در طول یک کنفرانس خبری جمعه با Walz و دیگر مقامات دولتی ، ژنرال جان Jensen, مینه سوتا, گارد ملی یاور طور کلی گفت که او می خواست برای استقرار نیروهای نظامی قبل از تاریک دوشنبه “من سرباز و خلبان می تواند تبدیل شدن به آشنا با زمین و ماموریت خود را. ما هرگز چنین ماموریت توضیحات.”

که مسئول است که “عدم شفافیت?” جنسن نمی گویند. اما او اشاره کرد که گارد عمل “در پشتیبانی از محلی غیر نظامی رهبری:” نه ابتکار خود را.

جنسن و دیگر مقامات دولتی به نظر می رسید نشان می دهد که شهرستان مینیاپولیس رهبران شکست خورده برای گفتن گارد فرماندهان آنچه آنها می خواستند سربازان به انجام و تا اواخر پنج شنبه شب هنگامی که آن را خیلی دیر شده بود برای جلوگیری از بسیاری از آسیب. یک سخنگوی مینیاپولیس شهردار یعقوب فری نمی تواند نظر رسیده در روز جمعه بعد از ظهر.

در پاسخ به یک درخواست از فری, Walz امضا سفارش در 4 p. m. روز شنبه فعال کردن گارد به جنسن را به عبارت “حفاظت از زندگی و حفظ اموال و اطمینان مردم را به مسالمت آمیز نشان می دهد” در طول این اختلال است.

“پس از بررسی در دیروز ما بود و ما اولین گروه از سربازان را در جامعه حدود 6 بعد از ظهر” مینه سوتا گارد ملی سخنگوی بلر Heusdens نوشت: در یک ایمیل به پایونیر پرس. افسران ادامه رسیدگی به اعضای فعال وظیفه از طریق شب.

نیروهای آمد از واحدهای مستقر در Stillwater, Monticello, مونته ویدئو, بروکلین پارک فریبلت و 133rd هوایی بال در سنت پل.

جنسن گفت که او تا به حال چهار ماموریت برای سربازان. با Walz رضایت آنها و ایالتی مینه سوتا گشت troopers اولین امن کنگره پیچیده در سنت پل. سربازان مسلح و وسایل نقلیه نظامی احاطه شده خالی ساختمان در روز جمعه.

در درخواست از St. Paul اجرای قانون مقامات یاور عمومی گفت: او بعد از دو ماموریت برای تامین امنیت در این شهرستان رمزی اجرای قانون مرکز و مینه سوتا اداره جنایی دلهره ستاد در سمت شرق بنابراین St. Paul افسران پلیس می تواند پاسخگویی به نیازهای دیگر.

چهارم خود ماموریت هنگامی که آن را در نهایت روشن شد به همراهی مینیاپولیس آتش نشانان به سایت ها و تامین امنیت آنها را به عنوان آنها را از آتش سوزی. سربازان نیز “فرم خطوط بین معترضان و سایت های که در خطر صدمه” Heusdens نوشت.

Walz مجاز سربازان به مسلح پس از FBI گزارش یک “تهدید” به گارد جنسن گفت. “سربازان حفظ حق دفاع از خود.”

اما آنها نه حق دارند به “دستگیری و بازداشت شهروندان” جنسن گفت.

دادستان کل کیت الیسون گفت که او امیدوار است معترضان را مشاهده نمیکنید سربازان به عنوان “یکی دیگر از شغل های دیگر نیروی نظامی. آن را واقعا نمی باشد. آنها در اینجا برای بازگرداندن آرامش و صلح است.”

سرباز گارد همچنان به حمایت از مقامات محلی “به عنوان طولانی به عنوان کارگردان به منظور اطمینان از ایمنی افراد و اموال” با توجه به گارد ملی در بیانیه ای.

آخرین بار مینه سوتا گارد ملی فعال شد در پاسخ به ناآرامی های مدنی بود که در سال 2008 هنگامی که پل از اداره پلیس خواسته فرماندار به ارسال نیروهای نظامی در طی یک شورش در خارج از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در اکسل انرژی مرکز.

از زمان شکل گیری آن در سال 1856 دولت گارد نامیده شده است برای حمایت از سازمان های اجرای قانون محلی بیش از 91 بار در پاسخ به انواع نژادی, کار و مدنی دیگر اختلالات با توجه به گارد مورخ دانیل Ewer.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de