آن را ممکن است یک جهان کوچک پس از همه برای NBA اگر آن را در حال رفتن به از سرگیری بازی در این تابستان.

این لیگ در حال نهایی برنامه ای برای بازی کردن 2019-20 فصل در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در دریاچه Buena Vista, Fla., شروع در اواخر ماه جولای.

در حالی که از آن شده است تصمیم گرفت اگر تمام 30 تیم وجود خواهد داشت و یا اگر بازی را انتخاب کنید تا با برگشتی و شاید با حضور 24 تیم روشن است که NBA کار به همه جا از آن تیم ها به دیزنی پیچیده است.

وجود خواهد داشت هیچ طرفداران مجاز و تیم را قرنطینه می شود و دستور به پیروی اجتماعی-فاصله پروتکل به دلیل رمان coronavirus. اما این مجموعه دارای مقدار زیادی برای ارائه به نگه داشتن بازیکنان از رفتن هم بزنید ،

کسانی که شرکت کرده اند در حوادث وجود دارد از جمله مربیان از مردان تیم بسکتبال کالج و AAU و برنامه های جوانان, دوست, NBA طرح به دلیل پیچیده وسیع امکانات در نزدیکی امکانات رفاهی و پروتکل های ایمنی.

“این یک ایده خوب” گفت: Fairfield مربی Jay جوان که تیم شرکت کننده در فصل گذشته اورلاندو دعوتی. “وجود دارد مقدار زیادی از فضا و دادگاه. هتل فضایی پایین وجود دارد به عنوان خوب به عنوان شما در حال رفتن به در کشور است. من فکر کردم آن ساخته شده بسیاری از حس به خصوص اگر شما می خواهید به سعی کنید به نگه داشتن بازیکنان و کارکنان به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.”

پس از باز کردن در سال 1997 جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی به میزبانی انواع بسکتبال حوادث.

در علاوه بر این به اورلاندو دعوتی شده است جونیور NBA جهانی قهرمانی AAU دختران و پسران بسکتبال مسابقات و سرخ کوچک بسکتبال لیگ برای بازیکنان زیر 12 سال که نیز تحت پنج-پا-با فارغ التحصیلان از جمله دالاس ماوریکس گارد J. J. Barea و سابق لس آنجلس لیکرز گارد نیک ون اکسل.

“اگر شما یک بازیکن بسکتبال شما بازی در این ساختمان گفت:” دانی Arey دستیار مربی در دانشگاه وارنر, یک NAIA مدرسه در لیک ویلز فلوریدا “اگر NBA بازیکن یا مربی که هرگز راه می رفت بر روی آن محل قبل از من خواهد بود شوکه کرد.”

که در آن بازی ها

HP زمینه خانه 70,000 فوت مربع تسهیلات با شش دادگاه های بسکتبال از جمله در چهار سطح اصلی و دو طبقه بالا بر روی یک کمکی به دادگاه. با توجه به وب سایت خود را در این عرصه دارای اتاق برای دو نفر کمکی برگزاری فضاهای و ویزا ورزشی مرکز دارای اتاق برای شش تا هشت دادگاه.

NBA تا نهایی نشده تدارکات اما به احتمال زیاد خواهد شد سعی کنید حداقل سه دادگاه برای بازی.

“این نخبگان NBA عرصه است. این یک آرنا/مجموعه ورزشی” جنوب کال دانشیار سر مربی Jason هارت گفت. “این احساس خوبی برای یک کالج بسکتبال بازی اما آن را نمی بزرگ عرصه است. آن را بسیار صمیمی است.”

HP زمینه که نگه می دارد تا به 5000 می تواند در خدمت به عنوان محل اصلی پس از آن نیز میزبان اورلاندو دعوتی. ویزا ورزشی مرکز یک احتمال است ، پس از این بازی برگزار خواهد شد و بدون طرفداران, برخی از مربیان بر این باورند که ممکن است آن را آسان تر برای بازیکنان از اگر آنها در خالی NBA عرصه است که معمولا در اطراف 18,000 صندلی.

با اینحال بازیکنان ممکن است با تنظیمات قفل اتاق ها ،

“این بیشتر شبیه بازدید کننده ای” Davidson مردان مربی تیم بسکتبال باب McKillop گفت. “این ها را تمیز و وجود فضای کافی اما آن را ندارد همان تفاوت های ظریف اگر شما این تیم در خانه. آن را به مراتب و بسیار متفاوت از آنچه در NBA بچه ها عادت کرده اند. وجود ندارد باز فضا در اتاق قفل است. این خیلی بیشتر از یک پیچ و خم. وجود دارد بسیاری از قالبهای و فضا, اما آن را به عنوان گسترده ای به عنوان آنها معمولا اند.”

چگونه تیم تمرین

راه اندازی این بستگی دارد که چگونه بسیاری از تیم ها در رقابت هستند اما ویزا ورزشی مرکز می تواند از ویژگی های شش تا هشت دادگاه. NBA نیز می تواند ایجاد عمل دادگاه در تیم هتل ها.

مربیان دوست داشتم که در این سالن هستند و در راه رفتن فاصله. McKillop گفت: یکی از دادگاه های یک طبقه است که می تواند مطلوب برای بازیکنان زانو. اما NBA قصد دارد برای اطمینان از تمام دادگاه های دیدار با استانداردهای ایمنی.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“آنها در حال رفتن به چه بازیکنان NBA به عادت کرده اند با این سازمان عمل, امکانات, اما آنها می تواند کار انجام می شود” Marquette مربی استیو Wojciechowski گفت. “اما قطعا وجود دارد مقدار زیادی از فضای.”

وجود دارد همچنین می تواند مقدار زیادی از کارکنان سایت بسته چگونه NBA قصد دارد برای حمایت از بازی و تمرین.

“به عنوان یک AAU مربی شما استفاده می شود به آوردن خود را در بسکتبال. شما استفاده می شود به خرید و فروش با scorekeeper مشکلات به دلیل وجود دارد بسیاری از مسابقات در خارج وجود دارد” گفت: جک Lutzeier که نظارت ملی بسکتبال آکادمی و اجرا های مختلف AAU برنامه های در ایندیانا, تگزاس, ویسکانسین و فلوریدا. “اما دیزنی استخدام خود scorekeepers و دارای سه خدمه در هر بازی. AAU بسکتبال قرار می دهد Gatorade در Gatorade کولر. وجود دارد یک پاکسازی برای هر بازی است. آنها همه چیز را در یک سطح بالا.”

که در آن تیم بماند

بازیکنان نباید نگران این منطقه هتل ها. NBA قصد ندارد به خانه هر تیم در پایین اقامت. هر چند NBA است که هنوز نهایی کسانی که تدارکات این برنامه برای استفاده از دیزنی خواص تنها. با توجه به وب سایت خود را وجود دارد 25 هتل لوکس از جمله معاصر بزرگ Floridian ریویرا و قایق بادبانی و باشگاه ساحل.

“آنها وگاس کازینو هتل” هاروارد دستیار مربی برایان Eskildsen. “آنها عظیم است.”

این تیم که شرکت در اورلاندو دعوتی ماند در Gaylord کف دست, رفت و آمد مکرر یک ماریوت ملک, نزدیک به گلف و قایقرانی امکانات. مربیان دوست داشتم که این هتل به اندازه کافی اتاق برای میزبانی جلسات به عنوان به خوبی.

“هتل وضعیت های مختلف را داشته باشد احساس, اما من فکر نمی کنم که یک چیز بد است, به خصوص اگر شما در خانواده شما وجود دارد” جنوب کال بسکتبال مردان مربی اندی Enfield گفت. “اگر شما خانواده من مطمئن هستم که در طول روز کودکان لذت ببرید برخی از امکانات یک هتل طراحی شده برای گردشگری است.”

بازیکنان خواهد ماند از دیگر مناطق عمومی به حفظ برخی از درجه ای از حباب. NBA همچنین قصد دارد برای انجام آزمایش های دقیق.

“دیزنی عمل تنها در یک کلاس اول شیوه ای; آنها نمی میانبر هر چیزی” گفت: Jeff Milkie مدیر اجرایی سرخ کوچک بسکتبال. “آنها قادر خواهد بود برای حفظ بازیکنان و نگه داشتن مردم به دور از آنها. وجود دارد که تنها برخی از جاده ها به دیزنی و تنها برخی از جاده ها است. آنها در حال رفتن به قادر به کنترل ترافیک و رسانه ها و همه چیز.”

از آنجا که راه اندازی, گذشته شرکت کنندگان در پیش بینی حداقل سکسکه.

“وجود دارد باید برخی از امتیازات” Marquette را Wojciechowski گفت. “آنها در حال رفتن به حالت عادی بازگشت. اما زمانی که شما نگاه کنید در همه چیز مورد نیاز برای پایان یک فصل NBA — آیا آن را در عرصه عمل امکانات هتل راحتی و خوبی آب و هوا — وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا آن را حس می کند کل.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de