کولر آبی: دنج, هوای آزاد, پناه به عنوان نزدیک به عنوان شما حیاط – Fri, 29 مارس سال 2020 PST

خورشید در نهایت بازگشت به Inland Northwest ساخت برای شکستن استقبال از داخل خانه. گرفتن پیاده روی و رفتن به پارک های دوست داشتنی است اما داشتن یک فضای باز در خانه است یک راه عالی برای ادامه اجتماعی فاصله در حالی که شما گرفتن برخی از هوای تازه.

در اینجا این است که چگونه به خود را در فضای باز به سطح بعدی به طوری که می توان آن را یک ارزش قرنطینه پاتوق فضا.

آن را خصوصی. با بسیاری از ما احساس بیشتر شبیه به یک زاهد گوشه نشین تر از همیشه داشتن یک فضای باز و دور از انظار عمومی باعث می شود برای یک cozier قرنطینه نقطه که شما معرفی خود به جهان خارج است. این تضمین می کند که شما حتی می توانید در ادامه به پوشیدن همان لباس خواب هر روز بدون دانستن هر کسی در حالی که شما دوباره پر کردن پوست شما فاقد ویتامین D. انتخاب یک منطقه از خانه خود را که خارج از دید و یا اضافه کردن یک داربست برای استفاده به عنوان یک صفحه نمایش حریم خصوصی. اگر یک داربست نمی باشد سبک خود را بیشتر بهبود صفحه اصلی خرده فروشان ارائه انواع گزینه های حریم خصوصی در بسیاری از سبک های مانند paneled, پارتیشن, نرده باغ و حفظ حریم خصوصی صفحه نمایش با طرح های مدرن.

ایجاد حس فضا. این که آیا شما کوچک یا مقدار زیادی از فضای آن را همیشه به آیتم هایی که کمک به شکستن این منطقه بسیار شبیه به شما را در یک آپارتمان استودیو یا زیر شیروانی قرار دادن. مبلمان مانند صندلی و میز در حال عملکردی عناصر است که فضایی ایجاد کنید اما با استفاده از هوای آزاد, فرش, چتر, پارتیشن و دکور موارد به کمک مجموعه ای از قصد برای استفاده از آن منطقه خاص.

فراموش نکنید که این روشنایی. ساعات روز طولانی تر می شود اما فراموش نکنید که در مورد شب محیط. رشته چراغ آمده در هر شکل و اندازه این روز پس از انتخاب مورد علاقه خود را برای آسان روشنایی ثابت. نور بالای سر بزرگ برای عملی روشنایی, اما آن را به خوبی به روشنایی کوچکتر و بیشتر در مناطق خاص بیش از حد. اضافه کردن فانوس با شمع (واقعی یا باتری کار بزرگ) و یا حتی یک لامپ کوچک در بیشتر صمیمی و دنج مناطق برای ایجاد دلربا احساس خارج است. یکی دیگر چیز زیادی در مورد کوچکتر وسایل روشنایی است که آنها کمتر طاقت فرسا در چشم شما در تاریکی و آن را نمی خواهد دخالت در خیال پرستی.

فراموش نکنید در حال اجرا به عقب در داخل به خنک کردن نوشیدنی خود را می – توان در آماده با نوار در فضای باز. شما می توانید یک نوار است که فقط به عنوان یک نوشیدنی-ساخت ایستگاه و یا شما می توانید آن را به اندازه کافی بزرگ برای مردم را به نشستن در اگر شما از این فضا است. شما می خواهید اصول اولیه مانند ظروف شراب کلید و یا درب بازکن بطری و حوله و وسایل برای برش تا garnishes ، اما شما می توانید گسترش امکانات خود را با یک نوشیدنی تلگراف کولر یا سطل یخ میان وعده لوازم کتری برای گرم نوشیدنی ها و حتی شاید یک نوشیدنی لیست و یا سفارشی منوی نوشیدنی. بدیهی است که شما باید برای محدود کردن مهمانان با توجه به بازگشایی فاز, اما آن را یک جایگزین خوب برای کسانی که می خواهند برای لذت بردن از یک نوشیدنی با دوستان بدون نیاز به بیرون بروید.

آوردن آتش است. آتش امکانات می تواند استادانه درست شده و یا بسیار ساده اما در هر صورت آنها پاسیو ضروری است. نه تنها کمک به آنها اضافه کردن به نور آنها را خاموش گرما و به شما بدهد, هوای آزاد, گزینه های پخت و پز (اگر شما می توانید تعداد ساخت s’mores و هات داگ برشته به عنوان پخت و پز). خرید ایستاده گودال آتش و یا برای یک مقیاس کوچکتر فضا ایجاد یک مینی گودال آتش با استفاده از یک مایل به قهوهای یا گرما کاسه امن پوشیده شده با فویل آلومینیوم.

استفاده از طبیعت به نفع خود و گیاهان را به فضای خود را. گیاهان گلدانی بزرگ هستند برای تعریف برخی از مناطق و حتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به اضافه کردن حریم خصوصی اگر آنها به اندازه کافی بزرگ هستند. آنها را به رنگ و عطر به فضا در حالی که ساخت آن را حتی بیشتر احساس آرام.

اگر شما لازم نیست که یک ایوان یا پاسیو شما می توانید یکی را به راحتی با استفاده از, شن و ماسه, دستگاه پخش سیمان و سنگ پله. شن نخود است مقرون به صرفه و آسان بر روی پای خود را.

آماده برای اشکالات. آیا به نفع خودتان و مواد دافع حشرات اشکال آماده در خارج از منزل خود را در فضا. نامحدود وجود دارد گزینه های خارج وجود دارد برای جلوگیری از اشکالات مانند کلاسیک zapper, فانوس, دستگاه سونوگرافی, شمع, صفحه نمایش و بیشتر. یک گزینه این است که ارزان است و با استفاده از مواد طبیعی – دود. هر دود در همه کار می کند برای جلوگیری از اشکالات اما شما می توانید اضافه کردن اضافی پانچ با سیگار کمی مرطوب سبزی مانند نعنا و مریم گلی و ریحان و سنبل و سنبل. حتی کسانی که گیاهان کاشته شده در این منطقه کمک می کند تا جلوگیری از آفات است.

قطار مغز

آزمون دانش خود را با سوال چیزهای بی اهمیت

آنچه شخصیت می کند Josh Gad بازی در “یخ زده” فیلم

  • سون
  • با صدای تلپ
  • السا
  • اولاف

پنجشنبه پاسخ: 1793

ارباب حلقه ها

Josh Gad است که در آن دوباره گرد هم آوردن مردم به یک میزان لازم سبکی و نوستالژی دوران کودکی.

بعد در دفتر ثبت دعاوی حقوقی مورد علاقه همه یاران. یکشنبه بازیگران “ارباب حلقه ها” سه گانه را دوباره برای قسط بعدی گاد را “پیوست از هم جدا است.”

در یوتیوب سری گاد در حال حاضر گرد هم آورده بازیگران و خدمه از “The Goonies,” “بازگشت به آینده” و “چلپ چلوپ” شامل مهمانان مانند شان شون آستین, Josh Brolin, Steven Spielberg, Christopher Lloyd, Michael J. Fox, Lea Thompson, Tom Hanks و داریل هانا.

این ویدئوها لذت بخش مخلوطی از زبان-در-گونه تمرین بیت فن سرویس با بازیگران reenacting افسانه ای خطوط مقدار زیادی از گاه به گاه چت و کامل موسیقی صف برای جلا تولید و بهینه مقدار دلگرم کننده نوستالژی. Gad باعث می شود برای یک مسخره و پر انرژی میزبان و همراه با تفریح و بازی, ویرایش, باعث می شود هر تصویری از یک انفجار به تماشای.

تیزر Gad ارسال شده برای این ویدئو که نشان می دهد بعدی خود مهمان – شون آستین (دوباره), Elijah Wood, Billy Boyd, Dominic Monaghan, اورلاندو بلوم و البته با مهیج ترین ورودی گروه (صف رکوع), Sir Ian McKellen خود را.

مردم بدون شک پمپ به عنوان تیزر تصویری به ارمغان آورد و در بیش از 800,000 views روز پس از آن نوشته شده بود. پیتر جکسون “ارباب حلقه ها” فیلم trilogy منتشر شد, بین سال های 2001 و 2003 و آن fanbase احتمالا زورقي. آن را همچنان به عنوان یکی از گسترده ترین عاشق از گروه فیلم و رسیده است و تقریبا در هر گوشه ای از فرهنگ پاپ.

اگر چه این تیزر تنها نشان داد شش بازیگران, اعضای Gad شناخته شده قبلی ویدئوها را در یک مهمان یا دو مانند مدیران و نویسندگان جانباز بازیگران و دیگر افرادی که مشغول به کار در این فیلم مانند Joe Pantoliano و Robert Davi که بازی infamous Fratelli برادران مدیر Richard Donner, J. J. Abrams و حتی Cyndi Lauper.

بازدید Josh Gad کانال یوتیوب در ساعت 9 صبح به گرفتن “ارباب حلقه ها” بازیگران و ببینید که چه شگفتی در انتظار شما است.

نقشه تلاش

اینترنت تغییر سفر برای همیشه لطفا برای

نه تنها نقشه تا حدودی منسوخ شده برای هر روز مسافر اما در کل سفر و صنعت رسانه ها به طور کامل تبدیل شده است. چه بود یک بار این سایت متعلق به کتاب و تلویزیون است که در حال حاضر بر روی کانال یوتیوب و Instagram حساب تقریبا در همه جا.

بسیاری از امضای مناظر و می دانم نقاط در حال حاضر به راحتی در دسترس آنلاین. عکس ها و فیلم های تشویق مردم به “سرگردان” هستند در همه جا. بنابراین اگر شما نیاز به یک کمی سرگردان در قرنطینه محدودیت شما حداقل می توانید آن را عملا با در نظر گرفتن به اینترنت برای یک بیت از فرار. در اینجا برخی از سفر را نشان می دهد در یوتیوب در دسترس به شما یک طعم و مزه از چیزی جدید و هیجان انگیز را در خانه.

طاس و ورشکسته: به دنبال بنیامین غنی به ندرت دیده می شود باقی مانده از اتحاد جماهیر شوروی سابق برای کشف زندگی در میان مردم زندگی سیاسی و فرهنگی یادآور گذشته است. https://www.youtube.com/channel/UCxDZs_ltFFvn0FDHT6kmoXA/featured

نیلی مسافر: New Zealander نیک فیشر سفر برخی از اشتباه ترین مناطق این سیاره ترتیب یک کانال یوتیوب با انسان-تمرکز لنز. با a down-to-earth نگرش فیشر روش و چت با مردم محلی تقریبا بی دردسر. او توضیح می دهد که در کانال زیستی نیلی به معنی جست و خیز در اطراف پابرهنه با سر خود را در ابرها.. https://www.youtube.com/channel/UCXulruMI7BHj3kGyosNa0jA

FunForLouis: لوئیس کول انباشته شده است بیش از 1800 ویدئوها از سفر خود را و است که در بالای لیست محبوب سفر کانال های یوتیوب با بیش از 2 میلیون مشترک. همه به نام ماجراجویی او قرار می دهد از ویدئوها با عنوان “Skid Row فستیوال عشق” و “زندانیان کوک من شام داخل کلمبیایی زندان است.” آن ممکن است کمی baity اما آن را سخت به مقاومت در برابر دیدن آنچه که وضعیت او خود را میبیند در آینده. https://www.youtube.com/user/FunForLouis/featured

اوا زو بک: این یکی از مهمترین و تشویق سفر کانال به تماشای این دلیل است که آن را برجسته و در دسترس و سرگرم کننده شگفت انگیز از, انفرادی, زن سفر می کند. او سوار یک موتور سیکلت در یمن و اردوگاه ها به تنهایی در عمان اسکی در پاکستان و سفر از طریق سوریه در سال 2019 به لطف برخی از تازگی آرام توریستی محدودیت. https://www.youtube.com/channel/UCDTINI9skkeZNY2ZXnBqIkQ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de