مغلوب ساختن پیشی جستن بالا گرفتن جنگ در توییتر, رسانه های اجتماعی حمایت

توسط ZEKE میلر

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشدید جنگ خود را در توییتر و دیگر رسانه های اجتماعی شرکت های پنجشنبه امضای یک فرمان اجرایی به چالش کشیدن طرح دعوی در دادگاه حمایت است که در خدمت به عنوان یک بستر برای نامحدود سخنرانی در اینترنت.

اعلام کرد با هیاهو رئیس جمهور اکشن و در عین حال به نظر می رسد بیشتر در مورد سیاست از ماده است. او هدف از هواداران پس از او به شدت انتقاد کرد در توییتر برای استفاده از چک حقیقت به خود توییتهایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: واقعیت این چک شد “سرمقاله گیری” توسط توییتر به مقدار فعالیت سیاسی است و چنین اقداماتی باید هزینه های رسانه های اجتماعی شرکت ها مسئولیت خود را برای حفاظت از آنچه که نوشته شده است بر روی سیستم عامل خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن که شخصا به شدت متکی در توییتر شفاهی تنبیه کردن دشمنان خود را به مدت طولانی متهم تکنولوژی غول در لیبرال متمایل دره سیلیکون از هدف قرار دادن محافظه کاران با واقعیت-چک کردن آنها یا حذف پست های خود را.

“ما در حال تغذیه با آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این ادعا خود نظم را رعایت آزادی بیان.

تکنولوژی صنعت گروه مخالفت کرد و گفت این امر سرکوب نوآوری و سخنرانی در اینترنت. و آمریکا اتاق بازرگانی اعتراض “صرف نظر از شرایطی که منجر به این است که چگونه سیاست های عمومی ساخته شده در ایالات متحده است.”

اجرایی به منظور هدایت اجرایی سازمان به درخواست حکومت مستقل-ساخت سازمان از جمله کمیسیون ارتباطات فدرال و کمیسیون تجارت فدرال برای بررسی اینکه آیا آنها می توانند محل جدید مقررات در شرکت ها — هر چند کارشناسان ابراز شک و تردید بسیار می تواند بدون انجام عمل کنگره.

FCC رئیس Ajit Pai در بیانیه ای گفت: “این بحث مهم است. کمیسیون ارتباطات فدرال را به دقت بررسی هر درخواست برای rulemaking ظ توسط وزارت بازرگانی است.”

شرکت هایی مانند Twitter و Facebook اعطا مسئولیت حفاظت در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت زیرا آنها می شوند “سیستم عامل” نه “ناشران” است که می تواند در صورت دعاوی بیش از محتوا است.

مشابه فرمان اجرایی بود که قبلا در نظر گرفته شده توسط دولت اما کنار گذاشته نگرانی بیش از آن نمی تواند عبور حقوقی جمع اوری و آن را نقض اصول محافظه کار در مقررات زدایی و آزادی بیان است.

“آنها تا به حال بدون کنترل قدرت به سانسور, محدود, ویرایش, شکل, پنهان کردن, تغییر تقریبا هر نوع ارتباطی بین شهروندان خصوصی و یا عمومی بزرگ مخاطبان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از رسانه های اجتماعی شرکت ها را به عنوان او آماده برای ثبت سفارش. “وجود دارد هیچ سابقه ای در تاریخ آمریکا آنقدر کوچک تعدادی از شرکت های بزرگ برای کنترل بزرگ حوزه تعامل انسان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود واکنش نشان داد و پس از توییتر اضافه شده هشدار عبارت به دو مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی که به نام پست الکترونیکی-در برگه های رای “جعلی” و پیش بینی کرد “جعبه پست الکترونیکی خواهد بود دزدیدند.” تحت توییتهایی وجود دارد در حال حاضر یک لینک مطلب “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای” که هدایت کاربران به یک صفحه با واقعیت بررسی و اخبار در مورد تهمت به ادعاهای بی اساس.

تهمت متهم توییتر از دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری” و اعلام “به عنوان رئیس جمهور من به شما اجازه نمی دهد این اتفاق می افتد.” مبارزات انتخاباتی خود مدیر براد Parscale گفت: توییتر را “روشن تعصب سیاسی” بود رهبری این کمپین به جلو “همه ما تبلیغات از توییتر ماه پیش.” در واقع توییتر را ممنوع کرده است تبلیغات سیاسی پس از ماه نوامبر گذشته.

اواخر روز چهارشنبه, توییتر, مدیر عامل شرکت جک دورسی توییتی “ادامه خواهیم داد تا به نقطه ای از نادرست و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد انتخابات در سطح جهان است.”

از سوی دیگر Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ گفته فاکس نیوز پلت فرم خود را به “سیاست های مختلف, من فکر می کنم از توییتر در این است.”

“من فقط به شدت اعتقاد دارند که Facebook نباید داور حقیقت از همه چیز است که مردم می گویند آنلاین,” او گفت:.

رئیس جمهور منتقدان, در ضمن, بدحجابی این سیستم عامل اجازه می دهد او را به جلو اطلاعات نادرست یا گمراه کننده است که می تواند به اشتباه رای دهندگان.

اورگن ایالت Ron Wyden یک دموکرات و مدافع آزادی اینترنت گفت: تهمت بود “به شدت در تلاش برای سرقت برای خود قدرت دادگاه و کنگره است. … همه برای توانایی گسترش كلیك كنید نهفته است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد کرده است, چند, جدی مشکلات حقوقی و بعید است که برای زنده ماندن یک چالش با توجه به مت Schruers رئیس جمهور کامپیوتر و ارتباطات انجمن صنعت واشنگتن-بر اساس سازمان است که نشان دهنده کامپیوتر و اینترنت شرکت.

این امر همچنین به نظر می رسد به یک حمله در همان آنلاین آزادی فعال است که سیستم عامل رسانه های اجتماعی شکوفا در وهله اول — و آنها را چنین موثر میکروفون برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر سیاستمداران است.

“طنز که از دست داده است و در اینجا است که اگر این حمایت بودند به دور خدمات رسانه های اجتماعی خواهد بود به مراتب تهاجمی تر در تعدیل محتوا و فسخ حساب” Schruers گفت. “ما پر جنب و جوش عمومی (persian) بحث و گفتگو خواهد محول به چیزی بیش از preapproved soundbites.”

مجلس نانسی پلوسی گفت: آن را “ظالمانه” است که در حالی که توییتر قرار داده بود یک واقعیت-بررسی تگ در مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها ادعا گسترده پست الکترونیکی-در تقلب در انتخابات آن را به حال شده توییتهایی تکرار افشا و خنثی تئوری توطئه که یک اخبار تلویزیون میزبان بود به قتل یک دستیار سال پیش.

رئیس جمهور و دیگر محافظه کاران شده اند این ادعا برای سال های سال است که دره سیلیکون شرکت های فن آوری در حال مغرضانه در برابر آنها. اما هیچ مدرکی برای این — و در حالی که مدیران و کارکنان بسیاری از Twitter, Facebook و Google ممکن است تکیه لیبرال این شرکت تاکید کرده اند که آنها هیچ علاقه به کسب و کار در طرفدار یک حزب سیاسی بیش از دیگر.

مشکل آغاز شد و در سال 2016 دو سال پس از Facebook راه اندازی یک بخش به نام “روند” با استفاده از ویراستاران به معاون کشیش بخش محبوب ترین ها اخبار. زوکربرگ ملاقات با برجسته جناح راست رهبران در آن زمان در تلاش در کنترل آسیب و در 2018, Facebook تعطیل “روند” بخش.

در ماه اوت سال 2018 تهمت متهم گوگل از گرایش جستجوها و هشدار داد این شرکت به “مراقب باشید.” گوگل به شدت به عقب رانده و گفت: تهمت و ادعا می کنند به سادگی نبود و کارشناسان نظرات خود را نشان داد یک سوء تفاهم از نحوه کار موتورهای جستجو.

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره لعنتی رسانه های اجتماعی شرکت ها پس از Facebook ممنوع کشت از چهره های افراطی از جمله توطئه دستفروش الکس جونز از آن سایت و از Instagram.

در ضمن شرکت در حال آماده سازی خود برای مبارزه با اطلاعات غلط در اطراف نوامبر انتخابات است. Twitter و Facebook را آغاز کرده اند نورد از ده ها تن از قوانین جدید برای جلوگیری از تکرار این موارد نادرست در مورد نامزدهای انتخابات و روند رای گیری که خدشه دار 2016 انتخابات.

Coronavirus همه گیر است و بیشتر تشدید این سیستم عامل’ پاسخ آنها را که منجر به اقدامات علیه سیاستمداران — حرکت آنها به مدت طولانی مقاومت — را که گمراه کننده ادعا می کند در مورد ویروس.

ماه گذشته توییتر شروع به “حقایق” برچسب مستقیم به رسانه های اجتماعی کاربران به اخبار و مقالات از رسانه های مورد اعتماد در کنار توییتهایی حاوی گمراه کننده و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد ویروس.

همانطور که کاخ سفید ادعا کرد که تهمت بود این موضوع یک واقعیت را بررسی کنید اما چینی دروغ درباره کروناویروس نبود توییتر منتقل پنج شنبه به اضافه کردن یک هشدار به مارس جیر از یک سخنگوی دولت به دروغ ادعا می کنند ارتش آمریکا از گسترش ویروس.

حتی به عنوان او و حامیان او شکایت از تعصب بر روی پلت فرم مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از توییتر به ساخت قوی و آواز آنلاین زیر است. رئیس جمهور حساب در حال حاضر بیش از 80 میلیون پیروان.

مغلوب ساختن پیشی جستن موفقیت در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که پیشنهاد خود را ممکن است بیشتر در مورد سیاست از علاقه واقعی در قوانین و مقررات با توجه به دانشگاه راتگرز رسانه پروفسور جان Pavlik که مطالعات تاثیر تکنولوژی بر جامعه و دولت است.

Pavlik گفت که تلاش برای ارعاب سیستم عامل در حال حاضر او به دنبال کنترل 2020 کمپین پخش آنلاین و “در مورد توسل به پایگاه خود را.”

___

نویسندگان AP, Amanda Seitz, باربارا Ortutay و دیوید Klepper کمک کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de