آن است که بسیار بیشتر از مربیگری.

حتما این بازی ها لذت عاطفی سوار به عنوان آنها می آیند و می روند و برنده و زیان و قهرمانی و فصل ناامیدی بزرگ هستند و هر یک به یاد ماندنی در حق خود. اما آنها نه قاضی نهایی یک مربی ارزش و یا سهم خود را.

اندازه واقعی از یک مربی به خصوص در دانشگاه ورزش می رود که در کانادا سیستم خم در حال توسعه مردم به جای ورزشکاران حرفه ای — ارتباط با مردم زندگی را تحت تاثیر قرار بیشتر درس آموخت.

و ساخت آن اتصالات — کمک به زنان جوان رشد به عنوان ورزشکاران و مردم خواهد بود چیزی که در دانشگاه تورنتو بسکتبال زنان مربی میشل Bélanger ترین افتخار به عنوان او به نظر می رسد به عقب بر فوق العاده 41-سال اجرا و به پایان رسید که با اعلام بازنشستگی این هفته است.

“آنها در حال گرفتن جوان” Bélanger گفت: از ورزشکاران در او اعتماد “و شما واقعا می تواند تاثیر خود را در توسعه آنها به عنوان حرکت در امتداد و تبدیل شدن به بزرگسالان جوان کاملا مستقل و توسعه افکار و ایده های خود را.

“این نوع از یک چیز شسته و رفته شود. شما متوجه شما پدر و مادر هستید و شما در حال کمک به آنها را از طریق برخی از دنیوی حوادث است که آنها را از طریق رفتن. بزرگسالان جوان فشارها آنها را از طریق رفتن است که هیچ ربطی به بسکتبال است.

“که احتمالا معنی دار ترین بخش از کار است که احتمالا آنچه که من قصد دارم به دست که تعامل با ورزشکاران در غیر بسکتبال (سطح),” او در مصاحبه ای گفت: در این هفته.

آن است که شاید به دلیل Bélanger اصرار که به طور کلی خوب بودن از بازیکنان مهم است و حتی مدت ها پس از آنها به سمت چپ برنامه است که او نمی تواند نقطه به یک موفقیت خاص که او افتخار می کنم. شده اند وجود دارد بیش از حد بسیاری و اغلب به دور از بازی را انتخاب کنید فقط یک.

“من نمی باید در یک لحظه تعیین. این نوع مانند یک روز طولانی با یک زن و شوهر از کمی چرت زدن در طول راه. شده است وجود دارد برخی از ورزشکاران برخی از اجراهای برجسته سال و چند سال تلاش و در پایان روز آنها همه نوع مخلوط با هم.

“این عادلانه نخواهد بود, من نمی تواند با دقت اشاره کردن یک چیز است. آن مانند یک سواری کاملا سوار شدن.”

Bélanger بازنشستگی — او می تواند با مربی موقت و دو بار کانادا المپیک تامارا Tatham — به پایان می رسد و اجرای غیر قابل تصور ظهر در کانادا ورزشی. او برای اولین بار در زمان کار در سال 1979 رفت 854-504 بیش از 41 فصل با بلوز برنده یک عنوان ملی در سال 1986 بود و یک قایق دیگر در دادگاه موفقیت. اثر او را در خارج از بازی, اما, ممکن است او را بزرگترین میراث.

“ما تا به حال یک تماس با ما تو ورزش و مربیان و … ما برخی از داستان های به اشتراک گذاشته شده و من فکر می کنم سازگار (تم) بود او قبل از بازی آغوش.” رایرسون مربی Carly کلارک گفت: از تورنتو رقیب. “او فقط معتبر ترین و واقعی قبل از بازی درهم. او فقط باعث می شود شما احساس خوش آمدید و گرم اما هنگامی که آن را زمان بازی او را رقابتی ترین فرد برای کسانی که 40 دقیقه و پس از بازی آن را به عقب به او دلسوز و مهربان طبیعت است.

“او این دو طرف هستند که فقط آنقدر بزرگ برای بازی است.”

در این روز و سن, برای یک مربی به آن را از 41 ماه اجازه دهید به تنهایی و بدون هر حال اجازه دهید بروید (اگر آنها برنده نشده به اندازه کافی) و یا به دنبال شغل دیگری (در صورتی که) غیر معمول است.

برای Bélanger ایده از دل کندن او تیم او مدرسه خود برنامه یک گزینه نیست.

“من حتی نمی فکر می کنم در مورد آن که در راه” او گفت:. “من مطرح شده به وفاداری و من هرگز مشاهده آن را به عنوان یکی دیگر از گزینه برای رفتن در هر نقطه. من واقعا عاشق هر دقیقه از بودن در U of T, و من احساس می کنم کاملا ممتاز شده اند وجود دارد.

“من هرگز حتی فکر رفتن به جاهای دیگر. به من آن را مناسب برای من بود و من لذت بردم از هر دقیقه از آن را. ما تا به حال بزرگ اجرا می شود و تعداد زیادی از ورزشکاران از طریق این برنامه و مردم خوب من تا به حال این فرصت را به کار با. هیچ تاسف هیچ وجه.”

که ثبات منجر می شود به فکر می کنم از Bélanger به عنوان چیزی از یک پیشگامی برای مربیان بسکتبال در کانادا حتی اگر او فکر نمی کند که راه: “من نمی دانم چرا آن بود. شما فقط آن را روز به روز این کار را انجام,” او گفت:.

که نه مورد هنگامی که دیگران صحبت می کنند ،

“کتی سپر (افسانه ای دانشگاه ویکتوریا مربی) خواهد بود یکی دیگر … اما میشل است که قطعا در مقابل ذهن من” کلارک گفت. “وجود دارد یک چند نفر دیگر که من فکر می کنم بازی کرده اند یک بخش بزرگ (در) در حال توسعه بازی در امتداد همان زمان, اما نه برای همان مدت زمان که میشل به آن را. من فکر می کنم که طرف فوق العاده منحصر به فرد است. قطعا پیشگامی کسی که من نگاه به آن هموار کرده است راه را.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

هیچ سوال وجود دارد که این بازی در کانادا به مراتب بهتر برای زنان و مربیان که امروز از آن بود که Bèlanger شد شکستن در و تداوم خود را با موفقیت و طول عمر او تا به حال مقدار زیادی به انجام با آن. هنوز هم وجود دارد اتاق را به رشد و نابرابری به آدرس اما توصیه او به عنوان او بازنشسته است به انجام آنچه او انجام داد.

“ماندن با آن, با آن چوب را در خود باور و نمی را بدون پاسخ است. پیدا کردن یکی دیگر از راه” او گفت:. “در بسیاری از naysayers و اولین چیزی که می خواهید انجام دهید این است که می گویند هیچ اما فقط نگه داشتن آن و ماندن در این دوره و آماده به کار در آن است. قرار دادن زمان خود را به آن.”

مقدار زیادی از زمان.

Doug Smith

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de