معترضان تصرف و تنظیم شعله ور سوم حوزه ستاد مرکزی مینیاپولیس اداره پلیس پنجشنبه شب.

ماموران به نظر می رسد به ترک ساختمان در خیابان دریاچه و میننهها خیابان حدود 10 p. m. و پس از معترضان پایین کشیده یک سیم حصار احاطه شده است که در این حوزه.

شعله های آتش پیشی گرفت و ساختمان ورودی مقابل حدود نیم ساعت بعد. میننهها دریاچه شراب و ارواح در سراسر خیابان نیز سوزاندن و پس از غارت بسیاری از محتویات آن بیش از 24 ساعت گذشته.

وجود دارد به نظر می رسد به هیچ باقی مانده حضور پلیس در این منطقه به عنوان معترضان جشن با آتش بازی در تقاطع میننهها و دریاچه.

معترضان خواستار تغییر پس از مرگ جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که در حالی که در بازداشت پلیس نه چندان دور از سوم حوزه ستاد.

صدها نفر از تظاهرکنندگان بازگشت و یکشنبه به جنوب مینیاپولیس محله در مرکز خشونت که در آن شب صحنه نوسان بین قهر و اعتراض خیابانی ، در یک نقطه و یک باند بازی در یک پارکینگ در سراسر از پلیس را در 3 حوزه تمرکز این تظاهرات را شکست و به یک پانک نسخه از باب مارلی “Redemption Song.” نزدیک تظاهرکنندگان انجام لباس مانکن از غارت هدف و پرتاب آنها را بر روی یک ماشین سوختن. بعد از یک ساختمان آتش گرفت در این نزدیکی هست.

در جای دیگر در مینیاپولیس هزاران نفر از تظاهرات مسالمت آمیز راهپیمایی در خیابان ها خواستار عدالت است.

فلوید مرگ عمیقا متزلزل مینیاپولیس و موجب تظاهرات در شهرستانها در سراسر ایالات متحده به رهبران محلی بارها و بارها خواست تظاهرکنندگان برای جلوگیری از خشونت است.

“لطفا در خانه بمانند. لطفا به اینجا می آیند به اعتراض. لطفا نگه داشتن تمرکز بر روی جورج فلوید در پیشبرد جنبش ما و در جلوگیری از این همیشه اتفاق می افتد دوباره ایم” سنت پل شهردار ملوین کارتر که سیاه و سفید است.

اریکا Atson, 20 بود و در میان هزاران نفر از مردم که جمع شده بودند در خارج از ادارات دولتی در مرکز شهر, مینیاپولیس, که در آن برگزار شده بود به نام یک تظاهرات مسالمت آمیز. بسیاری از معترضان عینک ماسک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما وجود دارد چند تلاش در اجتماعی فاصله.

Atson که سیاه توضیح داده شده دیدن او 14 – و 11-year-old برادران پنجه توسط پلیس مینیاپولیس سال پیش به دلیل ماموران به اشتباه فرض پسران هم اسلحه داشتند. او گفت که او تا به حال شده است در “هر اعتراض” فلوید پس از مرگ و نگران افزایش کودکان که می تواند آسیب پذیر در پلیس برخورد.

“ما نمی خواهیم در اینجا مبارزه علیه هر کسی است. ما نمی خواهیم هر کسی صدمه دیده است. ما نمی خواهیم به هر علت خسارت,” او گفت:. “ما فقط می خواهیم افسر پلیس باید پاسخگو باشند.”

Hennepin County Sheriff دیوید هاچینسون گفت: این تجمع شده بود و آرام وجود داشته است هیچ دستگیری در اواخر شب.

بسیاری از مینیاپولیس خشونت های رخ داده در Longfellow محله که در آن معترضان همگرا در حوزه ایستگاه پلیس که فلوید. در مرکز نوار در سراسر خیابان از 3 حوزه ایستگاه ویندوز تقریبا در هر کسب و کار شده بود شکست از هدف بزرگ فروشگاه در یک سیاره تناسب اندام, بدنسازی در دیگر. تنها 24 ساعت ماشین لباسشویی به نظر می رسد برای فرار از صدمه ندیده.

“چرا ما ؟” خواستار گستره زیادی از قرمز گرافیتی ناخوانا بر روی دیوار به هدف. یک وندی رستوران در سراسر خیابان بود سوخته تقریبا فراتر از به رسمیت شناختن.

در میان تلفات این آتش سوزی شبانه: یک ساختمان شش طبقه در حال ساخت بود که به ارائه نزدیک به 200 آپارتمان مسکن مقرون به صرفه.

“ما در حال سوختن خود ما محله” گفت: یک پریشان Deona براون 24 ساله زن ایستاده با یک دوست در خارج از حوزه ایستگاه که در آن گروه کوچکی از معترضان فریاد در یک دوجین یا بیشتر سنگ رو افسران پلیس ضد شورش. “این جایی است که ما زندگی می کنند, که در آن ما و آنها آن را نابود کرد.” هیچ افسران می تواند دیده می شود فراتر از ایستگاه.

“آنچه که پلیس انجام داد اشتباه بود اما من می ترسم در حال حاضر” براون گفت.

دیگران در میان جمعیت دیدم چیزی متفاوت در خرابه.

معترضان تخریب اموال “از آنجا که سیستم خراب است” گفت: یک مرد جوان که شناسایی خود را تنها با نام مستعار خود را, پول نقد, و, که گفت که او تا به حال شده در خیابان ها در خشونت است. او با رد این ایده که تخریب خواهد صدمه دیده ساکنان عمدتا سیاه و سفید محله.

“آنها در حال ساخت پول از ما,” او گفت: با عصبانیت از صاحبان نابود فروشگاه. او خندید وقتی پرسید که آیا او پیوست و در غارت و یا خشونت. “من نمی شکستن هر چیزی.”

اعتراضات آغاز شد که چهارشنبه شب و تمدید به روز شنبه بودند خشن تر از روز سه شنبه که شامل درگیری بین دفاتر و معترضان اما هیچ گسترده صدمه به اموال.

شهردار یعقوب فری به دادگاه تجدید نظر برای آرام اما این شهر در واکنش به اعتراضات به سرعت به عنوان سوال همه چیز شروع فزاینده به خشونت است. “اگر استراتژی بود برای نگه داشتن ساکنان امن — آن را شکست خورده” عضو شورای شهر ارمیا الیسون که سیاه و سفید است, توییتی. “جلوگیری از صدمه به اموال آن شکست خورده است.” در روز پنج شنبه او خواست پلیس به ترک صحنه از یک شب خشونت گفت: حضور خود را به ارمغان می آورد مردم را به خیابان.

اما اریک Kowalczyk یک سروان پلیس در بالتیمور در آمریکا شورش در سال 2015 به طور کلی پشتیبانی می کند مینیاپولیس پلیس استراتژی برای اجتناب از درگیری با معترضان زمانی که امکان پذیر است گفت: سنگین-دست پلیس پاسخ تنها ملاقات با خشونت بیشتر ،

“هیچ کس می خواهد برای دیدن شهر خود را به آتش, اما در همان زمان شما نمی خواهید برای دیدن شهروندان مجروح و توسط اداره پلیس, آنها اعتراض,” او گفت:.

تظاهرات نیز گسترش به سایر شهرستانها ایالات متحده است. در شهر نیویورک به معترضان به مبارزه طلبیده نیویورک coronavirus ممنوعیت تجمعات عمومی دوشنبه, درگیری مسلحانه با پلیس در حالی که تظاهرکنندگان مسدود شده و ترافیک در مرکز شهر دنور. یک روز زودتر تظاهرکنندگان گرفته بود به خیابان های لس آنجلس و ممفیس.

در میان خشونت در مینیاپولیس یک مرد پیدا شد به ضرب گلوله یکشنبه شب در نزدیکی یک فروشگاه پیاده احتمالا توسط صاحب, مقامات گفت.

ماموران آتش نشانی در پاسخ به حدود 30 عمدا تنظیم شعله و چند کامیون آتش آسیب دیده بودند با سنگ و سایر پرتابه آتش نشانی گفت. هیچ کس صدمه دیده بود توسط blazes.

این شهرستان در روز پنج شنبه منتشر شد متن به 911 تماس بگیرید و آورده است که پلیس به فروشگاه مواد غذایی که در آن فلوید دستگیر شد. تماس گیرنده توصیف کسی که با یک لایحه تقلبی با کارگران عجله خارج برای پیدا کردن مرد نشسته روی یک ون. تماس گیرنده توصیف انسان به عنوان “بدجور مست و او را در کنترل خود را.” پرسیده شده توسط اپراتور 911 اینکه مرد بود “تحت تاثیر چیزی” تماس گیرنده گفت: “چیزی شبیه به آن بله. او اقدام نمی کند درست است.” پلیس گفت فلوید همسان تماس گیرنده شرح مشکوک.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان امی Forliti, Tim Sullivan, Steve Karnowski و جف Baenen در مینیاپولیس و گرچن Ehlke در میلواکی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de