راه که در آن NHL صاحبان و مدیران لیگ مایل به پیچ و تاب و خودتون رقابتی خود را در چارچوب این روزها واقعا جذاب است.

اتمام لیگ آخرین قرعه کشی درفت پیشنهاد. هیچ کس به راحتی می توانید آن را توضیح دهید و یا بیان دقیقا همان چیزی است که هدف از چنین فرایند پیچیده در واقع ممکن است. این فقط یک طرح آنها اختراع شده است. متوسط تیم از جمله مونترال و شیکاگو خود را دیدم شانس قرعه کشی کاهش می یابد. افرا برگها خواهد بود شرکت کنندگان در آینده پس از فصل, اما همچنین می تواند در نهایت برنده شدن در قرعه کشی.

در یک بزرگتر حس صاحبان و کمیسر گری Bettman به نظر می رسد فوق العاده متمرکز بر داشتن دو خطر بیافتد فصل — هر دو 2019-20 و 2020-21 مبارزات — به جای فقط یک.

به پایان 2019-20 لیگ می خواهد به فشار ’20-21 شروع به ماه دسامبر است. یا احتمالا ژانویه. جایگزین خواهد بود به انصراف از ’19-20 و تمرکز تمام انرژی خود را و منابع در ساخت به صورت عادی یک 20-21 فصل به عنوان امکان پذیر است.

ارجمند, رویدادهای ورزشی مانند RBC کانادا باز (116 سال) ویمبلدون (143 سال) و ماراتن بوستون (124 سال) باید اساسا تصمیم به انجام درست آن: لغو کنید و سعی کنید دوباره در سال آینده. هر هاکی لیگ انجام داده است اما NHL به نظر می رسد فرمان در جهت دیگر است.

این, تا مطمئن شوید واقعا وحشتناک مشکل مالی. صاحبان می خواهید به سر کسب و کار در داخل خانه که در آن coronavirus است که خطرناک ترین آنها می خواهند به انجام این کار در حالی که درخواست بازیکنان برای جذب بخش عمده ای از خطر تحت شرایط و در عین حال به جزئیات می شود. شده است وجود دارد هیچ اشاره ای از خطر پرداخت.

آن بوده است در حدود 11 هفته پس از آخرین NHL بازی بود و از آن خواهد شد حداقل یکی دیگر از نه هفته تا یک بعدی. برای برگها طرفداران همه که واقعا نشان داد اوایل این هفته بود که هویت یک حذفی حریف. و یا به جای حریف در بهترین پنج سری به 16 تیم پلی آف. هیچ کس نمیفهمد چه به این پست-به طور منظم به فصل قبل از حذفی دور نشده است. برزخ?

اگر NHL واقعا می توانید این ramped تا آن را به برگها در برابر Columbus Blue Jackets. این باشگاه باید در مورد به عنوان کمی به کار با یکدیگر را به عنوان هر دو تیم NHL می تواند فراتر از خود مشارکت متقابل در, عجیب و غریب, دیوید کلارکسون برای ناتان هورتون حقوق و دستمزد-کلاه معامله پنج سال پیش و این واقعیت است که هر دو استفاده می شود اعضای کنفرانس غرب اما در حال حاضر بازی در شرق.

برگها تاسیس شد در سال 1917 نیست برنده یک جام از سال 1967 و برنده نشده یک سری حذفی در 16 سال است. آبی کت در ضمن تاسیس شد در سال 2000 و برنده یک سری حذفی برای اولین بار در بهار گذشته. آنها فوق العاده unaccomplished شده اضافه کردم حق رای دادن.

پس از آن باستان در برابر نسبتا جدید دو تیم با رکورد کمی از معنی دار موفقیت در حقوق و دستمزد-کلاه عصر. آنها هرگز یکدیگر در پلی آف. در واقع آنها تنها تا کنون 30 بار در 20 سال.

برگها شده اند به آرامی ساختمان با بازیکنان جوان مانند Auston ماتیوز میچ Marner و ویلیام Nylander پس برندان Shanahan وارد در سال 2013. Shanahan امضا در همان زمان Masai Ujiri استخدام شد برای اجرای رپتورز و این واقعیت است که Ujiri در حال حاضر مسابقات قهرمانی زیر کمربند خود را قطعا منتقل goalposts و نه به طور چشمگیری برای برگها ،

کت مقابل پرتاب احتیاط به باد سال گذشته و رفت برای جام. و یا حداقل آنها رفت و برای این جام به یقین به عنوان یک تیم با واقعی هیچ شانسی برای برنده شدن در این جام احتمالا می تواند.

آن را کاملا بی پروا و بیشتر سرگرم کننده است. John Davidson و Jarmo Kekalainen رها از هر گونه تظاهر احتیاط نه تنها نگه داشتن نمایندگی رایگان-در-انتظار Artemi Panarin و سرگئی Bobrovsky گذشته تجارت مهلت اما همچنین اضافه کردن انتظار رایگان عوامل مت Duchene و رایان Dzingel از اتاوا.

این کار را برای یک دور دراماتیک رفت و برگشت از برتر خلیج تمپا و سپس به سرعت fizzled در دور دوم. Panarin, Bobrovsky, Duchene و Dzingel تمام پیچ و مهره ای برای مقصد دلخواه. بنابراین دیویدسون, که در زمان بسیار ماهر Panarin به منهتن با او هنگامی که او را ترک.

در این فصل هر دو برگ و Columbus, بازی های برگزار شده 70 بازی و هر دو وارد 81 امتیاز. نه بود به خصوص به یاد ماندنی, کمپین اگر چه هر فصل در تورنتو است که قطعا پر حادثه. در سطح matchups خواهد بود چیزی شبیه به ست جونز در مقابل ماتیوز کهنه شیاد جان Tortorella مقابل rookie مربی شلدون Keefe و شاید الویس Merzlikins در مقابل فردی اندرسون بین لوله ها.

که این سری را به محل ناشناخته است. هر دو تورنتو و کلمبوس در میان 10 ممکن است hub شهرستانها تحت نظر به میزبان بازی ها است. مانند دیگر کانادا نامزد تورنتو به احتمال زیاد نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد اگر دولت کانادا هنوز هم اصرار بر یک دو هفته انزوا دوره برای افرادی که از ورود به کشور.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

در همان زمان بازیکن در حال حاضر ابراز نگرانی در مورد مزیت رقابتی اگر تیم مجاز به بازی کردن خود را rinks. بنابراین برگها-کت سری به احتمال زیاد نمی خواهد اتفاق می افتد در اوهایو ، در برخی از خالی پیست جایی در آمریکای شمالی این سری می تواند اتفاق می افتد.

این موقعیت های غیر معمول که در حال رفتن به ایجاد شده به دلیل NHL مصمم به اعلام 2020 قهرمان جام حذفی و انجام تعهدات به تلویزیون حقوق دارندگان برای ارائه مناسب حذفی فصل است.

این چیزی است که به هیجان زده در مورد ؟ که بستگی به سطح خود را از ارادت به NHL. آن را سخت به تصور کنید چه تلویزیونی بازی در اوایل ماه اوت بین تورنتو و Columbus — صحنه در لاس وگاس و یا St. Paul — احساس خواهد شد حتی به پرشور ترین فن. مانند “هملت” انجام شده در یک جزیره متروکه? مانند خاکستری در جام حذفی با بازی در خالی انوری میشه ؟

Curiouser و curiouser این همچنان برای به دست آوردن.

Damien Cox
دامین کاکس یک ستاره سابق ورزش ایران را که یک زمان مستقل کمک نویس مستقر در تورنتو است. او در توییتر دنبال: @DamoSpin

تاریخ گفتگو

س:

چه چیزی شما فکر می کنم NHL طرح به سر بازی ؟ آیا شما آن را دوست دارم یا آن را دوست ندارم ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de