St. Paul شهردار کارتر حکم ماسک در مغازه های شهر متعلق به ساختمان های که از دوشنبه

همانطور که از دوشنبه بازدید کنندگان برای مجوز St. Paul کسب و کار و شهر و امکانات مورد نیاز خواهد بود برای همین یک ماسک صورت.

St. Paul شهردار ملوین کارتر روز چهارشنبه اعلام کرد دو دستور اجرایی مرتبط با کوروناویروس. سفارشات در حال به پایان رسیده و همزمان با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz’ تصمیم به ارنج زدن باز اقتصاد در روز دوشنبه در حالی که به شدت تشویق اجتماعی فاصله.

کارتر گفت: “سنت پل را پیاده سازی فاز دوم فرماندار “ایمن ماندن مینه سوتا” طرح نیاز به ماسک صورت در داخل فروشگاه ها و شهرستان متعلق به ساختمان که در آن حفظ شش فوت از جدایی امکان پذیر نیست. که احتیاط است تاکید کرد تحت فرماندار دستور اجرایی, اگر چه نه به صراحت و لازم الاجرا است.

کارتر گفت: کودکان و افراد با عوارض پزشکی که ماسک-پوشیدن دشوار خواهد بود معاف. ماسک های خانگی قابل قبول به عنوان طولانی به عنوان آنها را پوشش بینی و دهان.

همچنین چهارشنبه, St. Paul شورای شهر به تصویب یک قطعنامه که تأکید شهرستان انجام خواهد شد همه از آن می توانید برای حمایت از رستوران ها و کافه ها به عنوان انتقال آنها به فضای باز ناهار خوری.

یک شهر گروه ایمنی و بازرسی کار گروه کاوش چگونه با خیال راحت به اجرای چهار گزینه برای رستوران ها که لازم نیست کافی پاسیو صندلی. آنها شامل پیاده رو کافه بالقوه شب خیابان تعطیلی صندلی در پارکینگ و parklet صندلی در خیابان مناطق پارکینگ.

ایمنی و بازرسی مدیر ریکاردو سروانتس و دیگر مسئولان شهرستان باید هشدار داد که هر خیابان از توابع متفاوت از نظر تاثیر بر وسایل نقلیه اضطراری و جریان ترافیک و صندلی در فضای باز درخواست خواهد شد که به بررسی مورد به مورد. جزئیات بیشتر شد و جمعه.

کارتر دوم فرمان اجرایی خواستار تسریع در پیاده رو کافه مجوز نرم افزار, روند, ساده, سایت طرح بررسی و waiving هزینه های اضافی. سروانتس گفته است که شورای شهر را چشم پوشیدن از روال اطلاعیه به همسایگان برای پیاده رو ها ،

شورای شهر که مسائل مربوط به فاضلاب دسترسی به اتهام زمانی که کسب و کار گسترش ظرفیت موافقت کرده است برای قرار دادن کیسه اتهامات نگه دارید برای رستوران ها با اضافه کردن صندلی در فضای باز تا ناهار خوری داخلی مجاز است به طور کامل بازگشایی شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de