صدای دیگر: مسافران پوشیدن ماسک. خطوط هوایی تمیز نگه داشتن آن. سپس ما پرواز دوباره

هنوز بسیاری از مردم را انتخاب کنید به سوار کردن بیماری همه گیر کوروناویروس در شلوغ قلع جعبه. به همین دلیل تقاضای مسافر برای سفر هوایی کاهش یافته است تا آنجا که 90%. البته نیز وجود دارد دلیل کمی به کتاب پرواز در حال حاضر.

به آرامی پنجره برای پرواز خواهد بازگشایی فرض نرخ COVID-19 عفونت در ادامه به کاهش است. برخی از مردم خواهد شد که مهم شخصی یا حرفه ای دلایل به هیئت مدیره هواپیما در چند ماه آینده حتی بدون یک تابستان فصل تعطیلات.

آنها پرواز کنید اگر آنها احساس امن است.

فراموش هواپیمایی درک این ضرورت? آنها را اگر آنها موافق با پل گریفیث, مدیر اجرایی فرودگاه دبی که کارکنان در حال لباس پوشیدن و سر به پا در تجهیزات حفاظت شخصی. “رفتن را از طریق فرودگاه های کل تجربه سفر خواهد بود به عنوان لذت بخش به عنوان قلب باز عمل جراحی گفت:” خبری بلومبرگ. این یک نقل قول مختصر و مفید با یک پیام مهم: هواپیمایی سفر بازگشت سریع تر اگر شرکت های هواپیمایی و فرودگاه و مسافران متعهد به وسواسی بهداشت.

حمل و فرودگاه نیاز به تجدید نظر در هر مرحله در پرواز روند. حرارتی اسکن از درجه حرارت بدن در پایانه های مکرر و ضد عفونی کننده اسکراب فراز از کابین و جدید شبانه روزی روش برای کاهش ازدحام مسافر در راهروی همه به نظر می رسد بخشی از این ترکیب با توجه به وال استریت ژورنال. به نظر می رسد که محتاطانه به ما. هوای کابین سیستم های طراحی شده برای فیلتر کردن تقریبا تمام ذرات وجود دارد اما هنوز هم خطر بالقوه. یک سرفه از مرد در 18C و یا یک تماس تصادفی به یک آلوده روی سینی می تواند منجر به انتقال ویروسی. تمیز کننده امن تر است.

دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دولت هواپیمایی که خدمه و خط مقدم کارمند باید پوشیدن ماسک یا پوشش, بنابراین ما انتظار داریم که به هنجار. آنچه نیز نیاز به اجرا گذاشته است اجباری مسافر کد لباس: ما نمی خواهید برای دیدن هر کسی در پرواز ما بدون ماسک. شرکت های هواپیمایی هستند که نیاز به پوشش صورت اما صدای آنها مردد در مورد اجرای زیرا آنها نمی خواهند درگیری. در اینجا یک American Airlines آموزش به کارکنان در هر واشنگتن پست: “خدمه پرواز در حال دستور به تشدید این موضوع اگر مسافر حاضر به پوشیدن چهره و پوشش و در نظر گرفتن گزینه های مانند reseating اگر مسافر دیگر درگیر هستند برای خنثی کردن این وضعیت است.”

خوب چه ؟ اگر خدمه پرواز آرامش خود را نگهبان آنها را تا پایان در موقعیت های شبیه اخیر خطوط هوایی جنوب غربی پرواز از ققنوس به لاس وگاس جایی که با توجه به پرتلند سنگ., شبکه تلویزیونی نزدیک به نیمی از مسافران نیست, با پوشیدن ماسک. آگهی این است که در شما است. محافظت از خودتان و هر کس دیگری در هیئت مدیره. شما می خواهید به در یک هواپیما با افراد دیگر ؟ نگه داشتن صورت خود را پوشانده شده است.

درخواست ما به شرکت های هواپیمایی در طول این نگران کننده دوره خود را حفظ مشتریان بیشتر فضا. نمی ازدحام هواپیما خود را و اگر شما را وعده به پرواز با کمتر از مسافران و حفظ آن وعده داده است. این وضعیت روی حیله و تزویر ما می دانیم. حامل را به شدت کاهش می یابد تعداد پرواز. هواپیمایی متحده می گوید اکثر پروازهای کمتر از نیمی از کامل اما نمی خواهد آن را تضمین کند. تا 30 ژوئن مسافران خواهد بود و مجاز به تغییر رزرو اگر یک هواپیما را پر می کند. که اقامت معقول اما دلتا می رود یکی بهتر. آن را محدود کابین اصلی اشغال 60% حداقل تا 30 ژوئن. هر هواپیمایی که وعده خالیتر پرواز در طول تابستان و خالی وسط صندلی بیشتر احتمال دارد به کسب و کار ما.

ما ابراز نا امیدی با خطوط هوایی برای گرفتن فدرال پول کمک مالی پس از صرف میلیاردها دلار در سهام buybacks اعتماد به نفس دولت را به نجات آمده است. آن را انجام داد.

بیشتر شرکت های هواپیمایی می توانید به اعتماد عمومی بیشتر احتمال دارد مسافران را در نظر بگیرید پرواز دوباره.

— شیکاگو تریبون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de