قانونگذاران خارج در هنگ کنگ بحث در چینی سرود بیل – Tue, 27 May سال 2020 PST

دلار هنگ کنگ – سه طرفدار دموکراسی قانونگذاران در خارج از هنگ کنگ قانونی در اتاق پنج شنبه صبح و اخلال در آغاز دومین روز از بحث در ستیز لایحه ای را که به جرم توهین یا سوء استفاده چینی ها سرود ملی.

قوه مقننه رئیس جمهور اندرو لئونگ به حالت تعلیق در این جلسه پس از آن آغاز شد و خارج ادی چو برای برگزاری یک طعنه آمیز placard در مورد یک حرفه ای-پکن نماینده مجلس که به عنوان خوانده شده “بهترین رئیس درخشان لی.”

دوم طرفدار دموکرات مجلس خارج شد برای فریاد بعد از این جلسه از سر گرفته شد و پس از آن یک سوم خارج شد بعد از عجله به جلو با یک بطری پلاستیکی را در یک کیسه پارچه ای که ریخته آن قهوه مطالب در طبقه در مقابل رئیس جمهور مطرح افتا.

“ما می خواستیم به استفاده از هر روشی برای جلوگیری از این سرود ملی قانون گرفتن گذشت این قوه مقننه است که اساسا کنترل می شود توسط حزب کمونیست چین به دلیل قانون این است که فقط یکی دیگر از راه قرار دادن فشار در هنگ کنگ مردم” چو گفت: در خارج از اتاق.

او گفت که لئونگ تا به حال به اعتراض خود placard در طول چهار روز اول بحث که به نام لی یک “غیر قانونی رئیس” و پس از او ساخته شده یک جدید که نام او را بهترین رئیس به جای.

لی به تازگی انتخاب صندلی از کمیته های کلیدی است که ارسال این سرود لایحه به قوه مقننه برای در نظر گرفتن. او انتخابات که طرفدار دموکراسی مخالفان معتقد بود غیر قانونی به پایان رسید monthslong filibuster که تا به حال مانع از این کمیته از اقدام در این لایحه و قوانین دیگر است.

چو شد انجام شده توسط ماموران امنیتی حتی به عنوان همکار طرفدار دموکراسی نمایندگان مجلس اعتراض خود را حذف و سعی کردم به آن را متوقف کند.

پس از نشست دوباره طرفدار دموکراسی در مجلس ری چان آغاز شده فریاد به عنوان لئونگ در توضیح تصمیم خود برای حذف چو و قانونی رئیس جمهور به حالت تعلیق در جلسه دوباره و دستور داد چان خارج بیش از حد.

دیگر طرفدار دموکراسی قانونگذاران احاطه چان که پس از آن مخفی زیر یک جدول به عنوان ماموران امنیتی سعی در حذف او. او در نهایت انجام شد افسران.

دیگر تعلیق به دنبال خروج از تد Hui که لگد به بطری های پلاستیکی به سمت رئیس جمهور افتا پس از ماموران امنیتی tussled با او و از آن کاهش یافت و از دست خود را.

اعضای سمت چپ مجلسی ماموران امنیتی اسپری ضد عفونی کننده و تمیز کردن کارگران وارد برای پاک کردن فرش ، سپس یک گروه از آتش نشانان در تمام دنده محافظ وارد شده و جمع آوری شواهد. آنها به نظر می رسد به نمونه برداری از کف با استفاده از سواب.

هوی بعدا توضیح داده شده مطالب به عنوان یک پوسیده گیاهی و گفت: او می خواست لئونگ به احساس و بوی پوسیدن از هنگ کنگ تمدن و حکومت قانون و از “یک کشور دو سیستم” چارچوب است که دموکراسی فعالان احساس تحت حمله توسط حزب کمونیست چین.

“من می خواستم او را به طعم و مزه آن متاسفانه آن (سقوط کرد) اخه من ضربه توسط ماموران امنیتی,” او گفت:.

هوی با عجله به سمت لئونگ به عنوان طرفدار دموکراسی نمایندگان مجلس خواستار شدند که legisature رئیس جمهور توضیح است که قوانین از روش ممنوع طعنه آمیز پلاکارد و سپس تمام برگزار می شود و یا نمایش داده می شود همان “بهترین رئیس درخشان لی” ثبت نام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de