Whitecaps آیکون باب Lenarduzzi به خاطر تماشای Alphonso دیویس بد گویی کردن توپ های پیش رو در اجرا و فکر جوانی را لمس بیش از حد سنگین است.

تنها برای دیدن اپوزیسیون مدافع به وضوح باور همان چیزی, اسلاید در, برای مقابله با و دیویس مسابقه گذشته او. برای Lenarduzzi که نشان می دهد قوی ترکیبی از سرعت و فراست.

“من استفاده می شود به فکر می کنم “او با آن'” گفت: Lenarduzzi سابق ونکوور وایت کپس رئیس جمهور که در حال حاضر به عنوان MLS تیم باشگاه رابط. “من فکر می کنم او در واقع آن را بر روی هدف است. او در واقع می زند و آن را کمی جلوتر از خود و شاید کمی بیشتر پس آن مرد فکر می کند, ‘OK من فقط رفتن به زمین و برنده توپ.’

“اما او که شتاب سریع و سپس به عنوان مرد کشویی او فقط nicking آن توسط او و (مدافع) است که دروغ گفتن در پشت و او را در حال اجرا نسبت به مخالفان را هدف. تعداد بار است که اتفاق می افتد به معنی شانس نیست.”

پس از خروج از ونکوور 19 ساله دیویس تبدیل شده و سر و برنده طرفداران در پشت سمت چپ برای بایرن مونیخ.

روز سه شنبه او خود را نشان داد سرعت تاول زمانی که او زد بوروسیا دورتموند مهاجم Erling Haaland از پشت به پایان رسید و یک جعبه مجازات تهدید در 33 دقیقه است.

شش دقیقه بعد در انتهای دیگر زمین او dribbled از طریق یک جعبه چهار دورتموند مدافعان و رهبری به سمت هدف تنها به راندند کردن توپ در نهایت با بین المللی تشک جنجالی.

“چه افسانه استعداد … خیلی سریع و هوشمند که آیا رفتن به جلو و یا عقب ایم” سابق انگلستان مهاجم گری است و من در حال حاضر یک تلویزیون دانشمند در بریتانیا.

دیویس شد با سنجش زمان در 35.3 متر/ثانیه, تعقیب کردن Haaland تقریبا ترک خوردگی بوندسلیگا بالا-10 ثبت سرعت با توجه به لیگ آلمان وب سایت. شش فوت و چهار 192 پوند Haaland, یک جوان 19 ساله phenom در سمت راست خود است که هیچ دولا دولا راه رفتن وقتی که می آید به شتاب — او ثبت شده است در 34 متر/ثانیه.

“آرزو می کنم من تا به حال Alphonso دیویس سرعت” توییتی انگلستان و غرب هم مدافع/هافبک Declan برنج اضافه کردن emojis دلالت نورد در طبقه خنده و ولتاژ بالا.

“Yooooo او یک cheatcode!!” اینتر میلان و بلژیک مهاجم Romelu Lukaku توییتی.

کهنه کار بایرن رو به جلو توماس مولر نسبت او را به یک شخصیت کارتونی.

“گاهی اوقات شاید او را در بهترین موقعیت در این زمینه اما زمانی که حریف فکر می کند آه من من کردم زمان’ و سپس ‘Meep, meep, meep.’ جاده دونده” مولر گفت: پس از بازی روز سه شنبه. “باشگاه بایرن دونده جاده می آید جلو و دزد توپ.”

بایرن گفت: دیویس ضربه و سرعت بالای 30 بار در نیمه اول و 12 بار در ثانیه است.

چنین سرعت را Lenarduzzi کابوس. یک جای عقب او تا به حال به تکیه بر موضعی زرنگ و دانا به جای سرعت.

“من تا به حال به مطمئن شوید که من خودم را در نقطه سمت راست به دریافت سوخته با, سرعت,” او گفت:.

Lenarduzzi را از جن بود و پرتغالی بین المللی به جلو Seninho که بازی برای کیهان و نیویورک و شیکاگو نیش.

“من فقط مخوف بازی در مقابل او چرا که او فقط خیلی سریع” Lenarduzzi گفت. “اما او مستقیم جلوتر سریع است.”

برای Lenarduzzi دیویس است راست-جلو سریع اما همچنین هوشمند و روی حیله و تزویر.

دیویس’ سرعت هیچ چیز جدید به نیک Huoseh که مربی او را به عنوان جوانی و در حال حاضر نشان دهنده او.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

“او مانند یک غزال,” Huoseh گفت. “او فقط می خواهد را خاموش و شما نمی توانید او را گرفتن.

“هنگامی که او جوان بود در اینجا در ادمونتون او یک آهنگ ستاره بیش از حد. او برنده همه چیز را از 100 متر و 200 800. او همیشه به حال که سرعت.”

دیویس به یاد می آورد در حال اجرا 100 در کلاس های 7, 8 و 9. “من فکر می کنم من بهترین شخصی بود 11-چیزی (ثانیه)” او گفت:.

دیویس همچنین زد متقابل “و بسیاری از پله ها و تپه ها زمانی که من مربی او” Huoseh گفت.

“او همیشه یک دونده خوب حتی زمانی که من به تماشای او را زمانی که او 10 ساله بود و او در حال بازی در لیگ در اینجا قبل از اینکه من شروع مربیگری او,” او اضافه شده است. “او همیشه بسیار سریع است.”

جای عقب ارائه می دهد اتاق برای دیویس به کشش آن ،

کاپیتان سابق بایرن الیور کان در حال حاضر عضو باشگاه هیئت مدیره می گوید دیویس “یک مقدار باور نکردنی به ارائه” در پهلو.

جوان کانادایی می آید با بیش از خالص با سرعت ، او ثابت پیشرو همه بازیکنان با 31 لمس از طریق اولین 26 دقیقه از دورتموند بازی.

و او سخت است برای بیرون راندن کردن توپ.

در آوریل انگلیسی, مجله فوتبال FourFourTwo تا به حال دیویس در شماره 10 در فهرست بالا 10 fullbacks در جهان است.

“دیویس عالی crosser توپ و می شود تا برای حمایت از بازی که بایرن حمله از جمله غرایز طبیعی خود را. خود را با سرعت رعد و برق, اما, بدان معنی است که آنچه که او فاقد موضعی حس او بیش از می سازد تا برای در توانایی های خود را به عقب بر گردیم در زمان” مجله نوشت.

بارسلونا Jordi Alba, صدر این لیست, به دنبال لیورپول اندرو رابرتسون و چلسی Alex Sandro.

دیویس منتقل شده است تا در بسیاری از ناظران’ لیست همه بیشتر قابل توجه داده می شود که او تبدیل وینگر.

صدمات مجبور بایرن برای تغییر David Alaba از بیمارستان به مرکز برگشت با دیویس سلتنج به جای او. در حال حاضر بایرن در “اگر آن را نمی شکست چرا رفع آن مرحله است.”

دیویس منحرف ستایش اعتباری این تیم در اطراف او و توجه به او یک “کلاس جهانی-سمت چپ در کنار او در Alaba.”

در شروع هر بازی در بوندسلیگا جام حذفی آلمان و لیگ قهرمانان اروپا برای ارشد تیم پس Oct. 28 دیویس نگه داشتن بایرن رکورد امضای لوکاس هرناندز روی نیمکت.

فرانسوی و بین المللی وارد از اتلتیکو مادرید در ماه ژوئیه گذشته برای هزینه نقل و انتقال 80 میلیون یورو ($121.5 میلیون کانادا). یک سال قبل از دیویس هزینه آلمانی نیروگاه حدود 22 میلیون (آمریکا) در آن زمان یک MLS رکورد هزینه نقل و انتقال.

دیویس نیست تنها کانادا بادپا. Whitecaps مهاجم لوکاس Cavallini بود با سنجش زمان در 36.4 متر/ثانیه, سال گذشته در لیگ برتر بازی کند. ونکوور هم تیمی Tosaint Ricketts نیز با سرعت های تجاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de