آلرژی نمی آیند با تب: علائم می تواند باعث ترس از coronavirus به عنوان گرده بازدید سطوح اوج – Tue, 27 May سال 2020 PST

به اینجا می آیند آلرژی فصلی با تشکر از مجرمان مانند درخت گرده ها را که چمن سرچشمه بلند است.

تنها در این سال نگرانی در مورد کوروناویروس معطل ، بوییدن و عطسه ممکن است مشاهده کنید با بالاتر از سوء ظن است. فصلی, علائم آلرژی همراه با کسانی که برای آسم می تواند در بالا بردن آلارم برای افراد مبتلا نگران COVID-19.

وجود دارد تفاوت های کلیدی و راه هایی برای مدیریت شرایط را برای سلامت بهتر ، دکتر استیون Kernerman یک پزشک متخصص آلرژی با اسپوکن آلرژی و آسم درمانگاه مظنون اسپوکن است که با داشتن یک قوی تر گرده های نجومی این سال است.

“به نظر می رسد ما با داشتن کمی قوی تر فصل گرده فقط در نظر مردم آن را ذکر,” Kernerman گفت. اما COVID-19 محدودیت باید به معنای هیچ رسمی تعداد گرده محلی حداقل به عنوان از آوریل 21.

“محرک در حال حاضر فقط از اطلاعات تاریخی ما می دانیم که به عنوان یک قاعده کلی است که درخت گرده نوع کاهش در حال حاضر و گرده چمن در حال افزایش است به عنوان ما صحبت می کنند.”

اما نمی سرزنش کاج زرد گرده که خوش خیم است. بلکه محرک رایج هستند از درختان مانند توسکا توس cottonwood و چنار. شما ممکن است بخواهید برای جلوگیری از زمینه های چمن بیش از حد به خصوص اگر آنها جدا نشده و نشان دادن آن خوشه که در آن گرده استوار است.

نشانه تفاوت

بگویید اگر علائم بدتر از آلرژی فکر می کنم اگر وجود دارد یک تب Kernerman گفت. آلرژی باعث عطسه و خارش چشم آبریزش و خارش بینی و همچنین قطره postnasal باعث سوزش گلو.

برعکس COVID-19 می تواند باعث تب و اغلب علائم مانند سرفه خشک و تنگی نفس و درد عضلانی فشرده از دست دادن طعم و مزه و بو و یا علائم گوارشی.

“بزرگترین دیفرانسیلی بین COVID و چه خواهد بود آلرژی واقعا حرارت” Kernerman گفت. “اکثریت قریب به اتفاق افرادی که تا پایان مبتلا COVID خواهد شد که تب داشتند. آلرژی ایجاد نمی کند یک تب.

“بدیهی است که اگر شما عطسه در یک محل عمومی مردم در حال رفتن به نوبه خود سر خود را در اطراف, اما اگر شما یک تب یا دیگر علائم معمول COVID آن را بیشتر احتمال دارد برای رفتن به آلرژی است.”

دکتر جن Caudle یک نیوجرسی پزشکی خانواده پزشک می داند زیادی در مورد آلرژی فصلی در درمان بیماران و دست اول. او همچنین باعث می شود یک تمایز روشن است.

مقابله با آلرژی’ خارش و آبکی چشم و خارش و آبریزش بینی و سایر علائم معمول, COVID-19 اغلب به معنی تب و تنگی نفس و شاید مشکلات تنفسی است. نگرانی های دیگر ممکن است تعمیم بدن درد از آنفولانزا یا COVID-19.

“من همچنین می گویند که علائم آلرژی تمایل به آمده در به طور ناگهانی در حالی که سرماخوردگی و آنفولانزا تمایل به آمده در به تدریج بیشتر – ساعت به روز” Caudle گفت. “با آلرژی شما علائم به عنوان به زودی به عنوان شما را در تماس با مواد حساسیت زا مانند گرده.

“اگر شما یک تب شما باید با توجه به چیزی غیر از آلرژی چیزی عفونی. آن می تواند سرد آن می تواند آنفولانزا می تواند COVID یا چیز دیگری.”

بررسی در با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی, او گفت:.

آسم نگرانی

به دلیل خطرات ناشی از COVID-19 افراد مبتلا به آسم باید مطمئن شوید که خود را درمان است, بهینه سازی Kernerman گفت.

“شما نمی خواهید به undertreating یا نادیده گرفتن آسم خود را,” او گفت:. “اگر شما از راه های هوایی است که در حال تحریک و ملتهب شما ممکن است یک دوره دشوار (اگر شما با coronavirus) در مقابل اگر شما در پزشکی و به درستی درمان آسم است.”

آسم یک بیماری است که باعث می شود راه های هوایی را باریک و تورم و تولید موکوس های اضافی می گوید: کلینیک مایو. التهاب راه های هوایی و ریه ها خواهد بود در مورد اگر وجود دارد COVID-19.

“اخبار می آید خیلی سریع و هر روز دیگر به نظر می رسد اختلاف نظر وجود دارد, اما من فکر می کنم آن را ایمن می گویند که اگر کسی آسم کنترل نشده آن است که هرگز خوب” Kernerman اضافه شده است. “آن را حتی بدتر زمانی که شما یک wildcard مانند COVID خارج وجود دارد.”

که سناریو به یک رشته خاص ممکن است درخواست برای متوسط تا شدید آلرژی درمان نشود, او گفت:. اگر بینی بافت ملتهب و تحریک شده و دچار اختلال “وجود دارد خواهد بود یک مصالحه به معمول خود را مانع. شما ممکن است بیشتر مستعد ابتلا به عفونت به دلیل بافت است به خطر بیافتد.”

سینوزیت یکی دیگر از نگرانی در هر دو سناریو اگر بافت است که به عنوان محافظ به خاطر آن به خطر بیافتد متورم و ملتهب است.

بهتر مراقبت از خود

در اینجا دیگر نکاتی برای بهتر فصلی آلرژی و آسم مراقبت:

دوش. شستشو کردن به خصوص در پایان یک روز اگر شما بوده ام در خارج به حذف هر گونه گرده.

به طور منظم داروها. وجود دارد مقدار زیادی از بیش از حد داروها برای آلرژی فصلی و یک پزشک مراقبت های اولیه می تواند کمک به راهنمای شما. اغلب آنتی هیستامین ها inhalers و بینی spays کمک کند.

“یکی از دلایل که چرا مردم ممکن است می خواهم به آلرژی به یک مسئله این است که اگر شما در خارج از خانه و عطسه” Kernerman گفت. “در حال حاضر مردم در حال رفتن به توجه و آنها در حال رفتن به فکر می کنم در چمن گرده. آنها فکر می کنم بزرگ ” من تنها شده ام در معرض COVID.’ آن را غیر منطقی به فکر می کنم که در راه است.

“اگر آنها می توانند چیزی شبیه به یک دهان nonprescription آنتی هیستامین است که کمک خواهد کرد. این امر باعث کاهش احتمال آنها می خواهم تجربه علائم اگر آنها در Costco, جایی که آنها شما نیاز به پوشیدن ماسک. آیا شما واقعا می خواهید به آبریزش بینی و عطسه در حالی که شما با پوشیدن یک ماسک?”

این همان برای درمان آسم برنامه. اقامت در بالا از مدیریت آن او اضافه, به عنوان, بهداشت حرفه ای هنوز هم نمی دانم چگونه COVID-19 گسترش ممکن است در طول تابستان یا در پاییز امسال.

“اگر آنها آسم است که چیزی تحت کنترل خود را به داروهای مناسب کمک خواهد کرد که با این متن بزرگتر از همه چیزهای دیگر در جریان است.”

استفاده از اجتماعی فاصله و ماسک برای استفاده کامل. این شاید یکی از جوشیدن حدود استفاده مداوم از ماسک در مکان عمومی – به عنوان موانع از محیط زیست باعث آلرژی و آسم بیماران.

این ماسک قسمت سخت تر است اگر شما مبتلا به آسم Kernerman گفت.

“یک یا دو سال پیش از آن خواهد بود نادر برای افراد مبتلا به آلرژی به پوشیدن ماسک. در حال حاضر هر کس با پوشیدن آنها, اما آنها همچنین بهره مندی از فیلتر کردن گرده. اما افراد مبتلا به آسم ممکن است پیدا کردن آن مشکل تر برای پوشیدن ماسک.”

که یکی دیگر از استدلال به مطمئن شوید که آلرژی یا آسم بهتر است کنترل می شود. “افراد مبتلا به آسم ممکن است تنگی نفس به عنوان یک پایه و اگر آنها قرار است که ممکن است آهسته و با سرعت از هوا گرفتن. آنها به معنای واقعی کلمه احساس ناراحت کننده تنفس.

“اما توصیه این است که هنوز هم به پوشیدن ماسک که در آن شما ممکن است در معرض coronavirus. وجود دارد سود بیشتری به پوشیدن ماسک و احساس ناراحت کننده که برای زمان کوتاه به خطر بالقوه گرفتن COVID.”

در نظر گرفتن درمان نشود عواقب. بسیاری از بیماران نمی دانند که آنها لازم نیست که به رنج می برند با آلرژی Caudle گفت. آلرژی فصلی نیز می تواند تاثیر مردم در احساس خستگی و مه آلود.

آلرژی که تاثیر میلیون ها نفر از مردم رخ می دهد زمانی که یک فرد واکنش سیستم ایمنی بدن به یک ماده خارجی مانند گرده یا شوره حیوان خانگی.

“بیشتر آلرژی فصلی هستند و آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد, و آنها اغلب باعث گرده,” او گفت:. “به عنوان یک خانواده دکتر من درمان آلرژی در همه زمان ها. من هم آلرژی مبتلا به خودم.”

Caudle او گفت: ترویج و یک نماینده برای یک نام تجاری او با استفاده از Xyzal گرفته شده شبانه به کمک برای 24 ساعت اما درمان های بسیاری وجود دارد.

“وجود دارد بسیاری از گزینه های مختلف برای آلرژی فصلی – برخی از آنها بیش از شمارنده; برخی از آنها نسخه,” او گفت:. “وجود دارد, اسپری های بینی, قرص-فرم داروها برخی آمده در مایع و گاهی اوقات مردم حتی نیاز به آلرژی تزریق.

“گاهی اوقات اگر مردم پاسخ نمی دهند به یکی از گزینه های آنها نیاز به سعی کنید گزینه های دیگر.”

او گفت: کودکان نیز باید دریافت مراقبت در صورتی که آلرژی فصلی است که می تواند مسائل را با غلظت و مشکلات تنفسی. نیاز مداوم به دهان تنفس می تواند بر رشد دندان ها و برخی از استخوان های صورت.

“دیگر چیزی با کودکان آلرژی می تواند باعث التهاب گوش است که می تواند باعث افزایش مایع است که در واقع می تواند منجر به عفونت گوش یا مشکلات شنوایی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de