محو شغل برای جوانان ایجاد می کند ‘قفل کردن نسل’ – Tue, 27 May سال 2020 PST

ژنو – بشار علی نعیم استفاده می شود به کار در عطر و لوازم جانبی فروشگاه در بغداد درآمد 480 $در هر هفته به طور متوسط. حدود سه ماه پیش از شیوع کروناویروس جاروب به عراق و 28 ساله و پدر دو شده است از کار بوده است.

“من رنج زیادی بدون کار. من احساس می کنم مثل یک انسان با یک بدن اما هيچ كس به ویژه هنگامی که من در نگاه کودکان و نوجوانان و تعجب: چگونه می توانم برای آنها فراهم می کند?” او گفت:.

نعیم تنها نیست: U. N. کار آژانس در گزارش روز شنبه که بیش از یک در هر شش کارگر جوان در سطح جهان را متوقف کرده اند در گیر و هشدار داد که در دراز مدت عواقب می تواند منجر به یک “قفل کردن نسل” اگر مراحل نیست گرفته شده به سهولت بحران است.

این سازمان بین المللی کار در یک نگاه جدید در تاثیر این بیماری همه گیر در شغل می گوید که ساعت کار معادل 305 میلیون شغل تمام وقت از دست داده اند با توجه به COVID-19 بحران است. بسیاری از کارگران جوان صورت مشکلات اقتصادی و ناامیدی در مورد آینده است.

ILO مدیر کل گای رایدر هشدار داد از “خطر” است که کارگران جوان در سن 15 تا 28 خاص می تواند از ناتوانی در دریافت آموزش مناسب یا به دست آوردن دسترسی به مشاغل است که می تواند گسترش فراتر از همه گیر و آخرین حد به کار خود را استخدام.

در یک نظرسنجی ILO و شرکای آن یافت می شود که بیش از یک ششم از این کارگران جوان بودند دیگر کار در طول همه گیر بسیاری با محل کار خود را توقیف یا معمول خود را clienteles گیر در خانه. افراد جوان در حال حاضر در یک موقعیت مخاطره آمیز نسبت به سایر رده های سنی با کار نرخ هنوز هم زیر کسانی که قبل از سال 2008 بحران اقتصادی حتی قبل از همه گیر رسید.

“آنها شده اند اساسا خارج از شغل خود” رایدر گفت: با اشاره به کسانی که کار متوقف شد. “این خطر وجود دارد در دراز مدت محرومیت. زخم از افراد جوان که از مطالعه حذف از بازار کار در اوایل در حرفه خود است که به خوبی گواهی ادبیات.”

“بنابراین من فکر نمی کنم آن است که راه به اغراق به بحث در مورد خطر یک قفل کردن نسل” رایدر گفت: با توجه به ناراحتی روانی است که می تواند به سرعت تاثیر می گذارد کارگران جوان که نگران آینده خود جوانه زدن کار زندگی می کند.

نعیم گفت که او زندگی پس انداز انتظار دارد پول را به اجرا در 6 تا 7 ماه است.

“من نمی دانم آنچه من انجام و پس از آن – آینده از آن ناشناخته,” او گفت:. “من می ترسم از روزهای آینده. خدای ناکرده اگر بهداشت و درمان اضطراری با خانواده و من لازم نیست به اندازه کافی پول برای آن را چون من کار ندارد و دولت قادر به کمک کند.”

سازمان بین المللی کار می گوید دولت می تواند با اقداماتی مانند افزایش حمایت دولت برای کارگران بیکار, گرفتن گام برای تضمین شغل و آموزش و نورد تست و ردیابی اقدامات است که افزایش ایمنی محل کار و کمک به کارگران و مصرف کنندگان دریافت اطلاعات بیشتر به سرعت.

خاورمیانه است که فقط یکی از بسیاری از مناطق در تلاش برای مقابله با COVID-19 شیوع. پس از اولین اوج در چین که در آن شروع و سپس اروپا در حال حاضر از آن آمریکا است که دیده می شود به عنوان اصلی ترین کانون.

اما این یک مسئله جهانی است.

Sifiso Ditha از شهرستان سوتو در جنوب ژوهانسبورگ متکی بود بخشی-زمان ساخت و ساز شغل برای به دست آوردن در حالی که حضور در یک کالج محلی. 25 ساله زندگی می کند که با پدربزرگ و مادربزرگ خود را با استفاده از پول برای خرید لوازم آرایش, مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری.

همه گیر پاک است که درآمد.

“بخش ساخت و ساز بسته شد در طول مستند بنابراین کاملا وجود دارد هیچ چیز” Ditha گفت.

شده است وجود دارد برخی از کاهش این مستند پس از اما اشتغال همچنان کمیاب است.

“بسیاری از پروژه ها هستند یا در انتظار قرار داده و یا آنها را مصرف نمی کنه مردم” Ditha گفت.

از کسانی که هنوز نزدیک به یک در چهار یا 23% – دیده می شود ساعت کار خود را کاهش می یابد, سازمان بین المللی کار گفت: با اشاره به “سه گانه شوک” در مواجهه با کارگران جوان: تخریب کار آنها اختلال به خود آموزش و پرورش و موانع حرکت در نیروی کار و یا وارد کردن آن در وهله اول.

از 178 میلیون جوان کارگران شاغل در سراسر جهان بیش از 40 درصد در “ضربه بخش زمانی که بحران آغاز شد” مانند خدمات مواد غذایی و مهمان نوازی صنایع ILO گفت. بیش از سه چهارم در “غیر رسمی” مشاغل از جمله 94 درصد از کارگران جوان در آفریقا به تنهایی.

“ما خطر ایجاد یک وضعیت – در این نوع از عکس فوری از بیماری همه گیر — که خواهد شد که اثرات ماندگار” رایدر گفته مجازی کنفرانس خبری از ILO ستاد. “بسیاری از افراد جوان هستند و به سادگی رفتن به سمت چپ در پشت در اعداد بزرگ.

“و این خطر وجود دارد – و دوباره این درس از تجربه گذشته – که این شوک اولیه به افراد جوان یک دهه یا بیشتر بیش از یک دهه” رایدر گفت. “آن را تحت تاثیر قرار مسیر کار افراد جوان کار مردم در طول زندگی کاری خود را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de