SpaceX در آستانه راه اندازی فضانوردان, و برگشت در چمن خانه

توسط مارسیا دونن

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا (AP) — SpaceX شد در آستانه راه اندازی فضانوردان ناسا به مدار سه شنبه برای اولین بار یک شرکت خصوصی و یک جهش بزرگ رو به جلو برای کسب و کار پررونق از سفر به فضا.

برنامه ریزی شده در بعد از ظهر پرتاب به ایستگاه فضایی بین المللی خواهد بود که برای اولین بار از آمریکایی ها از آمریکا در نزدیک به یک دهه.

سوارکاری روی نام تجاری جدید SpaceX Dragon کپسول برای تاریخی تست پرواز خواهد بود کهنه کار ناسا فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken.

رعد و برق باقی مانده یک نگرانی هر دو ناسا در مرکز فضایی کندی و در طول اژدها مسیر به مدار. SpaceX تا به حال یک دوم تقسیم به پرتاب موشک فالکون در 4:33 p. m. EDT با استفاده از همان پد که در آن مردان پرواز به ماه و آخرین شاتل فضایی افزایش یافت و در سال 2011.

ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: صبح روز چهارشنبه که آب و هوا به نظر می رسد روند در مسیر درست است.

او اعتراف کرد به اینکه احساسی و عصبی است.

“ما در حال راه اندازی فضانوردان آمریکایی در آمریکا راکت از خاک آمریکا. ما انجام داده اند این واقعا از سال 2011 پس از این است که یک لحظه منحصر به فرد در زمان” Bridenstine آسوشیتدپرس گفت.

“باب و داگ در حال سرد به عنوان خیار,” او اضافه شده است. “آنها کاملا خارش برای رفتن پرواز. بنابراین این بهترین که آمریکا ارائه کرده است و بله, آن است که احساسی برای من چون بسیاری است که در این.”

راه اندازی قرار می دهد ایلان SpaceX در همان لیگ به عنوان تنها سه کشور روسیه و ایالات متحده و چین که ارسال فضانوردان به مدار ،

ناسا تحت فشار قرار دادند به جلو با راه اندازی با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس اما خواسته تماشاگران به ماندن در خانه برای کاهش خطر گسترش ویروس. سواحل و پارک های همراه فلوریدا Space Coast باز دوباره و مقامات محلی و کسب و کار قرار داده و از یک لحاظ اجتماعی فاصله تشک خوش آمدید. نشانه هایی در امتداد ساحل اصلی کشیدن آرزو “Godspeed SpaceX.”

ساعت قبل از راه اندازی ماشین ها و rv ها در حال حاضر شد و پوشش جاده در کیپ کاناورال با نخست views پد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس برنامه ریزی برای پرواز به کندی, که در آن لیست بود بسیار محدود به دلیل بیماری همه گیر. مرکز فضایی تورهای بودند در شیر با Bridenstine خود را به عنوان اسکورت.

ناسا تا به حال ورودی در سراسر تجاری خدمه روند از جمله چهارشنبه شمارش معکوس. اما در پایان آن خواهد بود SpaceX دادن final go — با ناسا موافقت.

“SpaceX در کنترل وسیله نقلیه وجود دارد هیچ کرک و در مورد آن گفت:” هنجار شوالیه ناسا پرواز مدیر عملیات.

علاوه بر آب و هوای خوب در راه اندازی سایت, SpaceX شمارش نسبتا آرام امواج و باد در ایالات متحده و کانادا حاشیه و در سراسر اقیانوس اطلس شمالی به ایرلند, در مورد فضانوردان هرلی و Behnken نیاز به ایجاد یک فرود اضطراری در طول مسیر به مدار.

اگر SpaceX نمی کند راه اندازی شنبه آینده سعی خواهد شد شنبه.

آخرین بار فضانوردان راه اندازی از فلوریدا بود در ناسا نهایی شاتل فضایی پرواز در ماه جولای سال 2011. هرلی شد خلبان این ماموریت است.

هرلی و 53 و Behnken, 49 هر دو دو بار شاتل آگهی.

ناسا استخدام SpaceX و بوئینگ در سال 2014 برای حمل و نقل فضانوردان به ایستگاه فضایی پس از تجاری باری حمل و نقل کردن گرفته شده بود. توسعه SpaceX اژدها و بوئینگ Starliner کپسول در زمان طولانی تر از حد انتظار اما و ایالات متحده پرداخت شده است روسیه برای پرتاب فضانوردان ناسا در موقت.

Bridenstine اشاره کرد قبل از راه اندازی است که ناسا فضانوردان را به پرواز در با نام تجاری جدید انواع موشک فقط چهار بار در تاریخ این کشور: جیوه, Gemini, آپولو و شاتل فضایی. تجاری خدمه کپسول در حال حاضر خواهد بود پنجم.

“ما در حال انجام آن متفاوت از ما تا کنون آن را قبل از انجام,” او گفت: AP. “ما در حال راه اندازی در یک تجاری موشک ساخته شده توسط SpaceX و ما در حال تبدیل چگونه ما انجام پروازهای فضایی در آینده است.”

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de