لری هارت: یک شعاع از نور در میان دل تنگی – Tue, 27 May سال 2020 PST

برای یک مختصر درخشان لحظه خوب نبود Camelot اما در ایالت واشنگتن در سال 2014 – وجود یک استراحت در decadelong کنترل دولت سنا توسط دموکرات ها ، و اگر حقیقت گفته شود جمهوری خواهان تنها چسبیده به یکی رای اکثریت در انتخابات 2016 به دلیل اسمی دموکرات تیم شلدون, caucused با جمهوری خواهان شد و رئیس جمهور منتخب pro tem مجلس سنا. (مجلس نمایندگان دیده است و نه اکثریت جمهوریخواه در این قرن است.)

با این وجود در سال 2017 جلسه دیدم تعدادی از لوایح که تا به حال (و احتمالا نمی خواهد در آینده قابل پیش بینی) نور روز را مشاهده کنید. نمایندگان مجلس با تصویب لوایح اجازه می دهد مذهبی معافیت به اجباری اتحادیهی اصلاح از دامنه برجسته قانون و وادار کردن سازمان های دولتی به عمل صفر-بر اساس بودجه بندی برای توجیه برنامه های خود را.

اما در سال 2018 انتخابات که با عمر کوتاه پشت سر هم محافظه کار فکر می کردم خاموش شد زمانی که دموکرات ها را به دست آورد و نه رای اکثریت. که به علاوه حکومت کوتاه نامزد انتخابات ریاست جمهوری جی Inslee می دهد که دموکرات ها trifecta بنابراین نام وقتی که یک حزب سیاسی کنترل هر دو مجلس قوه مقننه و فرمانداری.

پس از آن آرا در سال 2019 جلسه جزئیات مانند لباس های شسته شده از لیست سمت چپ عزم دولت برای اجرای زندگی مردم است. از ممنوعیت نی های پلاستیکی به حق برنامه پرداخت یارانه شهریه کالج به گسترش کارفرما حکم به مصادره سلاح گرم واشنگتن تبدیل شده عمیق آبی رنگ است.

اگر وجود دارد یک شعاع از نور برای آزادی این همه دل تنگی آن است که همواره قوی تر پاسخ از دولت جمهوری قانونگذاران بیش از سه سال گذشته است.

در سال 2017, با وجود اینکه در اکثر (و یا شاید به دلیل آن) جمهوری خواهان در مجلس سنا به عنوان یک کل به ثمر رساند به طور متوسط تنها 67 درصد در رتبه بندی از واشنگتن توسط محافظه کار آمریکا و اتحادیه بنیاد (ACUF). 80% علامت این است که حداقل نمره لازم به ادعای یک جایزه برای یک محافظه کار رای گیری رکورد از دولت پاسخگویی ،

در سال 2018 جمهوریخواه میانگین صعود کمی به 72 درصد. اما افتادن به 29-20 اقلیت در تازگی منتشر رتبه بندی برای 2019 جلسه دیدم جمهوری خواه به طور متوسط در دولت سنا پرش به 81 درصد (خانه واکنش مشابه نشان داد بهبود خود را به طور متوسط در حال افزایش از 73 درصد در سال 2018 به 82 درصد در سال 2019).

ACUF رئیس مت Schlapp اشاره کرد این در بیانیه خود که 2019 اعتبار منتشر شد و اشاره کرد که در حالی که “واشنگتن دولت دموکرات در آغوش فرصت برای فشار به دولت و حتی بیشتر به سمت کالیفرنیا-سبک سوسیالیسم محافظه کار مجلس جنگیدند به دسته شمشیر به دفاع از واشنگتن و خود قانون اساسی حفاظت و حاکم خود را دارند.”

Typifying این روند فیل Fortunato که شد از Auburn در جنوب شرقی شهرستان کینگ است و در حال حاضر نامزد فرماندار. Fortunato دنبال کرده است و این محافظه کار روند امتیاز یک پست 60% در سال 2017 افزایش به 74 درصد در سال بعد و رسیدن به 82 درصد در سال 2019. Fortunato را برای حمایت از انرژی های تجدید پذیر یارانه شمارش به شدت علیه او در سال 2017, همراه با پشتیبانی خود را برای ایجاد یک دولت جدید بوروکراسی. در سال 2019 در مقابل Fortunato رای دادند با موقعیت محافظه کار برای 33 39 رول تماس آرا موجود در 2019 اعتبار. کسانی که محافظه کار رای شامل کالیفرنیا تقلیدی قانون برای یک صفر انتشار دستور جدید حق برای شهریه کالج یارانه اسلحه گرم مصادره و افزایش قیمت ها برای لوازم خانگی از طریق ممنوعیت محصولات است که برآورده نمی, چپ افراطی استانداردهای بهره وری انرژی.

از آن خواهد شد به تازگی ضرب محافظه کاران در قوه مقننه برای حمل پیام خود را به رای دهندگان در ماه نوامبر به دست آوردن اکثریت (همراه با فرماندار جدید) و قرار دادن این ایده به عمل است.

لری هارت ارشد سیاست همکار با آمریکا محافظه کار اتحادیه بنیاد مرکز به صورت قانونی پاسخگویی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de