روزانه حواس پرتی: کشف ‘موتور های کوچک است که می تواند’ در سالگرد خود

آیا بچه های خود را خسته و حتی کتاب های مورد علاقه خود را به عنوان ما همچنان به منزوی کردن? سپس درمان خانواده به 90 نسخه سالگرد “موتور های کوچک است که می تواند” پایدار داستان نوشته شده توسط Watty پیپر که به فروش 20 میلیون نسخه است که مربوط به امروز به عنوان زمانی که آن را منتشر شد.

کسانی از ما که با این کتاب به یاد داشته باشید “من فکر می کنم من می توانم. من فکر می کنم من می توانم. من فکر می کنم من می توانم.” اما داستان بسیار غنی تر است. کمی آبی موتور به جلو “نشاط بار … پر از چیزهای خوب برای پسران و دختران” هنگامی که یک موتور بزرگتر و یک خسته تر یکی حاضر به کمک است. یک دلقک موجب صرفه جویی در روز با ضعیف کردن موتور کمی رنگ آبی که استفاده می شود فقط برای تعویض قطار در حیاط:

“این بسیار کمی موتور را بالا گرفتم و دیدم اشک در عروسک چشم. و او فکر خوب پسران و دختران کمی در سمت دیگر کوه که نمی خواهد هر گونه اسباب بازی یا غذای خوب مگر او کمک کرده است.”

نسخه سالگرد منتشر شده توسط پنگوئن خوانندگان جوان ($18.99) ویژگی های reimagined تصاویر توسط Caldecott برنده جایزه دن Santat و یک مقدمه توسط دالی پارتن, بنیانگذار Dolly Parton تخیل کتابخانه. او می نویسد که چگونه او در یک کابین در شرق تنسی “… نه جایی که رویاها به حقیقت می پیوندند.” هنگامی که رویای او به نظر می رسید دور مادرش گفت: داستان از موتور های کوچک برای تشویق و آسایش او. و همه ما می دانیم دالی بزرگترین رویاها را به حقیقت می پیوندند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de