اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا – با تندر تهدید یک تاخیر دو فضانورد ناسا ساخته شده راه خود را به سکوی پرتاب برای پرتاب یک موشک SpaceX کشتی روز شنبه در یک تاریخ ساخت پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی است که به عنوان یک جهش بزرگ رو به جلو برای رونق کسب و کار, تجاری, سفر به فضا.

فضای جانبازان داگ هرلی و باب Behnken برنامه ریزی شده بود به سوار شدن به مدار روی نام تجاری جدید اژدها کپسول در بالای یک موشک فالکون 9 بلند کردن در 4:33 p. m. EDT از همان سکوی پرتاب استفاده شده توسط آپولو ماه ماموریت در نیم قرن پیش.

لبخند تکان دادن و دادن سنتی thumbs-up, دو مرد ملاقات با معاون رئیس جمهور مایک پنس و گفت: وداع با خانواده هایشان – pantomiming یک اسلحه گسترده آغوش برای فرزندان خود از coronavirus-فاصله امن – قبل از تنظیم کردن برای راه اندازی پد در یک gull-بال تسلا SUV محصول دیگری از SpaceX را رویایی بنیانگذار Elon Musk.

رعد و برق می تواند صدای غرش به کاروان خودروهای ساخته شده راه خود را به سمت موشک.

پرواز را علامت گذاری اولین بار یک شرکت خصوصی ارسال انسان به مدار. همچنین این خواهد بود اولین بار در نزدیک به یک دهه است که ایالات متحده راه اندازی شد فضانوردان به مدار از خاک ایالات متحده آمریکا.

همیشه از شاتل فضایی بازنشسته شد در سال 2011 ناسا با تکیه بر سفینه های فضایی راه اندازی شد از قزاقستان به آمریکا فضانوردان از ایستگاه فضایی.

در ظهر هر چند با چهار ساعت باقی مانده قبل از شروع راه اندازی کنترل قرار داده و این احتمال قابل قبول آب و هوا برای پرتاب در 50-50 به دلیل باران و ابر و رعد و برق ناسا در مرکز فضایی کندی. یک طوفان گرمسیری دورتر تا سواحل شرق نیز پیچیده و مهم است.

در صورت به تعویق افتادن راه اندازی بعدی فرصت خواهد بود شنبه ،

آماده سازی محل در سایه شیوع کروناویروس که منجر به کشته شدن حدود 100 ، 000 آمریکایی.

“ما در حال راه اندازی فضانوردان آمریکایی در آمریکا راکت از خاک آمریکا. ما انجام داده اند این واقعا از سال 2011 پس از این است که یک لحظه منحصر به فرد در زمان” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت.

با استفاده از این پرتاب گفت: “هر کسی می تواند با نگاه کردن و بگو:” نگاه به آینده ای بسیار روشن تر از حال حاضر وجود دارد. و من واقعا امیدوارم که این الهام بخش برای جهان است.”

این ماموریت را قرار داده SpaceX در همان لیگ به عنوان تنها سه کشور روسیه و ایالات متحده و چین که ارسال فضانوردان به مدار ،

مشک با پوشیدن یک ماسک و نگه داشتن خود را در فاصله گفتگو با دو فضانورد ناسا درست قبل از آنها به سمت چپ برای راه اندازی پد.

ناسا تحت فشار قرار دادند به جلو با راه اندازی با وجود شیوع ویروسی اما خواسته تماشاگران به ماندن در خانه برای کاهش خطر گسترش ویروس. سواحل و پارک های همراه فلوریدا Space Coast باز دوباره و مقامات محلی و کسب و کار قرار داده و از یک لحاظ اجتماعی فاصله تشک خوش آمدید. نشانه هایی در امتداد ساحل اصلی کشیدن آرزو “Godspeed SpaceX.”

ساعت قبل از راه اندازی ماشین ها و rv ها در حال حاضر شد و پوشش جاده در کیپ کاناورال با نخست views پد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین برنامه ریزی برای پرواز به کندی, که در آن لیست بود بسیار محدود به دلیل بیماری همه گیر.

در میان sightseers شد ارین Gatz که آماده برای هر دو باران و همه گیر. همراه با او 14 ساله دختر 12 ساله و پسر او به ارمغان آورد و ماسک و یک چادر کوچک برای محافظت در برابر عناصر.

او گفت: کودکان مبتلا به ضعف خاطرات از تماشای فرد در یکی از آخرین شاتل راه اندازی تقریبا یک دهه پیش زمانی که آنها پیش دبستانی است.

“من می خواستم آنها را به سمت تلنگر و برای دیدن دوره بعدی سفر به فضا” گفت: Gatz زندگی می کند که در دلتنا فلوریدا. “این هیجان انگیز و امیدوار.”

هرلی و 53 و Behnken, 49 هر دو دو بار شاتل آگهی.

ناسا استخدام SpaceX و بوئینگ در سال 2014 برای حمل و نقل فضانوردان به ایستگاه فضایی در یک نوع جدید از مشارکت عمومی-خصوصی.. توسعه SpaceX اژدها و بوئینگ Starliner کپسول در زمان طولانی تر از انتظار می رود ، بوئینگ هنر و صنعت است که انتظار نمی رود به پرواز فضانوردان به فضا تا اوایل 2021.

“ما در حال انجام آن متفاوت از ما تا کنون آن را انجام داده قبل از” Bridenstine گفت. “ما در حال تبدیل چگونه ما انجام پروازهای فضایی در آینده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de