مرد می میرد پس از فیلم را نشان می دهد مینیاپولیس افسر پلیس و دو زانو بر گردن

فدرال و مقامات دولتی در حال بررسی مرگ یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس بازداشت پلیس پس از یک ویدیو به اشتراک گذاشته آنلاین نشان داد یک افسر زانو در گردن او در طول بازداشت خود به عنوان مرد التماس کرد او نمی تواند نفس بکشد.

مرگ او دوشنبه شب پس از یک مبارزه با افسران تحت بررسی بود توسط اف بی آی و ماموران دولتی. آن را درو مقایسه به صورت Eric Garner, گزارشی نیویورک درگذشت مردی که در سال 2014 و پس از او قرار داده شده در سبد توسط پلیس و التماس برای زندگی خود گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

صبح روز سه شنبه, مینیاپولیس, شهردار یعقوب فری عذرخواهی به جامعه سیاه و سفید در یک پست در Facebook صفحه.

“سیاه بودن در آمریکا نباید حکم اعدام. برای پنج دقیقه ما را به تماشای یک افسر مطبوعات زانو خود را به یک مرد سیاه پوست گردن. پنج دقیقه. وقتی شما می شنوید کسی تماس برای کمک به شما قرار است برای کمک به. این افسر شکست خورده در اساسی ترین انسان, حس,” فری ارسال شده است.

مینیاپولیس پلیس گفت: مرد همسان شرح یک مظنون در یک مورد جعل در 3800 بلوک از خیابان های شیکاگو جنوب و مقاومت کردند. این ویدیو نشان می دهد یک افسر ناشناس دو زانو بر گردن خود و نادیده گرفتن درخواست خود. “لطفا لطفا لطفا من نمی توانم نفس بکشم. لطفا مرد” مرد شنیده گفتن افسر.

پس از چند دقیقه یکی از افسران شنیده گفتن مرد به “استراحت.” “من نمی توانم نفس بکشم” مرد پاسخ می دهد. چند دقیقه بیشتر عبور و مرد می شود حرکت تحت افسر داری.

چند تن از شاهدان جمع شده بودند در یک پیاده رو در نزدیکی که در آن مرد دراز کشیده بود با برخی از ضبط بر روی تلفن های خود را. تماشاگران شد افزایش آشفته به عنوان مرد پنجه نرم می کند با پلیس, با یکی از اطرافیان گفتن افسران که آنها نیاز به او اجازه نفس کشیدن.

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo صحبت با خبرنگاران صبح روز سه شنبه خواسته شد تا در مورد استفاده از زانو در گردن در طول بازداشت.

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo (پایونیر پرس / جان Autey)

“ما به وضوح سیاست های در محل مورد قرار دادن کسی که تحت کنترل” Arradondo گفت: با بیان اینکه در نظر گرفتن یک نگاهی به آنچه اتفاق افتاده و چه کسانی که سیاست های اعمال “خواهد بود بخشی از تحقیق کامل می کنیم و داخلی است.”

Nekima لوی-آرمسترانگ برجسته محلی فعال گفت: تماشای این فیلم که به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی ساخته شده او را “بیمار به معده او” و گفت که این یادآوری او را از جلب مورد او گفت: استار تریبیون. یک هیئت منصفه بعد از آن تصمیم گرفت در برابر indicting افسران درگیر در جلب مرگ جرقه تظاهرات در سراسر کشور است.

مرگ این مرد در مینیاپولیس نیز آمد در میان خشم و انزجار بیش از مرگ Ahmaud Arbery بود که به ضرب گلوله Feb. 23 تا زمانی که پدر و پسر به دنبال 25-سال-پیرمرد و پس از لکه بینی او در حال اجرا در زیربخش. بیش از دو ماه گذشت قبل از اتهامات آورده بودند.

ماموران در مینیاپولیس نامیده می شدند حدود 8 بعد از ظهر دوشنبه به منظور بررسی یک گزارش جعلی در یک کسب و کار به گفته سخنگوی پلیس جان سالمند. پلیس این مرد اعتقاد بر این بود در 40s خود را مطابق مشکوک توضیحات در ماشین خود را.

“او دستور داد به گام از اتومبیل خود را. پس از او از, او از لحاظ جسمی در برابر افسران” سالمند در بیانیه ای گفت. “افسران قادر به دریافت مظنون به دستبند و اشاره او به نظر می رسد درد و رنج پزشکی پریشانی.”

این که شناسایی گرفته شده بود توسط آمبولانس به شهرستان Hennepin مرکز پزشکی جایی که او درگذشت یک زمان کوتاه بعد, پلیس گفت:.

مینه سوتا اداره جنایی دلهره اتحاد پیوست اف بی آی در تحقیقات خود را. تمام بدن دوربین فیلم تبدیل شده به BCA که به بررسی بیشتر تیراندازی پلیس و مرگ در دوران بازداشت. ماموران درگیر شده اند و قرار بر پرداخت مرخصی اداری در هر بخش پروتکل.

پلیس در مینیاپولیس آمده اند تحت بررسی در سال های اخیر برای مرگبار اجرا فهم با شهروندان است. یک زن 24 ساله سیاه Jamar کلارک بود به ضرب گلوله در سر و درگذشت در سال 2015 پس از رویارویی با دو افسر پلیس در پاسخ به یک گزارش حمله. یک دادستان شهرستان کاهش یافته و به تعقیب ماموران گفت کلارک تلاش شد برای یکی از افسران تفنگ زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد.

یک زن سفید, جاستین Rusczcyk Damond درگذشت در سال 2017 زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد در معده توسط یک مینیاپولیس افسر در پاسخ به 911 تماس بگیرید. که افسر که سیاه و سفید بود که به جرم قتل نفس و قتل و در حال گذراندن 12 سال در زندان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de