منزوی و دور از خانواده یک موضوع داغ’ به عنوان NHL توطئه بازگشت

جوان و تک تاچر Demko مقدار زیادی از زمان در دست خود را با کمی را انجام دهد. Quarantining به بازی هاکی نمی تواند یک مشکل برای ونکوور کناکز دروازه بان.

“من نمی باید بیش از حد بسیاری از ریشه” 24 ساله گفت. “من زندگی بسیار زیبا از ماشین من در بیشتر قسمت ها به صورت شش هفت سال فقط رفتن از جایی به جای دیگر.”

بازیکنان مسن اختلاف نظر دارند.

مینه سوتا دروازه بان Devan Dubnyk نمی کند, فکر می کنم بازیکنان با کودکان خواهد بود علاقه مند به صرف امتداد طولانی دور از عزیزان خود را در میان همه گیر. و نه بوستون Tuukka Rask که با صراحت گفت: “آن را احساس نمی کند راست را از بچه ها دور از خانواده های خود برای بسیاری از ماه در یک زمان.”

این یک واقعیت بازیکنان ممکن است به صورت NHL سر بازی چیزی تورنتو Kyle کلیفورد خواستار یک “موضوع داغ” در میان بازیکنان. در حالی که NHL و اتحادیه بازیکنان در حال بحث در مورد یک 24-تیم حذفی با فرمت رزومه فصل figuring چگونه به ترکیب خانواده در یک پتانسیل قرنطینه محیط زیست است یکی از بسیاری از موانع برای روشن شدن.

“برای اطمینان حاصل کنید که یک چیز بزرگ گفت:” فیلادلفیا به جلو جیمز ون Riemsdyk یکی از بازیکنان در بازگشت به بازی بازی های کمیته و جدید پدر. “هیچ کس می خواهد به دور از خانواده خود را برای ماه ها در پایان و از همه آگاه است که با کسی که در این کمیته است.”

از Dubnyk و Rask در NHL به لیگ اصلی بیس بال بازیکنان مایک ماهی قزل آلا و رایان زیمرمن pro ورزشکاران ابراز نگرانی در مورد هزینه های قابل توجهی زمان و دور از خانواده. وقتی بیس بال بود و با توجه به مهار حباب در آریزونا به بازی زیمرمن — همسر که با توجه به وضع حمل به زن و شوهر فرزند سوم در ماه ژوئن — گفت: او نمی خواهد قبول نمی دیدن آنها برای چهار یا پنج ماه است.

“من می توانم به شما بگویم در حال حاضر که قصد ندارم به اتفاق می افتد,” زیمرمن گفت. “هنوز بسیاری از مردم را مجبور به رفتن را از طریق آن و نه آنها.”

NHL مانند NBA می کند با چالش تلاش برای تکمیل کل فصل. اما حتی مختصر از بازگشت خواستار هماهنگ کننده 600-plus بازیکنان در مراحل مختلف زندگی شخصی خود است.

“من فکر می کنم این امر می تواند آسان تر برای بچه ها بدون خانواده یا بچه ها تنها به نوع رفتن در قرنطینه و لذت بردن از این روند به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید” نشویل defenceman Ryan Ellis گفت. “اما این امر می تواند دشوار بودن پدر خودم. این امر می تواند دشوار به زندگی از طریق FaceTime در این وضعیت است. اما شما باید به وزن جوانب مثبت و منفی در هر طرف و آنچه مهم است برای شما و خانواده خود را.”

این لیگ شد و به کاوش در مکان های مختلف است که می تواند میزبان بازی ها از جمله ادمونتون, کلمب و لاس وگاس. آنها می تواند به اندازه کافی بزرگ برای بازیکنان به همراه اعضای خانواده با آنها و یا فرمت ممکن است اجازه می دهد برای استراحت در برنامه برای تیم های پیشرفته که به پلی آف.

“شما رو به نوعی از ایجاد این حباب اما اگر خانواده ها می آیند و پس از آن من نمی دانم” گفت: کارولینای اردن Martinook که دارای یک ساله پسر او نمی خواهم به دور از بیش از یک ماه در یک زمان. “این نوع از ویروس حباب. من نمی دانم اگر آنها می گویند خانواده خود را باید با شما از یک روز تمام وقت و یا آنها می توانند نمی آیند اگر شما در حباب.”

NHL معاون کمیسر لایحه دالی گفت: لیگ مقامات “حساس به این موضوع و تمرکز بر پیدا کردن یک راه حل است که کار را برای بازیکنان است.”

نیوجرسی کانر کریک که شیاطین ممکن است تا شروع فصل آینده گفت: او اعتماد nhl on nbc مدیر اجرایی همین Fehr و کارکنان خود را به تصمیم گیری در بهترین مورد علاقه بازیکنان به عنوان بسیاری که ممکن است. کسانی که در انتظار امکان بازی مانند واشنگتن بک Malenstyn امید وجود دارد قطعنامه ای که وزن آن انزوا از اعضای خانواده در برابر خطر از آنها آلوده شدن.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“من فکر می کنم احتمالا وجود دارد یک محیط شاد بین این دو” Malenstyn گفت. “شما قطعا نه تنها می خواهید به نزدیک درب در خانواده خود را در یک زمان مثل این. اما آن را نیز شما باید به آن نگاه کنید اگر ما می رویم به نگاهی است که گام به عقب برگردید و آن را از ایمنی خانواده شما احتمالا آنها را در اطراف و یا فقط با قرار گرفتن در معرض به همه چیز است.”

اضافه شده Demko در ونکوور دروازه بان: “من فکر می کنم هر کس باید به یک قربانی: بازیکنان صاحبان اتحادیه. من فکر نمی کنم که وجود دارد این است که یک سناریو که در آن هر کس خواهد بود خوشحال با این وضعیت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net