اضطراری دادن کودکان تلقی نمی امن در خانه سنبله در واشنگتن – سه شنبه, 26 مارس سال 2020 PST

تعداد فزاینده ای از واشنگتن پرورش کودکان صرف شب در هتل ها و ادارات دولتی در سه ماه اول سال و فرزند طرفداران ترس این مشکل می تواند به رشد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اجتماعی کارگران تا به حال 573 اضطراری سرمایه گذاری در سه ماهه اول سال در مقایسه با 371 در طول مدت مشابه در سال گذشته و 212 در سال 2018 با توجه به دولت از خانواده و کودکان Ombuds که آهنگ چنین دادن.

زمانی که مددکاران اجتماعی نمی تواند پیدا کردن یک خانه فاستر به آنها اجازه داده به جای کودکان در هتل ها و یا پناهگاه آنها در ادارات دولتی اما این عمل انتقاد شده است. معلوم نیست چگونه این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر آن سرمایه گذاری.

“بسیاری از مردم نمی گرفتن کودکان است چرا که آنها نگران هستند آنها با این ویروس گفت:” جنیفر Claassen یک فاستر مراقبت همکاران و همسالان مربی در شرق واشنگتن است.

پس از رکود اقتصادی سال 2009 واشنگتن تلاش کرده است به استخدام کافی پدر و مادر رضاعی برای مراقبت از حدود 9,000 کودکان در سیستم خود را. در حال حاضر واشنگتن گروه از کودکان ، جوانان و خانواده ها با همکاری کودک با قرار دادن سازمان به استخدام های جدید و متنوع پدر و مادر رضاعی سعی کنید به افزایش تعداد خانه های موجود برای کودکان نیازمند گفت: Debra جانسون سخنگوی وزارت.

این گروه امیدوار است به افزایش تنوع و پرورش پدر و مادر خانه که در خواهران و برادران کودکان با معلولیت و پرورش کودکان جانسون گفت.

تعدادی از گزارش های سوء استفاده و غفلت به شدت کاهش یافته است که کمتر در معرض خطر کودکان دیده می شود در خارج از خانه های خود. بسته شدن مدارس موجب شده است که معلمان – که مورد نیاز هستند به گزارش مشکوک به سوء استفاده و غفلت شده اند قادر به دنبال نشانه های نگران کننده در زندگی دانش آموزان خود را.

جانسون گفت: وزارت آموزش کارکنان به سوالات درست بپرسید و مشاهدات را بر اساس رفتار کودک اما هنوز هم وجود دارد موارد که در آن کارکنان می رود به حذف کودکان از خانه.

در مناطق دیگر این بیماری همه گیر تا به حال پاک کردن اثر در هر دو کودک و پدر و مادر رضاعی. برای مثال قانون دولت اجازه می دهد تا کودک هم هر هفته به دیدن والدین بیولوژیکی خود را. اما دولت بخشیده که مورد نیاز و برقرار قوانین اضطراری اجازه می دهد تا به صورت تصویری ملاقات برای کودکان بازداشت.

تجربه کرده و به تازگی مجوز پرورش پدر و مادر تکیه بر دیگران برای هدایت از طریق حمایت از گروه های. همراه با بسیاری از دوره های آموزشی این گروه پشتیبانی منتقل آنلاین Claassen گفت.

کمبود در شخص گروه پشتیبانی می تواند کار سخت تر با توجه به امیلی Craigie که شد مجوز پرورش پدر و مادر نه ماه پیش

“پرورش در طول یک بیماری همه گیر احساس می کند بیشتر منزوی و تنها از آن به طور معمول” Craigie گفت.

Craigie گفت: این مشکل را در پرورش کودک در طول یک بیماری همه گیر به خصوص با سه بچه خود را امن نگه دارید. اما Craigie است خدا را شکر کیفیت و زمان او و شوهرش در حال حاضر می توانید با فرزند خوانده. او گفت: کار را از طریق مسائل را گرفته اند و بسیاری دیگر اگر خود را فرزند خوانده شد هنوز هم در رفتن به مدرسه هر روز.

“ما می دانستیم که این یک خطر گرفتن او در طول این زمان, اما آن را یک خطر ما نامیده می شدند را” Craigie گفت. “آن مهم تر برای او را به یک خانه است.”

پدر و مادر رضاعی سارا صلیب گفت که او امیدوار تر پدر و مادر رضاعی می تواند استخدام شود.

“صرف نظر از آنچه که در جهان کودکان نیاز به یک خانه دوست داشتنی” گفت: صلیب است که با مجوز پرورش پدر و مادر برای یک سال. “و این چیزی است که من تا به حال یک قلب به ارائه برای کودکان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de