اولین رپتورز دوران باید به یاد می آورد از روی علاقه در این دلتنگ بار

اول این.

معلوم شده yeas و سال است که شهرهای ما بیشتر نیاز به فضای سبز و پارک ها و مسیرهای دوچرخه سواری و فضاهای باز به طوری که مردم می توانند زندگی کامل و جسمی درگیر زندگی رایگان از در حال اجرا توسط ماشین و یا نیاز به سفر در مسافت های بزرگ برای پیدا کردن اتاق.

آن شده است یک شکست تحقیرآمیز از هر دولتی که این اتفاق افتاده و شرم بر کسانی که واقعا فکر می کنم بیشتر قد بلند ساختمان محل سکونت یا بخدا بیشتر خطوط ما در حال حاضر مسدود شدن جاده ها پاسخ است.

اما …

که متاسفانه یک مبارزه برای از سرگیری یک روز دیگر و من مرده خاصی وجود دارد بیشتر خواهد شد پشتیبانی از همه از آن زمانی که ما آمده ایم از این بیماری همه گیر.

آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر تمرکز بر اولویت ها و اولویت مطلق این روزها acing مسئولانه و هوشمندانه و انجام همه ما می توانید مطمئن شوید که همکار ما زنان و مردان زنده باقی می ماند.

بله پارک ها در قسمت های شلوغ از آنجا که وجود دارد نه به اندازه کافی از آنها وجود دارد اما نمی خواهید به هر گونه به طور ناگهانی در حالی که تحقق این بیماری همه گیر هستند.

بنابراین مبارزه با آن مبارزه با زمانی که آن زمان به مبارزه با آن مسئولانه عمل در حال حاضر.

پوشیدن ماسک. آیا نشستن 10 بر روی یک پتو ضربه آبجو چون یک روز خوب است. فاصله اجتماعی بنابراین ما می توانیم تمام زندگی به تغییر چیزهایی که باید تغییر کند.

پایان o’ بیهوده گویی

نمی توانم باور کنم که آن را در حال حاضر شده است از 26 سال و یک روز پس از Isiah Thomas رسما معرفی به عنوان اولین چهره واقعی رپتورز.

به نظر می رسد مثل دیروز.

اما از آنجا که ما در این دوره از نوستالژی و نگاه پشت زیرا COVID-19 به سرقت از ما در هر بازی به بیهوده گویی در مورد روزانه آن چیزی که ما باید به یاد داشته باشید.

و من همیشه معتقد ما در اینجا در تورنتو باید به یاد داشته باشید از روی علاقه.

دامون Stoudamire. Marcsu Camby. تریسی مک گریدی.

سه برجسته در دور اول پیش نویس میدارد.

خستگی ناپذیر و فروش حق رای دادن و این ورزش به یک مشکوک عمومی و شرکت های بزرگ جهان است.

زیادی با شخصیت حضور که قطعا به حق رای دادن مشروعیت.

من اهمیتی نمی دهند چه Michael Jordan فکر او و یا چگونه همه چیز رفت و جنوبی در نیویورک در نیکز تصدی و یا حتی چقدر وحشتناک رابطه بین او و آلن Slaight کردم در پایان وقت خود را در تورنتو و باور من آن سمی است.

همه من می دانم این است که این کار را برای سال های او در اینجا بود و اگر من نیاز به یک سوال جواب داد: من می خواهم یک جواب با یک تماس تلفنی و همیشه در زمان برای دیدار با مهلت دستیاران او همیشه در مورد خواسته.

تا اینجا خوب بود و آن را برای من کار می کرد و این یک معامله بزرگ است.

آن را نیز به خوبی کار می کرد برای رپتورز در بسیاری از راه و من همیشه تعجب که چگونه همه چیز را کار می کرد اگر او شده است می خواهم به آمده تا با 1 میلیون دلار و یا به طوری که او کوتاه بود در زمانی که Slaight استناد “تفنگ ساچمهای بند” که کاملا روغن سورتمه برای توماس خروج بنابراین در اوایل که فصل سوم.

هیچ سوال وجود دارد که توماس بوده است پلاریزه رقم در زمان در زندگی خود را.

امروز در 26 سال و یک روز سالگرد ورود رسمی خود را در تورنتو, من قصد دارم برای گفتن:

آن را برجسته و بعد در حق رای دادن تاریخ به عنوان ما به عقب نگاه کنید و آن را باید به یاد روی علاقه.

اولین تماس برای پست این هفته یکی از چیزهایی که من نگاه رو به جلو به انجام تمام هفته ‘علت آن را احساس می کند مانند ما چت.

با کلیک بر روی [email protected] و انجام آنچه شما انجام, شما چطور ؟

بیشتر رپتورز بینش در صندوق پستی خود را

جزئیات منحصر به فرد تجزیه و تحلیل هر هفته از خبرنگار که پوشش رپتورز از آغاز با داگ اسمیت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

همه گیر روزانه صف تلویزیون صبح edition

شما عاشق غذا خوردن در اینجا

(من اعتقاد دارم که من در حال حاضر دیده می شود هر قسمت بیش از یک بار)

بزرگراه را از طریق جهنم

(مثل تماشای یک ماشین خراب است. صبر کنید! آن را در حال تماشای اتومبیل wrecks و کامیون wrecks و همه چیز گرفتار کردن گل)

قانون جنگل شمال

(آن را دوست دارم زمانی که نامردان شکارچیان دستگیر)

صحبت از سالگرد یک سال پیش امشب چیزی اتفاق افتاده است.

خیلی باحال بود. و بسیار تاریخی است و من نمی دانم اگر هر یک از ایستگاه های تلویزیونی در حال رفتن به نشان می دهد بازی 6 سال گذشته کنفرانس شرق نهایی امشب اما من شرط می بندم اگر آنها بسیاری از شما را تماشا خواهد کرد.

من سازمان دیده بان تن از این نمایشگاه گلف چیزی که دیروز با منینگ بردی ببر و فیل.

دیدم کمی, مطمئن, اما این نوع بازدید-و-giggles حوادث که در آن ورزشکاران قرار داده شده در خارج از حوزه خود را و آنهایی که در حال بازی خود را ورزش ابدا بهره وری بالا و یا شدت از دست دادن علاقه من واقعا به سرعت.

من واقعا نمی نیاز به دیدن بازیکنان فوتبال هک آن را در اطراف یک زمین گلف درست مثل من آیا تا به حال نیاز به دیدن گلف بازان bricking عکس در یک زمین بسکتبال و یا چیزی.

اما کمی جای تعجب بیت من دیدن نوع از سرگرم کننده و گفتگوی بورسی همه حق بود و در صورت عدم وجود واقعی تکمیل آن نمی خورد که بی فکر سرگرمی.

و دوباره Ernie جانسون و نویسندگان به سرقت برده نشان می دهد.

خوب وجود دارد یک خبرنامه برای نوشتن یک هفته به شکل و امیدوارم که جمعه NBA حکام کنفرانس بازده برخی از اخبار به عنوان خاص که ما در روز شنبه.

تاریخ گفتگو

س:

چه چیزی شما را به یاد داشته باشید از اول رپتورز عصر?

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de