‘شما در دادگاه رفیق’: متس ” نوح Syndergaard در پاسخ به شکایت شده توسط صاحبخانه

New York Mets پارچ نوح Syndergaard هرگز خجالتی در رسانه های اجتماعی.

در شب شنبه او در پاسخ به شکایت شده توسط نیویورک صاحبخانه.

“بنابراین اجازه دهید من این راست” Syndergaard در توییتر نوشت. “من منصفانه و با حسن نیت ارائه به پرداخت 2 ماه اجاره (بیش از 50K) به مالک به جای من هرگز به قدم پا در با توجه به همه گیر جهانی است که در زمان شدید تلفات بر ساکنان نیویورک به اطلاع به موقع به تلاش برای سعی کنید و دوباره اجاره در حالی که گرفتن (تامی جان عمل جراحی) و در حال حاضر زندگی در فلوریدا برای نوتوانی و صاحبخانه تلاش می کند برای گرفتن من برای 250K در حالی که نشت این داستان به رسانه ها و من مرد بد ؟

“Yeah, ok. ببینید شما در دادگاه رفیق.”

با توجه به طرح دعوی در دادگاه فدرال به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز ورزش Syndergaard صاحبخانه شکایت کرد او ادعا می کند که Syndergaard نمی پرداخت اجاره در پایین منهتن پنت هاوس او برنامه ریزی شده برای زندگی در طول سال 2020 فصل است.

شکایت مدعی است که حق-hander و صاحبخانه 600 تابستان LLC توافق برای اجاره برای آپارتمان پنت هاوس از مارس 20, 2020, طریق Nov. 30, سال 2020 است. این 2,700-فوت مربع دوبلکس که دارای سه اتاق خواب و دو تراس هزینه $27,000 در هر ماه.

Coronavirus است و تاخیر در این فصل بیس بال. به علاوه Syndergaard را از دست 2020 و برخی از 2021 پس از تحت تامی جان عمل جراحی است.

600 تابستان به دنبال حداقل 250.000 دلار برای نقض قرارداد به علاوه پول بیشتر به حساب “هزینه های وکیل مدافع, هزینه, و هزینه های دیگر از دادخواهی” در طرح دعوی در دادگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de