می خواهید به صرف یک شب در یک بازی بیس بال استادیوم ؟ فلوریدا جزئی-لیگ تیم ذکر شده در Airbnb

جزئی-لیگ بیس بال فصل است در معرض خطر بودن بازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما حداقل یک تیم است که پیدا کردن یک راه خلاق به نگه داشتن آن ورزشگاه در استفاده و ایجاد برخی از پول در روند.

این Pensacola آبی Wahoos دو-یک وابسته برای دوقلوها مینه سوتا اند ذکر شده خود را در ورزشگاه Airbnb.

رفتن قیمت 1500 دلار (ایالات متحده) هر شب به علاوه هزینه می دهد تا 10 مهمان “دسترسی کامل به تازگی بازسازی شده و به طور کامل مبله محل باشگاه وانجمن یک اتاق خواب بزرگ با 10 تخت پنبه حلاجی شده قفس و زمینه خود را” با توجه به لیست.

“آیا شما می خواهم به میزبان فراموش نشدنی سفر شبانه خود را با جوانان-تیم لیگ پرتاب های بی نظیر باش تولد, مرحله, یک, شرکت, عقب نشینی خواهد کرد که شما را به یک قهرمان و یا صرف حزب لیسانس خود را در زندگی ورزشی خود را رویای آبی Wahoos ورزشگاه نهایی اجاره” لیست می خواند.

آبی Wahoos ورزشگاه آخر این هفته نیز به میزبانی یک دیسک-مسابقات گلف برگزار شده توسط گلف باز حرفه ای بابا واتسون و محلی برگزار شد مسابقات بیس بال.

وضعیت 2020 جزئی-لیگ بیس بال فصل است که هنوز هم در هوا اما چشم انداز ترسناک است. بیس بال آمریکا J. J. Cooper گزارش minor-لیگ فصل خواهد شد به احتمال زیاد لغو شده در مدت کوتاهی پس از لیگ اصلی بیس بال و MLB بازیکنان ارتباط توافق با ایران در سال 2020 MLB فصل است. بحث بین لیگ و بازیکنان ارتباط ادامه دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر