زمان در حال اجرا از آخرین تسلیحاتی آمریکا و روسیه شد پیمان – شنبه 23 آوریل سال 2020 PST

واشنگتن – زمان در حال اجرا بر روی یک کنترل تسلیحات پیمان که اگر آن را به اعتبار مجاز را ترک خواهد کرد جهان با هیچ محدودیت قانونی در ایالات متحده و روسیه سلاح های هسته ای برای اولین بار در نزدیک به نیم قرن.

اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست گسترش استراتژیک جدید کاهش سلاح پیمان – تنها راه باقی مانده ایالات متحده-روسیه کنترل تسلیحات پیمان – یا موفقیت در مذاکره جایگزینی پیمان آن منقضی خواهد شد در فوریه. 5. که فقط 16 روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز می شود دور دوم یا جانشین او است سوگند ،

روسیه پیشنهاد کرده است به گسترش جدید شروع تا پنج سال اما مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برگزاری است. او فکر می کند چین است که انتظار می رود به دو برابر ذخایر سلاح های هسته ای در دهه آینده باید برای ثبت نام به یک کنترل سلاحهای هستهای توافق ،

آینده جدید شروع شد و بیشتر به سوال نامیده می شود با مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه روز شنبه که ایالات متحده در نظر دارد به برداشت از دیگر پیمان که اجازه مشاهده پروازهای بیش از آمریکا و روسیه و در بیش از 30 کشور دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز تمایل خود را برای سه راه کنترل تسلیحات توافق ماه پیش اما این تلاش است که هنوز هم در شروع بلوک.

مارشال Billingslea که منصوب شد و در ماه گذشته به عنوان فرستاده ویژه رئیس جمهور برای کنترل تسلیحات گفت: روز شنبه که او به حال اول خود را امن تماس تلفنی با همتای خود در مسکو, روسیه, معاون وزیر امور خارجه. Billingslea گفت: آنها توافق کردند برای دیدار با, بحث در مورد اهداف خود و پیدا کردن یک راه برای شروع مذاکرات است.

“کافی است این کار آسان نخواهد بود. آن جدید است” Billingslea گفت و افزود که ایالات متحده به طور کامل انتظار دارد که روسیه به کمک چین به جدول.

مقامات روسیه و بسیاری از سلاح های کنترل کارشناسان معتقدند که چین به عنوان یک افزایش قدرت باید بخشی از یک سلاح هسته ای, توافق, اما آنها چشم دوخته اند تقویم.

“این واقعا سخت است برای دیدن چگونه در میان یک بیماری همه گیر است که می تواند واقعی در شخص مذاکرات بسیار دشوار است شما در حال رفتن برای به دست آوردن چیزی انجام می شود و به تصویب رساند و در نیروی قبل از شروع جدید پیمان منقضی می شود در فوریه. 5, 2021,” گفت: Alexandra بل در مرکز کنترل تسلیحات و عدم اشاعه.

آنها توجه داشته باشید که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین coronavirus همه گیر و مشکلات اقتصادی آن را ایجاد کرده است در حال مصرف مقدار زیادی از زمان. مذاکرات پیچیده هسته ای توافق می تواند سال ها طول بکشد و حتی رئیس جمهور که مقصر پکن برای متوقف کردن گسترش ویروس است گفت: او را نمی خواهید به صحبت کردن با رئیس جمهور چین در حال حاضر.

یک سخنگوی وزارت خارجه چین Geng Shuang گفت: در ماه ژانویه که چین “به هیچ وجه قصد شرکت” در سه جانبه مذاکرات کنترل تسلیحات. Billingslea اما خوشبین است که پکن می خواهد به مفاصل می شود و دیده می شود به عنوان یک قدرت جهانی.

جدید شروع به تحمیل محدودیت در تعداد متحده و روسیه دوربرد کلاهک های هسته ای و پرتاب. اگر آن را به سقوط آن خواهد بود اولین بار در 50 سال است که ایالات متحده نمی توان به بازرسی نیروهای هسته ای روسیه گفت: رز گات مولر سابق معاون امور خارجه در امور کنترل تسلیحات و امنیت بین المللی.

“هر بار که آنها (روس ها) یک موشک از سیلو و آن را به یک مرکز نگهداری آنها باید به ما اطلاع که موشک را برای رفتن به حرکت می کند. … جامعه اطلاعاتی است که به سادگی رفتن به یک زمان بسیار سخت تر دانستن چه خبر است,” او گفت:.

اما تهمت متهم کرده است روسیه از زندگی نمی کند تا به توافق نامه. وی با ذکر روسیه نقض حقوق بشر در اطلاعیه خود روز شنبه که ایالات متحده آمریکا به خروج از پیمان آسمان های باز. در حالی که ایالات متحده رسما داده مورد نیاز خود در شش ماه متوجه خروج تهمت اشاره کرد که او ممکن است تجدید نظر کند و ماندن در این پیمان است ،

تهمت هم مقصر روسیه نقض برای تصمیم خود در سال گذشته به جلو و از سال 1987 Intermediate-Range Nuclear Forces پیمان که ممنوع, تولید, تست و استقرار متوسط محدوده زمین-بر اساس کروز و موشک های بالستیک.

روسیه وزارت امور خارجه روز جمعه متهم ایالات متحده با هدف از بین بردن امنیت پیمان. خروج از آسمان باز می شود پیمان “به طور کامل متناسب با (ایالات متحده) خط بر نابودی کل مجموعه از موافقت نامه ها در زمینه کنترل تسلیحات و اعتماد سازی در زمینه نظامی” وزارت گفت.

ارشد دولت آمریکا مقامات می گویند تهمت تمایل به خروج از معاهدات نشان می دهد که او جدی مورد پذیرش است و شواهد از نحوه برجسته کنترل تسلیحات تایید و انطباق خواهد شد از ویژگی های جدید شروع شد.

“ما در کسب و کار از مذاکره موافقت نامه های جدید و یا گسترش آنهایی که قدیمی اگر ما نمی تواند مطمئن است که احزاب دیگر را نگه دارید تا پایان خود را از معامله” Billingslea گفت. “وقتی که می آید به روسیه ما به دلیل کمی اعتماد به نفس می شود. روسیه سابقه است, به, بود فرانک, abysmal.”

آمریکا و روسیه باید در حدود 91 درصد از جهان کلاهک هسته ای با توجه به فدراسیون دانشمندان آمریکایی. ایالات متحده 3,800 در آن ذخیره و روسیه 4,310. چین 320 کلاهک هسته ای اگر چه آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع پیش بینی شده در سال گذشته که چین به احتمال زیاد به حداقل دو اندازه از ذخایر خود در طول 10 سال آینده.

با انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده فقط پنج ماه دور سوال این است که آیا نسبت ناروا به اندازه کافی زمان برای مذاکره grand سه راه مقابله به خصوص با توجه چین سکوت شرکت کنند.

تیموتی موریسون یک کنترل تسلیحات کارشناس و مشاور سابق مغلوب ساختن پیشی جستن در روسیه و اروپا در شورای امنیت ملی گفت: در یک سلاح هسته ای فروم در ماه ژانویه که به عنوان سال رفتن مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است “در سمت چپ با یک باینری سوال از گسترش و یا گسترش” شروع جدید.

“زمان است نه رئیس جمهور, سمت,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de