دوسلدورف, آلمان—حتی زمانی که آلمان طرفداران گیر در خانه, آنها هنوز هم می تواند دیده می شود در ورزشگاه.

حدود 13,000 cutouts پر می ایستد در روز شنبه به عنوان بوروسیا مونشنگلادباخ میزبان بایر لورکوزن در بوندسلیگا بازی است که می تواند کمک به تصمیم گیری نهایی لیگ قهرمانان اروپا مدرک تحصیلی.

گلادباخ طرفداران عکس گرفت در خانه یک پیراهن یا شال و پرداخت 19 یورو ($20.70) به بود تبدیل به یکی از “Pappkameraden” یا “مقوا اصحاب.” فصل-دارندگان بلیط خود را برش قرار داده شده در خود را معمول نقطه هر چند برخی از طرفداران گروه محکوم کرد این ایده.

“بهتر است به بازی در مقابل عروسک از هیچ چیز در همه,” مربی لورکوزن پیتر Bosz گفت: قبل از بازی.

آن گلادباخ را برای اولین بار در خانه پس از بوندسلیگا دوباره بدون تماشاگر در میان coronavirus بیماری همه گیر.

برش استراحتی نمی گلادباخ بسیار خوب در روز شنبه. لورکوزن برنده 3-1 به پیشی گلادباخ به رده سوم جدول به عنوان گلادباخ از دست رفته شانس خوبی برای نمره اواخر.

“با وجود آن که هنوز هم به نظر می رسد واقعا فوق العاده” گلادباخ حق بازگشت استفان Lainer گفت. “آن را ایجاد یک فضای خاص.”

مربی مارکو افزایش یافت و برخی از بازیکنان خود را نیز در غرفه دو بعدی در فرم همراه با بزرگان این باشگاه گذشته است. آنها عبارتند از گونتر Netzer که در غرب آلمان عنوان با گلادباخ در سال 1970 و 1971 و جام جهانی در سال 1974. حتی وجود دارد یک دور پایان با تصاویری از هواداران از لورکوزن و باشگاه های دیگر. گلادباخ گفت: این یک ابتکار غیر انتفاعی با درآمد حاصل از رفتن به موسسه خیریه.

گلادباخ در قالب این فصل تکرار آن عصر طلایی از 1970s. باشگاه led جدول در اوایل فصل است و هنوز مبارزه برای لیگ قهرمانان.

نه همه از زندگی واقعی مانند طرفداران خود را برش داد. برخی از گروه های مخالف ادامه فصل بدون تماشاگر و احساس cut-outs مشروعیت بخشیدن به آن است.

“فوتبال بدون هواداران هیچ چیز” خواندن یک بنر بزرگ قرار داده شده در انتهای این ورزشگاه در روز شنبه.

“برای بوروسیا برابر شبح بازی ها” جزئیات دیگر.

“تلخ افت خالی استادیوم دقیقا چیزی است که این بازی ها نشان دهنده و سزاوار” را Sottocultura گروه از گلادباخ طرفداران در بیانیه ای گفت. “از نظر ما این طرح با مقوا ارقام به معکوس. ما درک خوبی به این معنی خیریه ایده پشت آن اما از نظر ما این سیگنال به یک اشتباه است.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

گلادباخ نیست اولین باشگاه به سعی کنید به جای طرفداران با doppelgangers در طول coronavirus بیماری همه گیر.

قبل از بوندسلیگا دوباره بلاروس تنها کشور در اروپا پخش بازی های لیگ. قهرمان باشگاه دینامو برست چاپ کردن عکس های ارسال شده توسط حامیان خارج از کشور متصل شده و آنها را به فروشگاه مانکن با پوشیدن یک لباس رنگارنگ دلقک ها انواع مختلفی از پیراهن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de