NBA اواخر جولای هدف می دهد رپتورز چیزی به کار با

آن است که شرکت اخبار, اما از آن است که حداقل مشروع: NBA به تاریخ در ذهن خود را از سر فصل معلق از مارس 11 به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

در حالی که مذاکرات هنوز “اکتشافی” به لیگ و بازیکنان ارتباط دیدن اواخر ماه جولای راه اندازی مجدد در گسترده ورزشی و سرگرمی های پیچیده در فلوریدا به عنوان یک احتمال دور ترین مکان اعلامیه که یک سرگیری 2019-20 های نجومی امکان پذیر است.

لیگ را با استفاده از دیزنی ESPN پیچیده در نزدیکی اورلاندو به عنوان یک “تک سایت NBA پردیس برای بازی ها, شیوه ها و مسکن” با توجه به بیانیه ای از رئیس افسر ارتباطات مایک باس در روز شنبه. “ما در حال کار با کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات دولتی در جامع مجموعه ای از دستورالعمل ها را به اطمینان حاصل شود که مناسب پروتکل های پزشکی و حمایت در محل هستند.”

وجود دارد اطلاعات بیشتر و پرسش های بسیاری باقی می ماند اما با شروع در اواخر ژوئیه ممکن است کاهش یکی از مهم ترین موانع برای رپتورز انجام هر چیزی به عنوان یک تیم کامل در تورنتو قبل از به حالت تعلیق در فصل رزومه.

با حدود نیمی از این تیم 17-مرد فهرستی از کانادا و رو به 14 روز در قرنطینه اگر آنها بازگشت به کشور تحت فعلی دولت فدرال محدودیت های آنها امکان پذیر می تواند در بازگشت به تورنتو این هفته آینده نشستن را قرنطینه و هنوز بیش از یک ماه از زمان تمرین قبل از اورلاندو راه اندازی مجدد.

آن را نمی خواهد مطلوب و بزرگ است بخواهید برای بازیکنان به قرنطینه دوباره — اما از آن خواهد آنها را به محیط آشنا به کار در. این تیم در حال حاضر به خوبی آشنا با سخت ایمنی و بهداشت شرایط قرار داده شده بر هر کسی وارد عمل خود را تسهیلات از جمله دما چک کامل عقیم سازی کل ساختمان پس از هر تمرین و اجتماعی فاصله. Ramping آنها را شامل کل تیم به جای فعلی یک بازیکن در یک زمان نمی تواند غیر ممکن است.

این امر می تواند بیشتر متمایل به صورت حق رای دادن به همه بازیکنان تحت آشنا سقف از گفتن جمع از قبل در یک شهر آمریکایی. اگر لیگ شد اعلام کند که تیم می تواند باز کردن اردوگاه های آموزشی در, می گویند, ژوئن 20 و باید همه گزارش به اورلاندو دومین هفته از ماه جولای شروع به بازی آن را به رپتورز زمان به هر کس و برگشت به تورنتو آنها را به نشستن برای مدت طولانی به عنوان لازم و هنوز هم دیدار لیگ, جدول زمانی.

آن را نمی خواهد اما هیچ قطعنامه در این فصل معلق خواهد بود نزدیک به کامل است. مدیریت عیوب هدف است.

اهمیت روز شنبه اعلام — در آغاز روز یادبود آخر هفته طولانی در ایالات متحده آمریکا است که در لیگ برای اولین بار داده شده یک تاریخ هدف برای بازی. حال باید مشخص شود که این دامنه از سرگیری بازی مانند اینکه آیا این امر درگیر تمام 30 تیم فقط 16 که در حذفی نقاط زمانی که فصل متوقف شد, و یا برخی از هیبرید با یک بازی در روند منجر به یک حذفی دوره از مسابقات است.

رپتورز دوم است-بهترین رکورد در کنفرانس شرق و سوم-بهترین به طور کلی 46-18. اگر لیگ تصمیم می گیرد به سمت راست بروید به پلی آف تحت بذر فرمت تورنتو خواهد صورت Brooklyn Nets در دور اول.

وجود دارد هنوز هم موانع برای غلبه بر و هیچ کس نمی تواند مطمئن شوید که وجود دارد نمی تواند ناتوان کننده موج دوم coronavirus اما روز شنبه در بیانیه غیر منتظره را می توان از طریق یک خوش لنز.

دیزنی پیچیده به نظر می رسد بی نهایت بیشتر قابل اجرا لجستیکی از تقسیم این لیگ در دو, با برخی از تیم ها در فلوریدا و دیگران در لاس وگاس به عنوان گزارش شده است به عنوان یک احتمال است. اورلاندو محل گسترده است با چند عرصه — تسهیلات وب سایت نشان می دهد حداقل پنج تا بازی های متعدد را می توان در همان زمان — و بیش از 24,000 اتاق های هتل ها.

Sequestering به عنوان بسیاری از مردم در صورت لزوم — 35 یا 40 در هر تیم به همراه لیگ پرسنل مقامات و تعداد زیادی از کارکنان پشتیبانی مورد نیاز برای بازی — باید ساده تر در یک 255 هکتار زمین.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

وجود دارد یکی دیگر از کراوات در: دیزنی مالکیت ESPN یکی از این لیگ پخش شرکای.

“این پول برنده هنگامی که می آید به دیزنی” لس آنجلس لیکرز به جلو جرد دادلی گفت: در یک کنفرانس تلفنی در هفته های گذشته است. “همین دلیل است که ما خواهید بود در اورلاندو است. دیزنی صاحب ESPN. جایی که آنها پول خود را. در طول آف و نهایی آن را تمام خواهد شد (بهترین هفت سری). که من تقریبا 100 درصد مطمئن است.”

Doug Smith

تاریخ گفتگو

س:

آیا شما هیجان زده در مورد چشم انداز NBA بازگشت به بازی ؟ و یا آیا شما فکر می کنم آن را بیش از حد به زودی ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de