BILLINGS – قبل از COVID-19 گیر راه برگشت در 1300s وجود دارد طاعون شناخته شده به عنوان “مرگ سیاه” نیز به نام طاعون.

تخمین زده می شود به کشته شدن میلیون ها نفر در طول چندین شیوع بیماری های طاعون است ناشی از یک باکتری شناخته شده به عنوان يرسينيا pestis.

اگر چه این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید را دستگیر کرده است عناوین و توجه در سراسر جهان بیش از دو ماه گذشته طاعون دوباره پرورش داده سر آن در این زمان در بیشتر یلو اکوسیستم. به تازگی تحقیقات منتشر شده توسط علامت گذاری به عنوان Elbrock و همکارانش نشان داد که 47 درصد از 17 ساله که دستگیر شدند و تا به حال خود را به خون کشیده شده و در جنوب GYE آزمایش مثبت برای قرار گرفتن در معرض به طاعون.

“این نشان می دهد که: (1) Y. pestis ممکن است در حال حاضر در سطوح بالاتر در GYE بیش از پیش فرض” Elbrock نوشت: در انتشارات دانشگاه کمبریج اشاره کرد که این بیماری نیز داشت در چهار از 11 mountain lions که necropsied. خود نویسندگان بودند وینستون Vickers و هوارد Quigley.

قبلا نمونه

این مطالعه اولین بار نیست که قرار گرفتن در معرض Y. pestis یافت شده است در بیشتر یلو اکوسیستم cougars. در سال 2006 یک مطالعه همكاري با روم Biek و تونی اموزش همراه با دیگران, آزمایش خون از 150 ساله جمع آوری بیش از 15 سال و پیدا نسبتا پایین قرار گرفتن در معرض باکتری – کمتر از 20%.

اموزش همچنین یلو ساله در سال 2004 و 2005 بود که تسلیم به طاعون. زمانی که اسیر در زمستان آنها آلوده با کک. حیوانات مرده در زیر تابستان است.

“این یک نسبتا شایع باکتری های موجود در حیات وحش بیشتر از آن در جنوب مناطق خشک گفت:” دن Stahler رهبر پارک ملی یلوستون, گربه وحشی پشمالو پروژه.

این باکتری ها معمولا منتقل کک که هجوم جوندگان همه چیز را از موش به سنجاب زمینی. پاشنه, همراه با دیگر شکارچیان مثل شغالها در معرض این ویروس زمانی که آنها با گرفتن و خوردن حیوانات آلوده.

Felines از جمله بابکتس و lynxsee تمایل به بیشتر مستعد ابتلا به Y. pestis از کانین, Stahler گفت. برای برخی از دلیل خرس به نظر می رسد غیر قابل نفوذ به چنین عفونت های او اضافه شده است.

آگاه بودن از contagions است چرا Stahler و رویکرد تیم هر حیوان مرده با احتیاط در حالی که انجام تحقیقات حیات وحش.

اقدامات احتیاطی

هر کسی که در تماس با حیوانات نیاز به چنین بیماری در خط مقدم از ذهن خود را, او گفت:.

“نه به ترس یا وحشت اما این مهم است که به صفحه نمایش آن است و مراقب باشید از آن,” او گفت:.

در انسان طاعون باعث بزرگ شدن غدد لنفاوی در زیر بغل و کشاله ران و گردن. آن را نیز می تواند همراه با تب و درد عضلانی همراه با دیگر علائم شبه آنفولانزا. بر خلاف COVID-19 آن را نمی توان انتقال از فرد آلوده به دیگران از طریق قطرات تنفسی. طاعون نیز به راحتی تحت درمان با واکسن اگر به زودی به اندازه کافی.

با توجه به مونتانا ماهی حیات وحش و پارک های وب سایت “اطلاعات دقیق در توزیع طاعون در حیات وحش در مونتانا در دسترس نیست” اگر چه آن را “اعتقاد بر این است در حال حاضر در سراسر کشور. جدید ترین انسان مورد طاعون در مونتانا در سال 1992 هنگامی که یک شکارچی قرارداد این بیماری از یک بابکت. در سال 1987 یک شکارچی آلوده شد و پس از پوست یک بز کوهی آلوده.”

در سراسر ایالات متحده تنها در حدود هفت نفر در سال آلوده می شوند, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. بیشتر شایع در جنوب غربی ایالات متحده دیدم خوشه در عفونتهای انسانی در سال 2006 و در سال 2015 با توجه به CDC.

موش خرماها

Prairie dogs یکی دیگر از گونه های است که اغلب آلوده به طاعون. در تلاش برای معرفی black-footed موش خرماها در سراسر غرب شیوع طاعون بارها و بارها نا امید دانشمندان تلاش. پریری داگ ها منبع اصلی مواد غذایی برای بلاگها که همچنین با استفاده از جوندگان غارها به عنوان چهارم زندگی خود را.

بروز طاعون به نظر می رسد افزایش در سال با کولر تابستان است که به دنبال مرطوب زمستان Stahler گفت: احتمالا به دلیل این شرایط بیشتر منجر به کک بقا.

مطالعه

پارک ملی یلوستون را وحشی مطالعه ادامه این زمستان با دستگیری هفت ساله. هشت نفر از گربهسانان در حال پوشیدن قلاده های GPS اجازه می دهد محققان به حرکات خود را.

به زودی به تحقیقات منتشر شده و بر اساس یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی کار بر روی آزمایش ژنتیکی غیر تهاجمی مانند نمونه مو است که مورد استفاده برای ارائه بینش به پارک وحشی جمعیت. Stahler گفت: این کار نشان می دهد که در شمال محدوده پارک که شامل Lamar دره وجود دارد که در حدود 35 تا 45 ساله “یک جمعیت قوی.”

این تیم تحقیقاتی همچنین در ادامه به جمع آوری داده ها از طریق کنترل از راه دور دوربین های تله ای است که همچنین کمک خواهد کرد که با جمعیت برآورد مرموز حیوانات. در یک الک گوساله لاشه پنج شیرها عکس شد تغذیه بیش از چند روز.

“ما تا به حال یک بازی سرد ماشه که در آن یک گوزن قاطر رفت و مسابقه و پس از آن به دنبال یک گربه وحشی پشمالو,” Stahler گفت.

یکی دیگر از سری نشان داد یک گوزن whitetail مسابقه گذشته یک دوربین در نزدیکی Hellroaring کریک به زودی توسط یک گرگ. گرگ بعد در راه برگشت به گذشته ،

متاسفانه پارک زمستان درنده مطالعه برش های کوتاه در اواسط ماه مارس با توجه به کروناویروس همه گیر Stahler گفت. پارک ملی یلوستون بود که به روی عموم بسته شده در مارس 23.

“ما تصمیم به گرفتن مردم ما با خیال راحت به خانه,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de