بحث بر سر اینکه آیا کلیساها باید رزومه فرد در خدمات عبادت شده است مواج از جمعه زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کلیساها ضروری و گفت: آنها باید بازگشایی بلافاصله. بسیاری از ایالت ها ممنوع اجتماعات بزرگ که شامل خدمات عبادت و بسیاری از فرمانداران از جمله رژیم صهیونیستی. جی Inslee را رد تهمت درخواست برای باز کردن کلیساها ،

زندگی مرکز و سنت مارک, کلیسای لوتری در اسپوکن دو کلیسا که در ادامه به ارائه خدمات آنلاین و در عین حال نقل مکان به فرد خدمات. میثاق کلیسای مسیحی در اسپوکن همچنین ارائه livestream از آن عبادت خدمات در روز یکشنبه اما باز درهای کلیسا در سرپیچی از Inslee سفارشات.

وجود دارد به نظر می رسید جمعیت زیادی در حضور همه ایستاده نزدیک به یکدیگر است. هیچ ماسک مشهود بود. در یک Facebook دیدگاه Rev. کن پطرس گفت: او شده است در شخص خدمات پس ممکن است 3. او در مورد اندازه جمعیت در طول خدمت. “ما بسیاری از مهمانان امروز” گفت: پرداختن به آن از حضور در عهد روز یکشنبه. “من می تواند به کلیسا خود را ندارد باز نشده است.”

او همچنین استقبال کسانی که از خانه و گفت که او به رسمیت شناخته شده است که افراد در معرض خطر دسته بندی ها نیاز به مراقبت از خود. “اگر من تا به حال مسن پدر و مادر من شخصا آنها را می خواهید به ماندن بگیرید امن” او گفت:.

وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم در حضور و غیاب که پطرس اعلام کرد کلیسا نیز شروع به ارائه دوم در فرد خدمات در 6 p. m. هر یکشنبه. او همچنین اعلام کرد که کلیسا در گروه های کوچک و مراقبت از کودک باید دوباره آغاز شده است.

پیترز منتشر شد و یک ویدیو در Facebook در جمعه ستایش تهمت پیام و اعلام کرد که از آن زمان به مبارزه علیه stay-در-خانه قوانین که Inslee اتحاد برقرار است. “مونتاژ هم نیست زوم و یا Facebook جریان,” او گفت:. “این مسخره است. وجود یک قدرت شما fellowshipping با هم چهره به چهره است.”

پیترز ادامه داد: این پیام در خدمات خود را در روز یکشنبه ، “من برای همه, ایمنی,” او گفت:. “ما پشت پا برای مدتی.”

پیترز گفت: آن را به او روشن شد که دولت قرار داده و محدودیت در خدمات عبادت و همدلی که وجود دارد دیگر “شیطانی” دستور کار اتفاق می افتد و که در آن وظیفه خود را به عقب براند در برابر “استبدادی چپ سقط جنین-حمایت از تکامل-باور فرماندار.”

“که شورش است,” او گفت:. “این کار در درون نظام است.”

این مهم است که مردم ایستادن برای امریکا پطرس گفت. “ما نیاز به اقامت رایگان,” او گفت:.

او در مورد نظامی مردان و زنانی که فوت کرده اند, ما برای آزادی است. اگر آنها می توانید انجام دهید که “ما می توانیم خطر .02% شانس مرگ ناشی از یک ویروس برای آزادی ما,” او گفت:.

پیترز گفت: Rep. مت شیا در بین تماشاگران بود و گفت: شیا سهام تمایل خود را به مبارزه برای قانون اساسی. “اگر او فرماندار این امر می تواند یک معامله در حال حاضر,” او گفت:.

برگرد. مایکل Wittwer سرب پاستور زندگی, مرکز سخن می گفت در ابتدای livestreamed خدمات مورد تهمت پیام اما گفت Inslee هنوز برای پاسخ به تهمت درخواست پس livestreaming ادامه خواهد داد. “در حال حاضر ما هنوز در فاز دو” گفت: با اشاره به Inslee به روش مرحله به مرحله برای بازگشایی دولت است.

فاز دو اجازه می دهد تا مردم برای جمع آوری در گروه های کوچک از پنج یا کمتر بنابراین او گفت که اگر مردم احساس راحتی انجام این کار آنها باید دعوت از یک همسایه یا دوست و بیش برای نماز. “ایده این است که ما در حال رفتن به اتصال با هم” Wittwer گفت.

برگرد. جو Wittwer, colead کشیش در کلیسا خطاب به این موضوع در خطبه های خود با استناد به رومیان 13:1, که می گوید مردم برای ارسال به مقامات حاکم. این یک انتخاب برای ارسال, نه تسلیم, Wittwer گفت.

“ما یک انتخاب,” او گفت:. “ما به نام به خودخواهی ما و دیگران فکر می کنم.”

او در مقایسه با وضعیت فعلی به پیروی از قوانین ترافیک. ما ممکن است بخواهید به درایو سریع تر از سرعت مجاز و یا از طریق نشانه های توقف بدون توقف, اما ما به دنبال این قوانین برای تمام, او گفت:. “برخی از سطح از تسلیم داوطلبانه ضروری است برای هر گروه از مردم” جو Wittwer گفت.

چند سال پیش مردم عینک دستبند با حروف WWJD که مخفف آنچه را که عیسی انجام دهید ؟ Wittwer گفت: توقف به در نظر گرفتن آنچه عیسی انجام دهید این است که هنوز هم مربوطه به خصوص در حال حاضر. “از خودتان بپرسید آنچه را که عیسی انجام دهد و به دنبال عیسی به عنوان مثال,” او گفت:. “هر آنچه که ما در حال برخورد با آن را به عنوان بد نیست به عنوان چه کسانی که در قرن اول مسیحی پرداخته است.”

برگرد. کیت LePard سنت مارک, کلیسای لوتری گفت: در طول livestreamed خطبه که در کلیسا کار کرده است در نظر دارد برای زمانی که آنها بازگشایی شده است. “این خواهد بود که کاملا در حالی که قبل از ما قادر به جمع آوری برای عبادت,” او گفت:. “این سخت است تصور کنید آنچه که می خواهم با تمام قوانین و مقررات ما باید به دنبال. شبان و کارکنان در حال تلاش برای طراحی چیزی خلاق اما عبادت را نمی توان مانند قبل از آن بود. آن سخت است. من از شنیدن بسیاری از شما است که شما واقعا از دست عبادت است.”

اما این مهم است به یاد داشته باشید که مردم نیازی فیزیکی کلیسا به منظور عبادت او گفت:.

“پادشاهی خدا در میان شما” LePard گفت. “خداوند پادشاهی خدا جایی نیست. پادشاهی خدا راه بودن یک راه زندگی است. انگلستان اتفاق می افتد زمانی که شما عشق همسایه خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de