سنت پل پلیس در حال بررسی امکان قتل در سمت غرب به شهرستان.

در حدود 10:20 صبح روز شنبه پلیس و امدادگران اعزام شدند به یک خانه در 216 بلویدر شرق خیابان پس از یک گزارش از یک مرد ناخودآگاه و نه تنفس. با وجود صرفه جویی در زندگی اقدامات تلاش اما مرد درگذشت.

پلیس نمی گویند که چگونه او و یا چرا آنها بر این باور بود که یک قتل, اما همسایه ها گفت: آنها گفته بودند توسط پلیس که ضرب گلوله کشته شده بود.

“وجود دارد یک سطح از تروما در قربانی” گفت: گروهبان. مایک Ernster یک St. Paul سخنگوی پلیس. “برای حفظ یکپارچگی تحقیقات ما در حال رفتن به رفتن به جزئیات آنچه که تروما در اين نقطه است.”

پلیس باید شناخته شده نیست ،

با توجه به Ramsey County, املاک ثبت شده, خانه متعلق به مارگارت اشمیت که در پایین خیابان زندگی می کند. او گفت: او می دانست که این مرد است اما هر چیز دیگری می گویند.

همسایه توصیف ساکنین این خانه به عنوان “مستأجر” و مرد گفت: مادر زندگی می کردند در همان خیابان.

از آنجا که برای اولین بار از سال پلیس را در پاسخ به پنج تماس به آدرس. Ernster گفت: هیچ یک از کسانی که خواستار افزایش هر آلارم.

ملک لیست سوابق کاری F. Schmidt, 60, به عنوان زندگی در آدرس.

اشمیت محکوم شد در سال 2010 در درجه اول حمله پس از شلیک یک تفنگ را در یک جمعیت از چهارم جولای گرفتم در سال 2009 به طور جدی مجروح شدن 14-year-old boy. پلیس آمده بود به اشمیت خانه ذکر شده به عنوان 216 E. بلویدر سنت پس از یک شاهد عینی گفت که او تا به حال دیده یک مرد در خارج از خانه با یک تفنگ.

دادستان استدلال در این زمان است که او عصبانی بود در مورد سر و صدا از آتش بازی به طوری که او در زمان خود .22-کالیبر تفنگ راه می رفت خارج و شلیک سه گلوله به سمت یک جمعیت از مردم است.

پلیس را ساخته اند هیچ دستگیری در شنبه ظاهری قتل.

هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه خواسته است برای تماس 651-266-5650.

[related_articles محل=”چپ” show_article_date=”false” article_type=”اتوماتیک-اصلی-برچسب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de