بد دروغ: cross-border گلف unplayable برای کانادا اعضای

فردریکتون—مرز محدودیت های مربوط به COVID-19 اثبات یک خطر برای کانادا اعضای یک زمین گلف در کنار کانادا و امریکا مرز است.

این Aroostook ولی باشگاه های کشور ساخته شده است در طول منع عصر 1920 آن نرم افزار فروشگاه و پارکینگ در ایالت مین در حالی که به محل باشگاه وانجمن و fairways در نیوبرانزویک.

کانادا اعضای عبور از طریق نقطه مرزی در فورت, Fairfield, مین, برای سال, اما همه گیر نگرانی های مسدود کرده اند و از ورود آنها به دولت است. و حتی اگر آنها می تواند در آنها می خواهم که به خود منزوی برای 14 روز پس از بازگشت به خانه.

“متاسفانه در حال حاضر با مرز بین المللی بسته ما کانادا عضویت نمی تواند به زمین گلف به دلیل جاده ها که منجر به زمین گلف به طور کامل در ایالات متحده گفت:” باشگاه pro Stephen لیچ.

“آنها نیاز به رفتن را از طریق رسمی نقطه ورود به پارکینگ ما و آنها قادر به دسترسی به زمین گلف در حال حاضر.”

لیچ گفت: برخی از این باشگاه آمریکایی اعضای لابی بهداشت ، سوزان کالینز برای معافیت اجازه می دهد تا خود را در کانادا پخش شرکای متقابل و بدون محدودیت.

“کلید حل این است که آمریکا و آداب و رسوم مقامات اجازه ‘موقت’ ورود از کانادا برای اعضای فعلی AVCC تا مرز رسما باز می شود. ما درخواست اعضای ما و دوستان به ایمیل وزیر بهداشت ، سوزان کالینز و ابراز نگرانی برای AVCC آینده وجود” می خواند بخشی از پیام ارسال شده در این وب سایت باشگاه.

لیچ و سایر کارکنان از این دوره به کانادا و زندگی در, New Brunswick اما مجاز به عبور از مرز زیرا آنها در نظر گرفته شده ضروری کارگران را به کسب و کار.

برنت Hatchard یک عضو باشگاه زندگی می کند که در نیوبرانزویک گفت: او را نگه داشتن نفس خود را در راستای معافیت از مقامات مرزی.

“ما امیدوار هستیم اما ما مانند یک قلم کوچک در این طرح از یک (5,000 کیلومتر) مرز با کمتر از 200 عضو — ما احتمالا یک شماره به اندازه کافی برای دریافت فدرال درگیر” Hatchard گفت.

ساخته شده توسط تاجر در هر دو طرف مرز در سال 1929 این دوره فرصتی برای آمریکا اعضا به بازی گلف و چند نوشیدنی هنگامی که عبور آنها به کانادا که در آن محل باشگاه وانجمن و fairways قرار دارد — و مشروب الکلی قانونی بود.

عضویت گرایش به طور مساوی تقسیم بین کانادایی ها و آمریکایی ها.

Hatchard تماس دوره “یک جواهر در وسط هیچ جا” و یکی از بهترین دوره های آموزشی در هر استان و یا دولت است.

او گفت: آن را به خوبی خواهد بود برای بازی در این تابستان در این دوره که در آن او یک عضو, اما او را فقط باید به بازی در دیگر دوره های آموزشی در استان در این فصل است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

این Aroostook ولی دوره ارائه کانادا اعضای باشگاه که در حال حاضر پرداخت می شود حق خود اعتباری برای فصل آینده و همچنین نرم افزار دارای امتیاز حق اگر مرز باز است و بعد از این سال.

“ما همیشه عمل در روح انصاف و ادامه خواهد داد به انجام این کار” لیچ گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de