NHL بازیکنان به چراغ سبز برای بیشتر مذاکرات در 24 تیم حذفی فرمت

NHL و بازیکنان خود را در حال رفتن به صحبت کردن نگه دارید.

NHL بازیکنان’ Association اعلام کرد اواخر جمعه که آن هیئت اجرایی مجاز است “مذاکرات بیشتر” در یک 24-تیم حذفی قالب لیگ مناقصه به سر 2019-20 فصل و جایزه جام استنلی.

هیئت اجرایی برگزار شد که رای خود را با 31 بازیکن نمایندگان افزود: در آن بیانیه “چند جزئیات باقی مانده برای مذاکره و توافق در قالب هنوز هم موضوع را به طرفین رسیدن به توافق در همه مسائل مربوط به از سرگیری بازی است.”

لیگ بود که مجبور به توقف آن فصل 12 مارس به دلیل COVID-19 همه گیر و اتحادیه کار کرده اند با هم در NHL/nhl on nbc بازگشت به بازی بازی های کمیته.

جدا از ادامه بحث در 24 تیم با فرمت مقدار زیادی از دیگر موانع باقی می ماند قبل از بازی اجازه خواهد داشت به سر از جمله دریافت متهور از دولت و مقامات بهداشت زمان و مکان و روش تست و اطمینان از ایمنی از همه درگیر.

باید NHL بازگشت برخی از زمان در این تابستان آن را تقریبا قطعی تیم خواهد بود خوشه در مرکز شهرستانها در سراسر شمال امریکا, با, بازی, برگزار می شود در خالی کردن عرصه است. مکان های ذکر شده به عنوان سایت های بالقوه عبارتند از: ونکوور, ادمونتون, تورنتو و لاس وگاس.

24-تیم حذفی فرمت را ببینید 12 باشگاه از هر دو شرق و کنفرانس غرب نبرد برای جام, در مسابقات است که می تواند کشش عمیق به پاییز یا اوایل زمستان است. لیگ گفته است که می خواهد به اطمینان کامل 82-بازی برنامه در 2020-21.

NHL برگشتی معمولا شامل هشت تیم از هر کنفرانس با برنده داشتن به حرکت چهار بهترین هفت سری پیروی از یک برنامه کامل است. این 2019-20 کمپین متوقف شد با 189 بازی در سمت چپ تخته سنگ در حالی که باشگاه بازی کرده بود در هر نقطه از 68 به 71 مسابقات.

زیر 24-تیم طرح و اگر لیگ می تواند حرکت موانع دیگر در راه خود را به بالا و چهار در هر کنفرانس خواهد بازی round-robin مسابقات برای تعیین اسپایر در حالی که هشت دیگر را درهم و برهم کردن در چهار جداگانه ای بهترین سپاس.

بوستون خلیج تمپا واشنگتن و فیلادلفیا خواهد رقابت برای ردیف 1 اسلات در حالی که دفاع از قهرمان St. Louis, کلرادو, Vegas و دالاس خواهد همان را انجام دهید در غرب است.

شرق بهترین-از-پنج سری را پیتسبورگ در مقابل مونترال کارولینای مقابل نیویورک رنجرز نیویورک نشینان در مقابل فلوریدا و تورنتو در مقابل کلمبوس. مونترال 12th دانه شنبه با لاشی 71 امتیاز از 71 بازی از جمله بازی فقط 19 مقررات برنده — زمانی که فصل بود متوقف شد در میان رمان شیوع کروناویروس.

در غرب بهترین-از-پنج matchups خواهد بود ادمونتون-شیکاگو Nashville-آریزونا ونکوور-مینه سوتا و کلگری-وینیپگ.

چهار برندگان بهترین-از-پنج ترکیب هیرو در هر کنفرانس و سپس آن را در برابر حفره دار بالای چهار دانه است.

هفت تیم در خارج به دنبال خواهد بود بوفالو و نیویورک — که هر دو نشسته فقط 0.007 درصد برگشت از مونترال — Anaheim, Los Angeles, San Jose, اتاوا و دیترویت. بوفالو خواهد بود تضمین شده به دست برگشتی برای لیگ بالا نهم مستقیم فصل در حالی که هر سه کالیفرنیا تیمی که موفق به ایجاد برش در همان سال برای اولین بار از 1995-96.

با توجه به sportsclubstats.com مونترال که در نشست 10 امتیاز از شرق دوم wild-کارت نقطه در مارس 12, حال صفر درصد احتمال ساخت معمول 16-تیم حذفی زمینه در زمان مکث. در غرب شیکاگو شانس نشسته در 2.6 درصد در حالی که آریزونا در 16.6 درصد است.

تورنتو defenceman تایسون باری اذعان این هفته که هر قالب را معایب خاص خود است.

“در یک زمان مثل این چگونه می تواند هر چیزی می تواند فوق العاده سنتی است ؟” او گفت:. “یکپارچگی وجود دارد خواهد بود به دلیل آن هنوز هم برای رفتن به بهترین بازیکنان در جهان بازی در برابر یکدیگر برای هدف نهایی برنده جام استنلی.

“این قطعا می تواند عجیب و غریب و بدون طرفداران یا هر سناریو آشکار می شود اما من فکر می کنم همه ما باید به وفق دهند.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

Winnipeg, تیرانداز از خفا, Patrik Laine گفت: چند روز قبل از اعلام این خبر که گرفتن روی یخ چیزی است که مهم است.

“من فقط می خواهم به بازی و من می توانید انجام دهید هر آنچه که فرمت آنها تصمیم,” او گفت:. “این هنوز هاکی, اما من نمی ذهن فرمت. آن را یک مسئله برای من است.”

جدا از باقی مانده مراحل درگیر در گرفتن روی یخ NHL نیز هنوز نیاز به حل و فصل در یک پیش نویس فرمت در حالی که هفت باشگاه خواهد بود که در خارج از 24 تیم براکت می تواند کنار برای هشت یا نه و یا حتی 10 سال بسته به زمان 2020-21 مبارزات انتخاباتی آغاز می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de