بویز – Ramping تا COVID-19 تست و ردیابی کلید آیداهو را مهار استراتژی رژیم صهیونیستی است. براد کمی در روز جمعه گفت که مقامات گفت: امیدواریم که آنها به طور مداوم تست 2 درصد از جمعیت این ایالت در ماه های آینده.

“تمام هدف این است که به مقیاس تست با ردیابی که در آن ما می تواند انجام آنچه آیداهو دوست دارد به انجام در یک فصل است که در آن آتش سوزی اولیه قرار داده و آنها را” کمی گفت: در یک کنفرانس خبری که در آن یک نیروی کار منتشر شد توصیه هایی برای تست در دولت است.

در میان اهداف:

    گسترش آزمایش در تمام جوامع از جمله علامت دار و بدون علامت مردم است. اولویت داده می شود به مردم مانند مراقبت های بهداشتی کارگران و ساکنان خانه سالمندان.

    افزایش هزینه های تست محلی ظرفیت.

    استفاده محدود از آنتی بادی آزمایش برای تعیین این که چه کسی تا به حال شده است در معرض COVID-19.

دولت در هفته گذشته تلاش برای افزایش تست.

Elke شاو-Telloch آیداهو وزارت بهداشت و رفاه, سرپرست بهداشت گفت: مقامات فدرال توصیه می کنیم تست 2 ٪ از جمعیت در هر ماه. او گفت: آیداهو فرستاده شده 40,000 سواب و دیگر تست مواد ممکن است و آن انتظار دارد به همان مقدار در ماه ژوئن.

شاو-Telloch گفت: دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه می تواند اجرای 200 COVID-19 آزمون در روز, در حالی که سربازان دولت می تواند به جای غیر VA-بیمار تست برای موارد فوری. و او گفت: سازمان مدیریت اضطراری فدرال کمک کرده است و استقرار در نقطه از مراقبت های تست واحد در آیداهو به هر بهداشتی منطقه در دولت است.

“این کمک خواهد کرد اما آزمایش های بیشتری باید در جهت,” او گفت:.

آیداهو تا به حال بیش از 2500 تایید COVID-19 موارد و حداقل 77 مرگ و میر. این ویروس باعث خفيف علائم در بسیاری از بیماران و اکثریت قریب به اتفاق بهبود می یابند. اما آن را بسیار مسری است و می تواند باعث بیماری شدید و مرگ در برخی بیماران به ویژه افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de