جو بایدن می گوید که او بیش از حد “cavalier” در مورد سیاه مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان

توسط بیل بارو و کت استافورد

آتلانتا (AP) — جو بایدن اعلام کرد او “نبوده است بنابراین cavalier” در روز جمعه پس از او گفت: برجسته, سیاه, مجری رادیویی است که آمریکایی های آفریقایی تبار که بازگشت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “ain’t سیاه”.

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد به سرعت نقل مکان کرد به آدرس ذرات از خود گفته بود که تفسیر توسط برخی به عنوان فرض سیاه و سفید آمریکایی را برای رای دادن به او. در تماس با آمریکا, سیاه, اتاق بازرگانی بود که به او اضافه, عمومی, برنامه, بایدن گفت که او هرگز “را به آفریقایی جامعه برای اعطا شده است.”

“من نباید داشته است از جمله یک مرد عاقل می شود.” “هیچ کس نباید مجبور به رای دادن برای هر حزب خود را بر اساس نژاد و یا دین و یا پس زمینه.”

که اذعان به سوزش انتقاد او در پاسخ به نظر او, که او ساخته شده در “باشگاه صبحانه” یک برنامه رادیویی است که محبوب در جامعه است.

این در سوئیس میرسد از متحدان مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین — اضطراب برای رفتن جرم پس از هفته دفاع رئيس جمهور در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس — برای برخی از فعالان که هشدار داد که بایدن باید هنوز دادگاه, سیاه, رای, حتی اگر آمریکایی های آفریقایی تبار به شدت مخالفت رئیس جمهور.

“هیچ یک از ما می توانیم برای حزب و یا برای این کمپین به ظروف سرباز یا مسافر این انتخابات و دیدگاه هایی از این نوع که رک و پوست کنده هر دو را سیاه و رای دهندگان احساس می کنم مثل ما واقعا با ارزش و مردم اهمیتی نمی دهند اگر ما نشان می دهد یا نه گفت:” آلیشیا Garza سیاه زندگی ماده از بنیانگذاران و مدیر سیاه آتی آزمایشگاه.

در نزدیکی پایان بایدن ظاهر در برنامه رادیویی میزبان Charlamagne Tha خدا, فشرده او گزارش می دهد که او با توجه به مینه سوتا بهداشت ، ctq که سفید است به معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر. میزبان گفت: بایدن سیاه رای دهندگان “را نجات داد خود را از زندگی سیاسی در مقدماتی” و “چیزهایی که آنها می خواهند از شما.”

بایدن گفت که “من به شما تضمین وجود دارد چندگانه زنان در نظر گرفته می شود. متعدد است.”

یک بایدن دستیار و سپس به دنبال پایان این مصاحبه باعث میزبان گفت: “شما نمی توانید انجام دهید که به رسانه ها است.”

بایدن پاسخ داد: “من که به رسانه های سیاه و سفید و سفید و رسانه” و همسرش گفت: نیاز به استفاده از استودیو های تلویزیونی.

او سپس افزود: “اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من یا برای مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس شما است و نه سیاه و سفید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و متحدان او بلافاصله ضبط در بایدن نظرات. کارولینای جنوبی, سناتور. Tim Scott یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی و سنا تنها سیاه جمهوری خواه گفت که او “شوکه و شگفت زده” توسط بایدن این سخنان.

“من زده شد و با مدارا و استکبار در نظر او” اسکات گفت: در یک کنفرانس تلفنی مرتب با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. “من نمی توانستم باور من گوش که او می خواهد خم شدن بسیار پایین برای گفتن مردمی چه باید بکنند و چگونه باید به آنها فکر می کنم و آنچه در آن به معنی سیاه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را دارای سابقه آتش زا شعارهای مربوط به مسابقه.

هنگامی که او راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری در سال 2015 مغلوب ساختن پیشی جستن به نام بسیاری از مهاجران مکزیکی “تجاوزگران.” مبارزات انتخاباتی در سال 2016 از او خواست رای دهندگان سیاه “چه جهنم شما را مجبور به از دست دادن؟”

در سال 2017, او گفت: وجود مردم خوب در “هر دو طرف” از برخورد در Charlottesville, Virginia, بین supremacists و ضد نژادپرستانه تظاهرکنندگان که در سمت چپ یک ضد تظاهرات مرده است.

در سال 2018 طول خصوصی در کاخ سفید نشست, مهاجرت تهمت تعجب که چرا ایالات متحده به اعتراف بسیاری از مهاجران از “shithole کشورها” مانند کشورهای آفریقایی. او همچنین لعنتی چهار دموکراتیک congresswomen از رنگ گفت: آنها نفرت امریکا و باید “بازگشت” به جایی که آنها آمده است حتی اگر همه شهروندان ایالات متحده و سه متولد شد و در ایالات متحده

سیاه رای دهندگان کمک به احیای بایدن انتخاباتی در این سال مقدماتی با مقام دوم به پایان برسد در نوادا قفقاز و توجهی پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه پس از او آغاز شده و با شرم آور پس از اتمام در اکثریت سفید آیووا و نیوهمپشایر. شصت و یک درصد از رای دهندگان به حمایت بایدن طول اولیه فصل با توجه به AP VoteCast نظرسنجی در سراسر 17 متحده که رای دادند و در ماه های فوریه و مارس.

بایدن در حال حاضر به دنبال حفظ جایگاه خود را با رای دهندگان در حالی که ساختمان این نوع از چند نژادی و multigenerational ائتلاف که دو بار انتخاب باراک اوباما که او به عنوان معاون رئیس جمهور. او در حال حاضر متعهد به چیدن یک زن به عنوان همسر در حال اجرا است و با توجه به چندین آفریقایی آمریکایی مدعی است که می تواند انرژی سیاه و رای دهندگان. اما بایدن نیز با توجه به نامزدهای مانند Klobuchar که می تواند درخواست تجدید نظر به میانه.

احتمال کمی وجود دارد که یک تغییر ناگهانی به پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان سیاه. های اخیر نظرسنجی فاکس نیوز نشان می دهد که فقط 14 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار که در حال ثبت نام برای رای دادن باید مطلوب نظر از مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با 84% که نظر او نامطلوب.

هفتاد و پنج درصد از آمریکایی آفریقایی ثبت نام رای دهندگان می گویند که مطلوب نظر بایدن; 21% برگزاری نامطلوب نظر.

این خطر وجود دارد اما از رای دهندگان به خصوص کسانی که جوانتر ماندن در منزل در ماه نوامبر که می تواند پیچیده بایدن را در مسیر پیروزی در انتخابات است. The Breakfast Club است به خصوص قابل توجه برگزاری بایدن نظرات چون این برنامه محبوب در میان جوان آمریکایی های آفریقایی تبار.

Adrianne Shropshire, مدیر اجرایی BlackPAC یک سازمان ملی است که با این نسخهها کار برای بسیج رای دهندگان سیاه گفت: بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید وفادار هستند بایدن حامیان. اما او گفت: نظرات خود را به آن را سخت تر برای جذب افرادی که در حصار در مورد رای گیری.

“اولین چیزی که من فکر کردم که به چه میزان این فقط خاموش کردن کسانی که رای دهندگان و چقدر بیشتر کار بقیه از ما در حال رفتن به باید انجام دهید برای متقاعد کردن مردم است که آن را به ارزش زمان خود و تلاش های خود را,” او گفت:.

بایدن انتخاب یک همسر در حال اجرا همراه با تعهد خود به انتصاب سیاه دیوان عدالت می تواند کمک به ایجاد انگیزه رای دهندگان. او آغاز بررسی صلاحیت معاون ریاست جمهوری مدعی یک فرایند او گفت: به احتمال زیاد خواهد شد گذشته از طریق جولای.

چند سیاه در میان کسانی که تحت نظر از جمله کالیفرنیا سن. کامالا هریس گرجستان رای گیری مدافع حقوق استیسی آبرامز آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین فلوریدا در کنگره وال Demings اوهایو در کنگره مارسیا سخن بی معنی وبیهوده و سوزان رایس اوباما, سفیر سابق آمریکا به U. N.

__

استافورد گزارش از دیترویت. آسوشیتد پرس نویسندگان جیل Colvin, هانا Fingerhut و خواهد Weissert در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de