FBI مدیر سفارشات داخلی بررسی فلین بررسی

واشنگتن — FBI مدیر کریستوفر Wray دستور داده است تا یک بررسی داخلی به سوء رفتار ممکن است در تحقیقات سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین اداره در روز جمعه گفت.

پس از عمل بررسی را بررسی خواهد کرد که آیا هر زمان کارکنان درگیر در سوء رفتار در طول دوره بررسی و ارزیابی اینکه آیا هر گونه پیشرفت در FBI سیاست ها و روش نیاز می شود ساخته شده است.

در اعلام نظر اف بی آی مکرر هدف از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خشم است پله به صورتی که تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و انجام این کار به عنوان حق وزارت دادگستری هل در مقابل انتقاد که اخیر خود تصمیم به اخراج prosection بود که با انگیزه های سیاسی تلاش برای فراموش برگ برنده مناقصه.

این اطلاعیه می افزاید: به داخلی موشکافی بیش از یکی از ویژه مشاور رابرت مولر را امضا تعقیب در طول تحقیقات خود به روابط بین روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. آن تأکید چگونه یک مورد بود که به ظاهر حل فلین 2017 گناه است و به جای آن با توجه به طولانی سیاسی به اتهام بحث در مورد اف بی آی و وزارت دادگستری تاکتیک در آن بررسی و روسیه پروب به طور گسترده تر.

غیر معمول نقد و بررسی خواهد شد و led توسط اداره بازرسی بخش که انجام تحقیقات داخلی به کارمند بالقوه سوء. مغلوب ساختن پیشی جستن اخیرا به شدت انتقادی از اف بی آی و پیشنهاد در اوایل این ماه که ورای سرنوشت به عنوان مدیر می تواند در برزخ است. FBI رسمی روز جمعه گفت که بررسی شده بود فکر برای برخی از زمان است و اف بی آی همکاری کرده و با چند روسیه-مرتبط داخلی سوالات.

اگر چه FBI ندارد اختیارات خود را به یک تعقیب کیفری پس از عمل بررسی را نگاه کنید که آیا هر زمان کارکنان درگیر در سوء رفتار شایسته از نظم و انضباط. در این بخش می توانید اقدام انضباطی علیه کارمندان سابق.

آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از مقامات درگیر در فلین بررسی باقی می ماند با اف بی آی است. چند مقامات برجسته — از جمله مدیر سابق James Comey, معاون سابق مدیر اندرو McCabe و عامل سابق پیتر Strzok که مصاحبه فلین — یا از کار اخراج شده و یا در غیر این صورت در سمت چپ این اداره است.

اف بی آی می گویند نیست چه نوع از پتانسیل سوء آن به دنبال در بررسی فلین که التماس گناه به دروغ گفتن به عوامل مورد گفتگو با سفیر روسیه در طول ریاست جمهوری دوره گذار است. اما در این مورد شده است یک موضوع خشم برای مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را که ادعا شده که فلین به طور موثر تنظیم به دروغ که اف بی آی او را مورد پرسش در کاخ سفید در ژانویه 2017.

این نگرانی داده شد زندگی جدید در اوایل این ماه زمانی که وزارت دادگستری منتقل برای رد این مورد و شناسایی یک سری از آنچه در آن می گوید بودند مشکلات در راه فلین مورد بررسی قرار گرفت.

بخش حرکت به اخراج ادعا شده که مامورین به اساس کافی برای مصاحبه فلین در وهله اول به خصوص پس از FBI آماده شد پیش از آن در ماه به بررسی آن به فلین پس از پیدا کردن هیچ جرم و جنایت. آن را می گوید هر ناقص اظهارات او ممکن است در طول مصاحبه نمی شد مواد به زمینه تحقیقات مربوط به روابط بین روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری است.

دادستان کل ویلیام Barr که در اوایل سال جاری رد صدور حکم پیشنهاد دادستان در مورد تهمت کاردانی راجر سنگ دفاع فلین تصمیم گیری و در یک مصاحبه تلویزیونی گفت که او انجام شده بود “قانون مناقصه” و تصحیح آنچه که او احساس می شد بی عدالتی است.

وزارت دادگستری اشاره کرد که او اقدام به توصیه آمریکا وکیل جف جنسن سنت لوئیس که منصوب بار به بررسی فلین مورد.

اما این حرکت خشم سابق اجرای قانون و مقامات درگیر در این پرونده که به گفته وزارت دادگستری را نادیده گرفته بود به شدت از اظهارات نادرست که فلین بستری در ساخت و همچنین به عنوان جاذبه خود را از نگرانی های امنیت ملی در مورد فلین تعامل با سفیر سرگئی Kislyak.

فلین بستری در خود گناه است که او دروغ گفته در مورد داشتن خواسته Kislyak برای خودداری از تشدید اوضاع در پاسخ به تحریم های اعمال شده علیه روسیه توسط اوباما برای انتخابات دخالت. دولت اوباما مقامات وزارت دادگستری پس از آن هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید در مورد آن گفتگو کرد و گفت عمومی نادرست در مورد آن را به سمت چپ فلین آسیب پذیر بودن تهدید روسیه است.

درخواست برای اخراج این مورد باعث شده داخلی خود به عقب و جلو در دادگاه.

ایالات متحده منطقه قاضی مورچه سالیوان اختصاص داده شده است یک قاضی بازنشسته به استدلال می کنند در برابر وزارت دادگستری ، فلین وکلای خواسته اند یک دادگاه تجدید نظر فدرال به منظور سالیوان به اخراج این مورد و برای جابهجا کردن هر آینده دادگاه رسیدگی به یکی دیگر از قاضی. یک دادگاه تجدید نظر پانل در ضمن خواسته است سالیوان برای پاسخ به دفاع درخواست.

اف بی آی گفت که در علاوه بر این به داخلی خود بررسی آن را به همکاری و شفاف با سوالات متعدد اختصاص داده شده توسط Barr, از جمله وام خود عوامل به جنسن شد. اف بی آی همچنین همکاری با رسیدگی به ریشه های روسیه تحقیقات به رهبری ایالات متحده وکیل جان دورهام در کانکتیکات.

“مدیر Wray مجاز این سطح اضافی از بررسی در حال حاضر که وزارت دادگستری از طریق آقای جنسن کار را توسعه داده است که اطلاعات کافی برای تعیین نحوه ادامه در فلین مورد” اف بی آی در بیانیه ای گفت:. “آقای جنسن کار خود ادامه خواهد داد به اولویت و مدیر بیشتر دستور بازرسی بخش به هماهنگی نزدیک با آقای جنسن و اطمینان حاصل شود که نقد و بررسی می کند دخالت نمی کند و یا مانع تلاش های خود را.”

_____

دنبال اریک تاکر در توییتر در http://www.twitter.com/etuckerAP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de