تام بردی سفر به هر یک از نه سوپر کاسه با میهن پرستان جدید انگلستان خواهد بود که موضوع یک ESPN سری منتشر شد در سال آینده.

تحت عنوان “مرد در عرصه: تام بردی” نه قسمت سری شامل یک نگاه از بردی دیدگاه در شش NFL عناوین و سه سوپر جام شکست او بود. باید آن را یک فرصت نادر برای نزدیک آیات از معمولا خصوصی کارفرمایی که چپ جدید انگلستان در این سال پس از 20 فصل و در حال حاضر با Tampa Bay Buccaneers.

سری خواهد بود تولید شده توسط ESPN 199 Productions (Brady, شرکت تولید) و Gotham چوپرا دین از ورزش است.

“از طریق مجموعه ما تعریف لحظات کلیدی و چالش های که به ظاهر غیر قابل عبور, اما از طریق کار سخت و پشتکار شد حرفه ای-تعریف و پیروزی در هر دو پیروزی و شکست” بردی گفت.

بردی برنده بیشتر سوپر کاسه بیش از هر کس و همچنان واجد شرایط NFL ستاره در سن 42. بر خلاف Peyton منینگ او معاصر برای خیلی از حرفه خود و کارفرمایی او است که اغلب نسبت به بردی به طور معمول شده است محدود به ارائه پشت صحنه اطلاعات است.

کانر Schell, ESPN است معاون اجرایی رئیس جمهور برای محتوا و یکی از سازندگان این شبکه 30 به مدت 30 سری معتقد است بردی دارای یک چشمه از خاطرات ارزش گفتن.

“به شخصی دست اول حساب و یک ورزشکار در تام سطح که نمی اغلب دست اول حساب می توانید به اضافه کردن یک سری قابل توجهی,” Schell گفت.

Schell امتیاز به چوپرا داستان سرایی مهارت به عنوان یک عامل کلیدی در ساخت بردی تجارب قانع کننده برای طرفداران – حتی سپاه را ساخته اند که میهن پرستان به طور کلی منفور حق رای دادن در خارج از انگلستان پایه.

“این واقعا یک ادای احترام به گاتهام است که او قادر به کسب درآمد است که سطح اعتماد بنابراین تام است که مایل به اشتراک گذاشتن داستان” Schell گفت و اشاره کرد که Chopra آورده این پروژه به ESPN. “ما عاشق این پروژه ها که این عناصر با هم می آیند و ما قادر به طرفداران نه فقط یک داستان خوب اما چیزی که آنها قبل از دیده نمی شود.”

قسمت انتظار می رود که ریشه در بردی بازتاب و شامل صداها و چشم انداز دیگر از او.

Schell اضافه شده که ESPN است “فکر کردن در مورد چگونه به تکامل سبک و روش های جدید به این روایتها و جدید قلاب. و دسترسی به تام بردی منحصر به فرد است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de