مینه سوتا آماده برای اجباری ماسک در برخی از مکان ها و سیاست آن

اجباری coronavirus پوشش صورت مانند پارچه ماسک به احتمال زیاد در آینده به محلی در نزدیکی شما.

در حالی که تعدادی از کارفرمایان و فروشگاه ها شده اند نیاز به آنها را برای برخی از زمان در حال حاضر ما در حال صحبت کردن از نظر قانونی مورد نیاز است. به عنوان شما می تواند یکی و جریمه برای باد آن را خاموش.

مینیاپولیس خواهد بود. در روز پنج شنبه شهردار یعقوب فری اعلام کرد که با شروع سهشنبه هر کس را ملزم به پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی. St. Paul شهردار ملوین کارتر است و با توجه به چیزی شبیه به آن را به عنوان به خوبی.

برخی از گسترده پوشش مورد نیاز خواهد بود ایالتی آمده ژوئن 1, با توجه به سفارشات چهارشنبه اعلام کرد توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz.

حتی اگر تنها صندلی در فضای باز خواهد بود مجاز, رستوران, کارگران را از نظر قانونی ملزم به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که آنها دوباره به شام ژوئن 1. در داخل یک آرایشگاه, سالن مو, تا تو, سالن ناخن سالن و یا شخصی دیگر موسسات خدمات هر کس — هر دو کارگران و مشتریان خواهد بود موظف به انجام یک ماسک زمانی که آنها رزومه, کسب و کار, ژوئن 1. برخی از کارگران با بستن قرار گرفتن در معرض طولانی مدت به مشتریان ممکن است نیاز به پوشیدن چهره سپر.

و به عنوان اگر که تحت اللفظی در-خود-در صورت تنظیم به زندگی در میان همه گیر نیست به اندازه کافی وجود دارد و همچنین سیاست از آن همه است. در حالی که به سختی جهانی در سراسر کشور این واقعیت است که آبی-قرمز تقسیم پدید آمده در ماسک-پوشیدن با دموکرات ها به طور کلی حمایت و خواهان ساخت تا سهم از مخالفان.

روز پنج شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برجسته ترین جمهوری خواه eschewer از ماسک پوشیدن تا به حال نزدیک به مرحله نهایی مسابقات بیش از ماسک در میشیگان که در آن به لیبریا گرچن Whitmer موظف است ماسک زمانی که در داخل خانه در میان دیگر مردم پس از ماه گذشته. پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید یک کارخانه فورد میشیگان دادستان کل دانا Nessel همچنین یک دموکرات هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن است که او نیاز به توجه Whitmer دستور. در پایان مغلوب ساختن پیشی جستن عینک ماسک برای بخشی از سفر خود را, اما نه همه آن را و او هرگز ملبس به یک که در رسانه های دوربین.

چرا ماسک?

در اینجا منطق پشت توده پوشش.

نقطه ای نیست برای محافظت از پوشنده لباس بلکه هر کس دیگری که ممکن است در تماس با پوشنده لباس است. حتی نسبتا شل-اتصالات پارچه پوشش صورت مانند روسری یا bandanas می توانید بلوک های آلوده به قطرات از بودن پیش بینی شده از پوشنده لباس دهان و بینی. که به نام “منبع کنترل است.”

این مسائل به دلیل به دلیل coronavirus رشد در بینی و گلو و ریه ها. افراد آلوده به اخراج آن هنگام سرفه بلکه آواز خواندن و یا صحبت کردن. شما می توانید کامپیوتر — و مسری — با کروناویروس و آن را نمی دانند یا اینکه شما هنوز توسعه علائم و یا اینکه شما فقط می تواند یکی از آن موارد خفیف که هرگز توسعه قابل توجه علائم.

آنها می گویند خود را پوشش سرفه (و هنوز هم انجام می دهند). در حال حاضر آنها می گویند پوشش صورت خود را.

که پشتیبانی از آن ؟

در امریکا یک اجماع قاطع از سازمان های بهداشت عمومی امروز به شدت توصیه می کنند با پوشیدن چهره پوشانده اند.

در اینجا راهنمایی از مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری: “اگر هر کس می پوشد یک پارچه صورت پوشش هنگامی که در مکان های عمومی مانند رفتن به فروشگاه مواد غذایی خطر قرار گرفتن در معرض به SARS-CoV-2 را می توان کاهش می یابد برای جامعه است.” کلینیک مایو پشت که احساسات.

کاخ سفید نیروی کار در COVID-19 led توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس حمایت کرده است CDC توصیه و کاخ سفید خود را در حال حاضر حکم هر کس کار وجود دارد به پوشیدن یک جز تهمت و پنس.

مینه سوتا وزارت بهداشت و Walz نیز حمایت شدند. زمان سفارشات در محل در مینه سوتا به شدت تشویق — اما آیا حکم — که هر کس پوشیدن ماسک هنگامی که جسارت خارج از خانواده خود و احتمالا در آینده به تماس نزدیک با دیگران از جمله خارج است. چند کشورهای دیگر از ایالت ایلینوی به ماساچوست نوعی اجباری ماسک سفارشات زمانی که در خارج و در مورد.

چه علم ؟

مانند coronavirus خود علم در گسترده ماسک پوشیدن جدید است. این ایده از کاهش یک بیماری همه گیر از طریق توده منبع کنترل شده است هرگز سعی.

در اولین گسترده تفکر از مقامات بهداشت عمومی — به استثنای بسیاری در جنوب شرقی آسیا بود که کمی وجود دارد و CDC و مینه سوتا وزارت بهداشت در ابتدا توصیه می شود در برابر آن.

اما شواهد نصب شده به طور پیوسته در حمایت از این کار است. این به اوج خود رسید در یک گروه بیش از 100 کارشناسان از ایالات متحده و در سراسر جهان از جمله برنده جایزه نوبل, پزشکان, ارسال نامه سرگشاده ای در هفته گذشته به تمام رهبران دولت اصرار اجباری ماسک پوشیدن.

ماسک سیاست

وقتی پرسیده شد که در مورد اینکه چرا او تا به حال ساخته شده آن را اجباری Walz است گفت که او نگران است که یک الزام قانونی خواهد تنها بیشتر سیاسی این مسئله است.

در روز پنج شنبه اندکی پس از فری خود را اعلام کرد مینیاپولیس نیاز جمهوریخواه سابق کنگره ایالات متحده Jason Lewis که به چالش کشیدن دموکراتیک به گزارش ایسنا ، تینا اسمیت به نام فری بزرگ “دولت اقتدارگرا” در یک صدای جیر جیر.

هنگامی که در مورد خواسته های حزبی تقسیم است که توسعه یافته بیش از موضوع فری گفت: “برای بهداشت عمومی شهر خود را باید نه حزبی. شما لازم نیست که یک حق برای قرار دادن افراد دیگر در خطر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de