هوندا ایندی تورنتو لغو شده است با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

اعلام می آید نزدیک به یک هفته پس از مسابقه مروج گفت: جمعه گذشته است که این رویداد می تواند اجرا بر روی اصلی آن برنامه ریزی تاریخ جولای 10-12.

این تصمیم پس از این شهر اعلام کرد که لغو مجوز برای رویدادهای مهم و جشنواره های ژوئیه و اوت به دلیل بیماری همه گیر.

مروج گفت: در آن زمان آنها به دنبال پیدا کردن یک تاریخ جدید برای مسابقه اما پنج شنبه اعلام کرد که IndyCar حذف کرده است در این مسابقه در مجموع از آن سال 2020 برنامه.

“ما بسیار نا امید و از دست خواهد باور نکردنی طرفداران که ما پشتیبانی می کند اما ایمنی از طرفداران شرکت کنندگان داوطلبان و کارکنان و همکاران و رسانه ها همیشه باقی می ماند اولویت ما” مسابقه برگزار سبز Savoree saidn در بیانیه ای.

تنها مسابقه در کانادا در IndyCar مدار هوندا ایندی تورنتو شده است یک رویداد سالانه در حال اجرا را از طریق این نمایشگاه زمینه را از سال 1986.

این رویداد شده است در برنامه سالانه تنها یک بار پس از شروع و در سال 2008 پس از الحاق قهرمان اتومبیل و ایندی مسابقه لیگ.

مسابقه افسانه بابی رحال برنده افتتاحیه مسابقه در سال 1986 پس از آن به نام ایندی Molson.

آن را به نام شد Steelback جایزه بزرگ تورنتو زمانی که Molson حمایت به پایان رسید در سال 2007 و پس از آن تغییر نام هوندا ایندی پس از بازگشت آن در سال 2009.

تورنتو Paul Tracy است تنها کانادا به برنده مسابقه گرفتن پرچم شطرنجی در سال 1993 و 2003.

هوندا ایندی تورنتو نیست تنها خودرو مسابقه در کانادا را تحت تاثیر قرار COVID-19.

کانادا تایر موتوری پارک اعلام کرد Mobil 1 SportsCar جایزه بزرگ برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 2-5 در Bowmanville, Ont., لغو شده است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

کانادا جایزه بزرگ فرمول یک مسابقه در مونترال در حال حاضر اعلام کرده بود آن را نمی خواهد اجرا بر روی آن برنامه ریزی ژوئن خرما.

این IndyCar برنامه تغییرات زیر به خاطر COVID-19 در حال حاضر میله میله برای شروع ژوئن 6 با Genesys 300 در تگزاس موتور جاده سریع السیر و نتیجه گیری Oct. 25 در جایزه بزرگ سن پترزبورگ در فلوریدا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net