عجیب و غریب, فیلم انطباقها – سه شنبه, 21 آوریل سال 2020 PST

در درام کسب و کار گاهی اوقات هنر تقلید زندگی است. اغلب که عمدی (فکر می کنم biopics و تاریخی, درام). گاهی اوقات آن را نمی.

اما حتی بیشتر عجیب و گاهی اوقات زندگی تقلید هنر است.

در حال حاضر که می تواند یک فرصت برای به دست آوردن بدجور freaked.

(HBO)

بالاتر از سوء ظن

1995

در این HBO فیلم کریستوفر ریو ستاره به عنوان یک فلج افسر پلیس که در حال توطئه برای قتل خود, همسر بی وفا, بازی های برگزار شده توسط Kim Cattrall. او عاشق بازی های برگزار شده توسط ادوارد کر است هر دو برادر و همکار افسر پلیس است. Reeve شخصیت با استفاده از همدردی او تولید در دیگران به نفع خود در پوشش جرم و جنایت.

فیلم عرضه در HBO در 27 مه 1995. شش روز بعد Reeve زخمی شده بود در یک حادثه در یک رویداد سوارکاری در کولپپر ویرجینیا که در هم شکسته دو مهره و در سمت چپ او فلج از گردن به پایین.

Reeve را در رفتن به طور مستقیم یک فیلم برای HBO تولید و ستاره در دیگری و به نظر می رسد در مجموعه تلویزیونی “Smallville” درباره یک جوان سوپرمن. درگذشت او در سال 2004 در سن 52.


(برادران وارنر)

کد سرویس مخفی

1939

ستاره این فیلم رونالد ریگان اغلب آن را به نام بدترین فیلم او تا کنون ساخته شده است. اما هنگامی که یک مرد تلاش برای ترور ریگان در سال 1981 عامل سرویس مخفی جری پار تحت فشار قرار دادند رئیس جمهور به خودروسواری بزرگ. پار بستری بعد از این فیلم چیزی بود که الهام بخش او را به پیوستن به این سرویس مخفی در وهله اول.


(طلایی برداشت)

بازی مرگ

1972

بزرگ بروس لی نقش هنرهای رزمی, ستاره است که به ضرب گلوله یک مهاجم مبدل به عنوان یک مرد شیرین کاری. لی درگذشت در حالی که این فیلم ساخته شده بود اما این نه عجیب و غریب قسمت: 20 سال بعد لی پسرش براندون کشته شد هنگامی که یک سرپا نگه داشتن تفنگ به طور تصادفی به ضرب گلوله او را در شکم در حالی که فیلمبرداری “کلاغ.”


(IPC فیلم)

چین سندرم

1979

جین فوندا و مایکل داگلاس بازی یک اخبار تلویزیون خدمه فیلم اتفاق می افتد که شاهد یک حادثه هسته ای است. صنعت برق هسته ای شکایت این فیلم بود “محض داستانی” – اما 12 روز بعد از آن باز Three Mile Island هسته ای در نزدیکی ایستگاه Harrisburg, پنسیلوانیا, تجربه نزدیک به بحران.


(20th Century Fox)

وال استریت

1987

این الیور استون فیلم های معروف برای آن تصویر وال استریت افراط و “حرص خوب است” سخنرانی مایکل داگلاس’ Gordon Gekko شخصیت. اما پس از تولید کامل بود و دو ماه قبل از فیلم باز, بازار سهام کاهش یافته است 22.6% – یک روز است که شناخته شده به عنوان “جمعه سیاه.”


(خط جدید سینما)

Wag the Dog

1997

رابرت دنیرو و داستین هافمن بازی چرخش پزشکان استخدام برای منحرف کردن توجه از ریاست جمهوری, رسوایی جنسی, به طوری که آنها gin تا یک بمباران در آلبانی. سه هفته پس از این فیلم منتشر شد, اخبار شکست از رئیس جمهور بیل کلینتون برخوردهای جنسی با یک کارآموز کاخ سفید.


(نومرکت فیلم)

مصائب مسیح

2004

مل گیبسون co-نوشته و کارگردانی این فیلم بحث برانگیز در مورد فاینال 12 ساعت از زندگی عیسی مسیح است. در حالی که فیلمبرداری یک تفریح و سرگرمی از موعظه بالای کوه بازیگر به تصویر کشیدن عیسی مسیح, Jim Caviezel شد و توسط رعد و برق زده. مو, گیر افتاد, آتش, اما او نبود به طور جدی زخمی شدند.


(برادران وارنر)

تروی

2004

در این اساطیری یونانی جنگ, درام, براد پیت نقش جنگجوی افسانه ای آشیل که می رود سر به سر در برابر رقیب خود, Hector, بازی های برگزار شده توسط Eric Bana. در یک نقطه در نبرد پیت در زمان پرواز جهش و فرود بد پاره شدن خود را … صبر کنید … تاندون آشیل. تولید برگزار شد تا به مدت 10 هفته در حالی که پیت شفا.


(برادران وارنر)

سرایت

2011

یک ویروس مرگبار سرچشمه در یک خفاش در چین و گسترش در سراسر جهان. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری مسابقه برای پیدا کردن واکسن به عنوان ویروس به سرعت گسترش می یابد و وحشت در مجموعه و نظریه پردازان توطئه گسترش شایعات از طریق اینترنت. توقف ما در زمانی که این برای تلفن های موبایل آشنا …


(20th Century Fox)

Mandela: Long Walk to Freedom

2013

در دسامبر. 5, 2013 در لندن اکران این فیلم از آفریقای جنوبی به رهبری نلسون ماندلا کلمه آمد از مرگ او. او Zindzi و Zenani – هر دو در حضور و غیاب – گفت: اجازه دهید به این فیلم بازی کردن و اطلاع رسانی به مخاطبان پس از آن.


(Sony Pictures)

آثار مردان

2014

این فیلم در مورد یک گروه وظیفه با بازیابی آثار هنری دزدیده شده توسط نازی ها در طول جنگ جهانی دوم تولید شد و به کارگردانی جورج کلونی. سه ماه قبل از آن منتشر شد ذخیره کردن پنهان از 1400 قطعه از هنر به سرقت رفته از خانواده های یهودی توسط نازی ها کشف شد در مونیخ.


(Paramount Pictures)

نوح

2014

فیلمبرداری در ایالت نیویورک از این کتاب مقدس درام با بازی راسل کرو و جنیفر کانلی قطع شد از طوفان سندی. سپس والاتر از آن در انگلستان مصادف با چه انگلیسی ملاقات دفتر به نام “استثنایی اجرا از طوفان زمستان” و در نتیجه جدی ساحلی آسیب و جاری شدن سیل.


(Sony Pictures)

جنسی نوار کاست

2014

کامرون دیاز و جیسون سیگل بازی یک زن و شوهر که یک تصویری از خود و داشتن رابطه جنسی است که به طور تصادفی بادها در اینترنت. یک ماه پس از این فیلم منتشر شد یک گروه اینترنتی منتشر شد صدها نفر از تصاویر برهنه ستاره های هالیوود آن را به حال به دست آورد از طریق هک اپل سرویس iCloud.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de