توکیو المپیک کمیته سازماندهی مدیر عامل Toshiro Muto صحبت یکشنبه در مورد نیاز به “اقدامات متقابل” برای مبارزه با کروناویروس در سال آینده به تعویق افتاد بازی.

اما چه اقدامات دقیقا ؟

Muto اذعان کرد وجود دارد بحث در مورد برگزاری در سال آینده بازی های المپیک توکیو بدون طرفداران, اما او نشان نمی دهد این اتفاق خواهد افتاد.

توکیو برگزار شد در پاسخ به یک مصاحبه بی بی سی که در آن کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ گفت: المپیک بدون طرفداران “است نه آنچه که ما می خواهیم.”

اما باخ را رد نکرد و گفت: هر گونه تصمیم گیری خواهد زمان بیشتری را.

“در مورد رئیس جمهور باخ اظهارات گفت:” Muto صحبت از طریق یک مترجم آنلاین اخبار کنفرانس “وجود دارد افراد دیگر در ژاپن نیز که (به اعتقاد المپیک) باید به جای پشت درهای بسته. اما نظر ما این است که ما بیش از یک سال تا زمانی که بازی را در محل. و ما فکر می کنم آن را خیلی زود در این نقطه در زمان به آن بحث است.”

Almost two months after the Tokyo Olympics were postponed until next year, CEO Toshiro Muto on May 15 said he still could not give an estimate of how much the delay will cost.

توکیو المپیک به تعویق افتاد دو ماه پیش و در حال حاضر برنامه ریزی برای باز کردن در جولای 23, 2021. با 14 ماه به نه IOC و نه محلی سازمان باید توضیح داد که چگونه این بازی ها برگزار می شود در میان یک بیماری همه گیر جهانی سفر محدود.

خواهد 11,000 ورزشکاران المپیک و 4,400 پارا صورت قرنطينه? آنچه در مورد هزاران نفر از اعضای کادر فنی و مقامات و رسانههای دیگر رسانه ها ؟ یا طرفداران از سراسر جهان که خریداری کرده اند و میلیون ها نفر از بلیط ؟

وجود دارد امیدوار نشانه هایی در مورد واکسن ها را یکی در زمان ؟ و باید جوان ورزشکاران سالم بود یک اولویت است ؟

“بدیهی است که ما می دانیم که از آن خواهد شد اجتناب ناپذیر به نوعی از اقدامات متقابل برای COVID-19 زمانی که ما نگه توکیو بازی های المپیک و پارالمپیک سال آینده” Muto گفت. “این است که همه ما می توانیم می گویند در این نقطه در زمان. به صورت دقیق سوال در مورد خاص اقدامات متقابل برای ما به آن ممکن است زمان مناسب برای پاسخ به.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de